[AVROTROS] Wie is de mol?

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 25 lut 2018, 19:12

Moje przypuszczenia :)

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

Postautor: spillerix » 25 lut 2018, 22:20

Obejrzane :) Świetny odcinek. Pierwsze zadanie raczej banalne. Drugie - w pierwszej chwili pomyślałem, że będzie im ciężko, w drugiej jak puścili wodę uznałem za niewykonalne. Suma sumarum pooszło im całkiem dobrze a przy okazji było z czego się pośmiać :) Trzecie zadanie rewelacyjne z zastanawiającym skokiem Jana na kasę.

[ Spoiler ]
despina
Użytkownik

Postautor: despina » 26 lut 2018, 22:28

To, co wskazuje, ze chyba jednak
[ Spoiler ]
jest agentem, to to, ze ma 2 typy na Agenta. Na tym etapie gry majac 2 typy chybaby sie odpadlo. Po drugie, podal Simone pewne informacje, ktorymi wyprowadzil ja w las i wyeliminowal z gry ...
Buarzej
Użytkownik

Postautor: Buarzej » 04 mar 2018, 9:59

Finał już na kanale od 9:30! (bardzo szybko, nieprawdaż?)
https://www.youtube.com/watch?v=_MCTqKIqBtg
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 04 mar 2018, 11:18

Finał to jest dopiero za tydzień. Dziś wielkie wprowadzenie do niego ;)
Cały czas tytuł pierwszego odcinka siedzi mi w głowie
[ Spoiler ]
Buarzej
Użytkownik

Postautor: Buarzej » 04 mar 2018, 12:22

Rektor pisze:
[ Spoiler ]

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 04 mar 2018, 19:04

No i obejrzane. Odcinek fajny, ale rozczarowanie. Zwykle w 9 odcinku wyjawiano agenta lub zwycięzcę, a tu klops. Trochę to dziwne, wszystkie znaki mówią, że to Ruben, również dzisiejsze zadania. Wszystko aż za proste i za oczywiste jak na WIDM. Jeśli tak, to choć sezon bardzo fajny pod wieloma względami, w tym mega rozpoczęcie, to jednak pod względem działalności agenta byłoby mega słabo. sumie trzeba liczyć na jakąś niespodziankę, ale ciężko myśleć, że dwaj uczestnicy pomylili się, choć byli tak naprawdę w 100% pewni.
domi
Junior

Postautor: domi » 10 mar 2018, 20:58

Trwa finał na żywo WIDM. Agentem jest
[ Spoiler ]
. Zrobiłem spoiler dla osób, które czekają na tłumaczenie ;)
Awatar użytkownika
sebastiannn
Junior

Postautor: sebastiannn » 11 mar 2018, 18:27

Jestem zdziwiony kto jest agentem. :D Sam finał świetnie zrealizowany, szkoda, że u nas w Polsce tak nie ma. :)
10 sezon TTBZ - SOBOTA - ok. godz. 22
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 11 mar 2018, 19:21

To zdecydowanie najbezczelniejsza osoba agenta w dotychczasowej historii :D Nie widziałem tylu akcji pod nosem innych uczestników.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 11 mar 2018, 19:27

Wow, własnie oglądam i jestem super zadowolony, że mnie zaskoczyli, a nie rozczarowali. Brałem pod uwagę Jana tylko krótko po zadaniu w pociągu. Szkoda Olcay też bo świetnie grała, ale Ruben też wymiatał swoją grą. Zaraz obejrzę działalność agenta, ale jednak to ujawnienie, że wszyscy na Rubena nie wzięło się z niczego.
michalw18
Użytkownik

Postautor: michalw18 » 11 mar 2018, 21:46

Fantastyczny finał! O to właśnie chodzi w tej grze!
Mieszać i psuć zadania, ale odważnie, a nie chować się po kątach i robić to za plecami uczestników.
Włożyć do ust kawałek złota po kryjomu? Udawać strach przed wodą? Na kim to ma zrobić wrażenie? :D
Jan był bardzo buńczuczny i nawet fajnie było oglądać komentarze Arta, który również uważał jego sabotaże za niebezpieczne.
Nie ma ryzyka, nie ma zabawy!
Mam również wrażenie, że atmosfera między uczestnikami była bardzo przyjazna. Miło się oglądało program naładowany pozytywnymi emocjami, akcjami i humorem, choć przecież gra to gra i mogła też stać się agresywna. Czekam na przyszły rok i kolejną edycję z niecierpliwością! :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 11 mar 2018, 21:48

Jan, to jeden z najlepszych agentów w historii, widać, że to była gra na krawędzi, pozwolili mu na to też uczestnicy, gdyż dopiero zwycięzca go rozpoznał, a wielka przegrana była w mega szoku :)

Do historii programu przejdzie jego prawdziwe przejście obok uczestników, wow.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

Postautor: spillerix » 11 mar 2018, 22:35

Ja już po :)

Zaskakujący finał, przynajmniej dla mnie, ale tak jak napisał wiatriwoda to, że w końcówce wszyscy uczestnicy stawiali na Rubena nie wzięło się z niczego.

Mam wrażenie, że agent działał głównie przed operatorami kamer, za plecami uczestników a nie wśród nich. Jego wykrycie było niemalże niemożliwe z kilkoma wyjątkami (np chowanie żarówek na oczach Olcay).

Ruben z kolei widząc co się dzieje kontynuował rzucanie podejrzeń na siebie, tym samym dając sobie przestrzeń do szukania prawdziwego agenta co oczywiście doprowadziło go do wygranej.

Niezły sztos z zadaniem, w którym można było zobaczyć przechodzącego obok agenta na własne oczy. Sprytnie rozegrane, ale niesamowicie ryzykowne po tym co można było zobaczyć w finale.

Ogólnie edycję oceniam bardzo pozytywnie. Oglądało się z ogromną przyjemnością i zaciekawieniem. Świetne zadania no i FENOMENALNY początek z rozlokowaniem w kilku krajach.
despina
Użytkownik

Postautor: despina » 12 mar 2018, 0:12

Czyli na poczatku jednak intuicja mnie nie zawiodla, kiedy stwierdzilam, ze Jan jedt agentem. To, co zbilo mnie z tropu to fakt, ze Ruben dzielil glosy na Jaba i Olcay w samej koncowce, podczas gdy Olcay i Jan s 100% na Rubena. Wydawało mi sie, ze w tym etapie gry trzeba miec juz sprecyzowane podejrzenia na 100%. Duze brawa dla tegorocznego Kreta!

Wróć do „Telewizja za granicą”