TV Biznes

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Miś Uszatek
Użytkownik

TV Biznes

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś Uszatek »

Przecież to studio było używane w TV Biznes tuż przed startem Polsat News. "Trenowały" tam prezenterki i prezenterzy PN. Gdzieś w sieci widziałem screeny.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 54
x 190

TV Biznes

Post autor: Kamilo »

pop pisze:To trzeba było o tym pisać kilka tygodni temu, a nie teraz mieć jakieś pretensje. Ja to zauważyłem. dziś.
Kochany, kiedy ja miałem pretensje? Nic nie poradzę, że masz ostatnio alergię. Na wszystko i na wszystkich. Ale pamiętaj, że działa to również w drugą stronę i stąd wielka sympatia wszystkich do Ciebie. ;) A dobre rady też wcześniej czy później Ci się znudzą.
są nadawane z poprzedniego studia "Wydarzeń".
I znowu się mylisz. ;) To dalej poznańskie studio. Otrzymało jedynie w spadku fragmenty scenografii po ''Wydarzeniach''. Większych zmian, również w ramówce, można spodziewać się na wiosnę - trwa budowa studia w Warszawie. Tylko istnieje obawa, że kanał może zostać zakodowany, więc już tego nie zobaczysz, nawet w pełno pakietowym abonamencie. :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

TV Biznes

Post autor: Karol »

Swoją drogą - nadal nie rozumiem po co w serwisach informacyjnych emitować napis "na żywo". To samo robi Polsat. Przecież to oczywiste jak na programy czy stacje informacyjne. Puls w sumie robił jeszcze ciekawiej - na początkach "Puls Raportu" napis "na żywo" pod logo umieszczany był przez reżyserkę serwisu, dokładnie przy kamerach obejmujących prezenterów, podczas materiałów nie był widoczny.
Awatar użytkownika
majkel
Użytkownik

TV Biznes

Post autor: majkel »

identycznie jest na CNN, więc to nie było widzimisie Pulsu :)
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TV Biznes

Post autor: pop »

Karol pisze:Puls w sumie robił jeszcze ciekawiej - na początkach "Puls Raportu" napis "na żywo" pod logo umieszczany był przez reżyserkę serwisu, dokładnie przy kamerach obejmujących prezenterów, podczas materiałów nie był widoczny.
Właśnie robiono bardzo dobrze. Bo oglądając np. "Telekurier" w TVP Info, podczas materiałów wyświetlany jest napis na pół ekranu "na żywo", wygląda to beznadziejnie. Tak jakby akcja rzeczywiście działa się "na żywo".
Obrazek
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TV Biznes

Post autor: Kpc21 »

Dodatkowo oprócz zmiany scenografii do oprawy graficznej (ale chyba tylko do czołówki Dzisiaja) dodano kolor czerwony.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Miś Uszatek
Użytkownik

TV Biznes

Od rana na TV Biznes wszystkie jingle mają problemy z dźwiękiem. Ciągnie jakby wciągało taśmę w starym magnetofonie kasetowym :) Chyba pora zmieniać oprawę?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Biznes

Post autor: Ice »

Zmienią. Razem ze studiem, które przenosi się do Warszawy. Na razie trwa jego budowa, jednak szacowany start planowany jest na jesień, z tego co wiem... To ma być swoisty krok do przodu w rozwoju kanału TV Biznes. Kanał dzięki przeprowadzce będzie mógł ściśle współpracować z Polsat News.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

TV Biznes

Post autor: embi »

Nareszcie Polsat się obudził i inwestuje w kanały tematyczne, zmianą studia i ulepszeniem oferty programowej TV Biznes w końcu dorówna TVN CNBC Biznes.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Biznes

Tego nie powiedziałbym przed zmianą, bo na razie ten kanał jest cienki pod każdym względem. Dlatego liczę chociaż na jakieś przyzwoite studio i jakość obrazu...

Ponownie włączyli mi TV Biznes i na chwilę dzisiejszą wolałbym chyba iTV, bo na razie tego szajsu nie da się oglądać. Polsat ma teraz pełną kontrolę nad kanałem w wyniku czego zdecydował się na przeniesienie siedziby studia z Poznania do stolicy. Dlatego mam nadzieję, że ten projekt jednak będzie zadbany.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

TV Biznes

Koszty, koszty i jeszcze raz koszty. Przeniesienie może będzie kosztować, ale szybko się zwróci, bo redakcje TV Biznes, Polsatu News i "Wydarzeń" będą mogły zostać zintegrowane. Poza tym pewnie nie obędzie się bez redukcji etatów oraz zmniejszenia wynagrodzeń pracowników TV Biznes. Powodów jest kilka: od kryzysu po brak pomysłu na rozwój stacji. Zauważcie, że póki co zapowiada się wielkie zmiany w tym kanale, użycza się stare studio "Wydarzeń" oraz modyfikuje oprawę graficzną, a mimo to ten kanał nadal znajduje się w stanie wegetacji. Poza tym wyzbyto się już twórców tego kanału, którzy raczej nie potrafili współpracować w Zygmuntem Solorzem, więc teraz robią co chcą.
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

TV Biznes

Post autor: embi »

Ice pisze:Zmienią. Razem ze studiem, które przenosi się do Warszawy. Na razie trwa jego budowa, jednak szacowany start planowany jest na jesień, z tego co wiem... To ma być swoisty krok do przodu w rozwoju kanału TV Biznes. Kanał dzięki przeprowadzce będzie mógł ściśle współpracować z Polsat News.
Jesteś tego pewien, że wprowadzą nowe studio ? Bo na tvpolsat.info jest napisane, że TV Biznes ma w planach tylko lifting studia.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TV Biznes

Nie czytam takiego shitu jakim jest TV Polsat.info także nie wiedziałem. No cóż - jeśli to prawda... Trochę żal, bo ten kanał w porównaniu z TVN CNBC Biznes to prawdziwa lipa.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

TV Biznes

dumbo93 pisze:Bo na tvpolsat.info jest napisane, że TV Biznes ma w planach tylko lifting studia.
Wiesz dla mnie tvpolsat.info to tak wiarygodne źródło jak Nasz Dziennik.
Miś Uszatek
Użytkownik

TV Biznes

Jakoś szczególnie nie śledziłem TV Biznes ale wydaje mi się że przez cały dzień leciał u nich pasek z notowaniami. Teraz tego nie ma. Leci pasek a na nim informacje ogołogospodarcze. Dodatkowo wszystkie serwisy informacyjne nadawane są z dawnego studia Wydarzeń. Nie wiem czy to jakaś zmiana czy tak był. TV Biznes zainteresowałem się po zakodowaniu Polsat News.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”