Kanały tematyczne Wizja TV (1998-2002)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Kontakt:

Wizja TV

Post autor: regoat » 28 wrz 2006, 4:10

No to byla frajda jak mi zamontowali i zobaczylem HBO O_O :) Dostalem tego nowszego Philipsa ktorego niedawno wymienila mi C+ mialem go czyba ze 9 lat :D albo i wiecej i dzialal prawie bez zazutu do konca

Bylem juz troche w Wizja TV jak ogloszone ze bedzie wielka fuzja i co po fuzji. Szok.

W WizjaTV byla super obsluga klijenta.Jezeli chcialo sie dozucic kanal do pakietu. dzwonilo sie na darmowo infolinie i za 5 min juz byl np HBO, a po fuzji. Horror obsluga klijenta jak w kambodzy. Jak chciales dokupic kanal na jego wlaczenie czekalo sie z 1 tydzien bo mieli kolejki. Biuro obslugi na warszawski numer gdzie czekalo sie z muzyczkna w tle po 10 minut.Rachunki przychodzily jak chcialy i kwoty do zaplaty to chyba dawali na oko. Ale nie bylo gdzie uciec bo podobno w Polsacie Cyfrowym bylo jeszcze gorzej. Pozniej dopiero sprawy w sadzie i C+ poprawila troche swoje uslugi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Wizja TV

Post autor: Karol » 29 wrz 2006, 19:33

Filmiki z kanału Wizja Jeden (tyle, ile zdołałem ściągnąć z uploadów) - nagrywane bodajże przez @Ravena, którego nie ma na tym forum. Zapowiedzi:

- Poniedziałek w Wizji 1
- Jerry Springer bez cenzury
- Wieczory w Wizji Jeden (zwróćcie uwagę że zamiast "1" piszę "Jeden")
- 11 hitów przez 11 dni - święta z Wizją Jeden
- Dwa ostatnie odcinki serialu "Miłość, życie i takie tam"
- Pcin dolny w Wizji Jeden
- Ostatnia sobota w Wizji Jeden
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Kontakt:

Wizja TV

Post autor: regoat » 30 wrz 2006, 4:22

Fajne te zapowiedzi. Wizja to byla jakosc. Szkoda ze przepadla byba by wielka teraz,
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Wizja TV

Post autor: mad85 » 02 paź 2006, 1:29

Dobre. Jakość która była na skraju bankructwa. W działaniu w niczym nie rozniła sie od C+. Wszytko wygladało podobnie od jakosci kanałow( rozne dziwne rzeczy na Wizji Sport) po obsługe abonenta. Ale zaawsze wychwala sie to czego juz nie ma.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
Karol
Administrator

Wizja TV

Post autor: Karol » 02 paź 2006, 15:14

Oj, nawet gosc bedzie kiedys plakac po Polonii 1 :)
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Kontakt:

Wizja TV

Post autor: regoat » 04 paź 2006, 23:12

mad85 pisze:Dobre. Jakość która była na skraju bankructwa. W działaniu w niczym nie rozniła sie od C+. Wszytko wygladało podobnie od jakosci kanałow( rozne dziwne rzeczy na Wizji Sport) po obsługe abonenta. Ale zaawsze wychwala sie to czego juz nie ma.
oj myslisz sie bylem w WizjaTV pare lat i nagle zostalem wcielony w szerego C+. Nie masz pojecia jaka byla straszna roznica niedzy tymi platformami. Przedewszystkiw w opsludze klijenta i ofercie programowej. nestety Nowa C+ nie przejela nic z dobrych praktyk wizji
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Wizja TV

Post autor: mad85 » 04 paź 2006, 23:35

Mam pojecie i to duze. Miałem obie platformy. Akurat oferta programowa sie idealnie uzupełniała. Dlatego miałem 2. Jak dlamnie to fuzja na dobre wyszła bo płace teraz jescze mniej niz za obie. Z cyfra nie miałem praktycznie zadnych problemów przez 8 lat. no moze po za jednym rachunkiem który został opłacony jako Wizja a nie Cyfra. I powstało bzdurne zamieszanie które trzeba było osobiscie wyjsnic. A z Wizja co miesiac wyłaczone HBO a rachunek dawno opłacony i ci kretyni na infolni. Choc ta sprawe załatwiłem kiedys jak mi wyłaczyli Wizje Sport pdczas jakiegos meczu Legii kilka ostrych zdan pomogło i problem nie wystepował. Nie idealizuj bo wcale tak pieknie tam nie było. Było identycznie. Ty nie miałes problemów z Wizja ja nie miałem z Cyfra. A co do oferty to były one do podobnych klientów adresowane bo obie platfotmy miały dobre kanały Filmowe i Sport. Pozatem jak było tak pieknie dlaczego Wizja znikneła? Skad wzieły sie duze długi? O Wizji mozna powiedziec to, że była fatalnie zarzadzana, zupełnie bez pomysłu co wyszło na samym końcu takie jak dubbingowanie czego popadnie na WIzji 1 czy zapłacone chore sumy za mecze kadry Engela. Czy nawet sprzet którego Wizja nie potrafiła wyegzekwowacod byłych abonentów którzy odbierali ja na podbijanych kartach za darmo. W tamtych czasach piractwo u nas raczkowało a było dość spore. Rzeczy kótrych nie ma zawsze wspomina sie z tej dobrej strony, idealizuje je. Mi to zwisa czy mam Cyfre, CP czy N czy inne cos. Wazne aby tam było to co lubie ogladac nie wazne za jaka cene.
SatLogic
Użytkownik

Wizja TV

Post autor: SatLogic » 07 paź 2006, 9:44

Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Wizja TV

Post autor: Karol » 07 paź 2006, 11:38

Wizja Sport nie była najwidoczniej taka zła. Przynajmniej nie oferowała praktycznie samej piłki nożnej, tak jak ma to miejsce w Canal+ Sport. Na tym kanale pojawia się sama piłka, ewentualnie Golden League, NBA i WNBA, czyli małe zróżnicowanie dyscyplin sportowych.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Wizja TV

Post autor: mad85 » 07 paź 2006, 11:46

Ja nie mwoie, ze była zła. Tylko była zle robiona. Kasa była wydawana na prawo czy lewe bez zastanowienia co potem sie odbiło. Pamieta swietny porogram na Wizji Sport Piłkarski Goraczka.
Pawop
Obserwator

Wizja TV

Post autor: Pawop » 07 paź 2006, 11:49

Niepotrzeba nic innego na C+, cała reszta jest na Eurosportach.
driwer78
Użytkownik

Wizja TV

Post autor: driwer78 » 10 lis 2006, 1:10

Też miałem Wizje TV.To byla spoko platforma.Choc dodając jeden kanał wyłaczali dwa
Filmiki z Wizja Jeden

Wizja TV

Post autor: Filmiki z Wizja Jeden » 13 lis 2006, 17:35

Czy wie ktoś skąd można ściągnąć filmiki z Wizja Jeden? Chodzi mi o takie krótkie 5 minutowe występy takiego przezabawnego gościa
Tutaj np http://www.smog.pl/wideo/5482/performance_golfiarza/
udawał golfiarza, normalnie rewelacja uwielbiałem go!!
Niestety wizja jeden poszła się paść wraz z zagarnięciem wizji przez cyfrę.

Jeśli ktoś wie gdzie można ściągnąć więcej filmików z tym kolesiem, dajcie znać plz
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik

Wizja TV

Post autor: zoltar » 22 lis 2006, 21:02

Bylem abonetem WIZJI TV od poczatku az do przejecia przez cyfre ktora traktowala abonetow tej platformy jak widzow 2 kategorii, bardzo dobrze wspominam WIZJE1 no i niezapomniane serie SASIEDZI,TAXI,STAR TREK,DALLAS,UCIECZKA W KOSMOS,LEXX ,BLOKERSI, itd....no i co miesiac dostawalem kolorowy miesiecznik Wizjatv i bylo co czytac to byly czasy.....
Piotrekdsdsd

Wizja TV

Post autor: Piotrekdsdsd » 25 lis 2006, 13:53

Świetna strona o Wizji TV- wizjatv.bloog.pl . Zapraszam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”