Wizja TV

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Wizja TV

Post autor: regoat » 28 wrz 2006, 4:10

No to byla frajda jak mi zamontowali i zobaczylem HBO O_O :) Dostalem tego nowszego Philipsa ktorego niedawno wymienila mi C+ mialem go czyba ze 9 lat :D albo i wiecej i dzialal prawie bez zazutu do konca

Bylem juz troche w Wizja TV jak ogloszone ze bedzie wielka fuzja i co po fuzji. Szok.

W WizjaTV byla super obsluga klijenta.Jezeli chcialo sie dozucic kanal do pakietu. dzwonilo sie na darmowo infolinie i za 5 min juz byl np HBO, a po fuzji. Horror obsluga klijenta jak w kambodzy. Jak chciales dokupic kanal na jego wlaczenie czekalo sie z 1 tydzien bo mieli kolejki. Biuro obslugi na warszawski numer gdzie czekalo sie z muzyczkna w tle po 10 minut.Rachunki przychodzily jak chcialy i kwoty do zaplaty to chyba dawali na oko. Ale nie bylo gdzie uciec bo podobno w Polsacie Cyfrowym bylo jeszcze gorzej. Pozniej dopiero sprawy w sadzie i C+ poprawila troche swoje uslugi.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 283
x 1417

Wizja TV

Post autor: Karol » 29 wrz 2006, 19:33

Filmiki z kanału Wizja Jeden (tyle, ile zdołałem ściągnąć z uploadów) - nagrywane bodajże przez @Ravena, którego nie ma na tym forum. Zapowiedzi:

- Poniedziałek w Wizji 1
- Jerry Springer bez cenzury
- Wieczory w Wizji Jeden (zwróćcie uwagę że zamiast "1" piszę "Jeden")
- 11 hitów przez 11 dni - święta z Wizją Jeden
- Dwa ostatnie odcinki serialu "Miłość, życie i takie tam"
- Pcin dolny w Wizji Jeden
- Ostatnia sobota w Wizji Jeden
0 x
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Wizja TV

Post autor: regoat » 30 wrz 2006, 4:22

Fajne te zapowiedzi. Wizja to byla jakosc. Szkoda ze przepadla byba by wielka teraz,
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Wizja TV

Post autor: mad85 » 02 paź 2006, 1:29

Dobre. Jakość która była na skraju bankructwa. W działaniu w niczym nie rozniła sie od C+. Wszytko wygladało podobnie od jakosci kanałow( rozne dziwne rzeczy na Wizji Sport) po obsługe abonenta. Ale zaawsze wychwala sie to czego juz nie ma.
0 x
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
Karol
Administrator
x 283
x 1417

Wizja TV

Post autor: Karol » 02 paź 2006, 15:14

Oj, nawet gosc bedzie kiedys plakac po Polonii 1 :)
0 x
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Wizja TV

Post autor: regoat » 04 paź 2006, 23:12

mad85 pisze:Dobre. Jakość która była na skraju bankructwa. W działaniu w niczym nie rozniła sie od C+. Wszytko wygladało podobnie od jakosci kanałow( rozne dziwne rzeczy na Wizji Sport) po obsługe abonenta. Ale zaawsze wychwala sie to czego juz nie ma.
oj myslisz sie bylem w WizjaTV pare lat i nagle zostalem wcielony w szerego C+. Nie masz pojecia jaka byla straszna roznica niedzy tymi platformami. Przedewszystkiw w opsludze klijenta i ofercie programowej. nestety Nowa C+ nie przejela nic z dobrych praktyk wizji
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Wizja TV

Post autor: mad85 » 04 paź 2006, 23:35

Mam pojecie i to duze. Miałem obie platformy. Akurat oferta programowa sie idealnie uzupełniała. Dlatego miałem 2. Jak dlamnie to fuzja na dobre wyszła bo płace teraz jescze mniej niz za obie. Z cyfra nie miałem praktycznie zadnych problemów przez 8 lat. no moze po za jednym rachunkiem który został opłacony jako Wizja a nie Cyfra. I powstało bzdurne zamieszanie które trzeba było osobiscie wyjsnic. A z Wizja co miesiac wyłaczone HBO a rachunek dawno opłacony i ci kretyni na infolni. Choc ta sprawe załatwiłem kiedys jak mi wyłaczyli Wizje Sport pdczas jakiegos meczu Legii kilka ostrych zdan pomogło i problem nie wystepował. Nie idealizuj bo wcale tak pieknie tam nie było. Było identycznie. Ty nie miałes problemów z Wizja ja nie miałem z Cyfra. A co do oferty to były one do podobnych klientów adresowane bo obie platfotmy miały dobre kanały Filmowe i Sport. Pozatem jak było tak pieknie dlaczego Wizja znikneła? Skad wzieły sie duze długi? O Wizji mozna powiedziec to, że była fatalnie zarzadzana, zupełnie bez pomysłu co wyszło na samym końcu takie jak dubbingowanie czego popadnie na WIzji 1 czy zapłacone chore sumy za mecze kadry Engela. Czy nawet sprzet którego Wizja nie potrafiła wyegzekwowacod byłych abonentów którzy odbierali ja na podbijanych kartach za darmo. W tamtych czasach piractwo u nas raczkowało a było dość spore. Rzeczy kótrych nie ma zawsze wspomina sie z tej dobrej strony, idealizuje je. Mi to zwisa czy mam Cyfre, CP czy N czy inne cos. Wazne aby tam było to co lubie ogladac nie wazne za jaka cene.
0 x
SatLogic
Użytkownik

Wizja TV

Post autor: SatLogic » 07 paź 2006, 9:44

0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 283
x 1417

Wizja TV

Post autor: Karol » 07 paź 2006, 11:38

Wizja Sport nie była najwidoczniej taka zła. Przynajmniej nie oferowała praktycznie samej piłki nożnej, tak jak ma to miejsce w Canal+ Sport. Na tym kanale pojawia się sama piłka, ewentualnie Golden League, NBA i WNBA, czyli małe zróżnicowanie dyscyplin sportowych.
0 x
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Wizja TV

Post autor: mad85 » 07 paź 2006, 11:46

Ja nie mwoie, ze była zła. Tylko była zle robiona. Kasa była wydawana na prawo czy lewe bez zastanowienia co potem sie odbiło. Pamieta swietny porogram na Wizji Sport Piłkarski Goraczka.
0 x
Pawop
Obserwator

Wizja TV

Post autor: Pawop » 07 paź 2006, 11:49

Niepotrzeba nic innego na C+, cała reszta jest na Eurosportach.
0 x
driwer78
Użytkownik

Wizja TV

Post autor: driwer78 » 10 lis 2006, 1:10

Też miałem Wizje TV.To byla spoko platforma.Choc dodając jeden kanał wyłaczali dwa
0 x
Filmiki z Wizja Jeden
x 230

Wizja TV

Post autor: Filmiki z Wizja Jeden » 13 lis 2006, 17:35

Czy wie ktoś skąd można ściągnąć filmiki z Wizja Jeden? Chodzi mi o takie krótkie 5 minutowe występy takiego przezabawnego gościa
Tutaj np http://www.smog.pl/wideo/5482/performance_golfiarza/
udawał golfiarza, normalnie rewelacja uwielbiałem go!!
Niestety wizja jeden poszła się paść wraz z zagarnięciem wizji przez cyfrę.

Jeśli ktoś wie gdzie można ściągnąć więcej filmików z tym kolesiem, dajcie znać plz
0 x
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik

Wizja TV

Post autor: zoltar » 22 lis 2006, 21:02

Bylem abonetem WIZJI TV od poczatku az do przejecia przez cyfre ktora traktowala abonetow tej platformy jak widzow 2 kategorii, bardzo dobrze wspominam WIZJE1 no i niezapomniane serie SASIEDZI,TAXI,STAR TREK,DALLAS,UCIECZKA W KOSMOS,LEXX ,BLOKERSI, itd....no i co miesiac dostawalem kolorowy miesiecznik Wizjatv i bylo co czytac to byly czasy.....
0 x
Piotrekdsdsd
x 230

Wizja TV

Post autor: Piotrekdsdsd » 25 lis 2006, 13:53

Świetna strona o Wizji TV- wizjatv.bloog.pl . Zapraszam!
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”