Strona 1 z 1

Moja TV (2005)

: 25 lip 2006, 17:07
autor: stevie
Miał ktoś z Was okazję oglądać tą stacje TV z Sesata 36E?
Był to kanał poradnikowy,który miał szansę zdobyć popularność u nas,ale niestety słaby zasieg,brak zainteresowania ze strony operatorów kablowych(może w paru kablówkach byli) i platform cyfrowych spowodowało,że musieli odejść. Póżniej dzielili czas antenowyz Edusatem,ale i to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.Poza tym,to jeszcze wtedy Edusatu nie było na Hot birdzie.
Rusza Moja TV
2005-04-19 14:39:54 | Piotr Witkowski
Rusza Moja TV - pierwsza w Polsce telewizja poradnikowa. Na antenie stacji, która ma utrzymywać się wyłącznie z reklam, będzie można obejrzeć programy o pieniądzach, zdrowiu, urodzie, czy komputerach. Kanał dostępny będzie od 27 kwietnia w sieciach kablowych, a od maja na satelicie Astra.

Jak mówią przedstawiciele Mojej Telewizji, powstanie takiego kanału jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w widzach na dobre i rzetelne rady. Ich zdaniem, widać to w stale rosnącej ilości tytułów poradnikowych na rynku prasowym.

- Ponieważ powstało takie zapotrzebowanie, to my je dziś zaczynamy realizować - mówi Michał Siciński, jeden z twórców stacji, który zaznacza, iż jest przekonany o tym, że odniesie ona sukces.

Na antenie pojawiać się będą programy, które będą doradzać widzom w zakresie pieniędzy, kuchni, zdrowia, mody, ogrodu, pracy, sylwetki, rodziny, czy muzyki. Siedziba kanału Moja TV znajduje się na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie, przy ul. Chełmskiej. Właśnie tam produkowane są jej programy.

Moja TV nadaje każdego dnia od 8 do 24. Jej dyrektorem programowym jest Dorota Jasłowska, była rzeczniczka prasowa przewodniczącej KRRiT Danuty Waniek. Jasłowska wiele lat temu była dziennikarką TVP.

Kto będzie mógł oglądać Moją TV? Początkowo mają to być abonenci małych sieci kablowych. W ten sposób stacja będzie docierać łącznie do ok. 100 tys. gospodarstw domowych. Od maja kanał będzie nadawał w przekazie niekodowanym na satelicie Astra 19,2E. Dzięki temu, dostęp do niej zyskają abonenci polskich platform cyfrowych wyposażeni w anteny z tzw. zezem, oraz indywidualni odbiorcy satelitarni. Stacja szacuje, że od maja dostęp do niej będzie mieć 1,5 mln gosp. domowych.

Stacja dostępna jest także w niekodowanym przekazie na satelicie Eutelsat Sesat 1 - 36E. Jest to przekaz do sieci kablowych.
I jeszcze zap:

Obrazek

kingofsat.net

Moja TV

: 25 lip 2006, 19:57
autor: przemkob
Wogóle nigdy się z tą stacją nie spotkałem, i nic nie ocenię.

Moja TV

: 25 lip 2006, 21:18
autor: Axel
To po cholere się wpisujesz ?

Moja TV

: 25 lip 2006, 21:55
autor: przemkob
Axel pisze:To po cholere się wpisujesz ?
A ty się czepiasz też bez powodu.

Moja TV (2005)

: 10 wrz 2019, 5:36
autor: Karol
Gdy już myślałem, że wszystko z dawnego SatNews przepadło :)

Jakość tragiczna, ale i format pliku nie lepszy... ASF :) Ktoś pamięta?