[AVROTROS] Wie is de mol?

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 12 sty 2020, 16:32

No to zaczęliśmy 20 sezon :) I moją pierwszą epopeję :lol:

Odcinek oglądało: 3,002,000 widzów 47% udziałów (rekord z zeszłego roku pobity)

S20EP01 - "SHALL I CARRY YOUR BOODSCHAPPEN?"

Premiera w porównaniu do premiery mocno budżetowej Kolumbii na ogromny plus. I Rik się bardziej wyrobił i by tam, gdzie był potrzebny. Zapowiada się interesujący sezon - wszyscy knują i kłamią już mocno.

Executie:
[ Spoiler ]
.
Zadania:
[ Spoiler ]
.
Uczestnicy, sabotaże, przypuszczenia, sojusze:
[ Spoiler ]
.
Konfy:
[ Spoiler ]
WIDM 20 FAVES: BUDDY | CLAES | TINA
SURVIVOR: WAW FAVES: YUL | ETHAN | PARVATI | SANDRA | MICHELLE | DANNI | NATALIE
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 12 sty 2020, 17:53

@Asjata W wolnej chwili napiszę więcej, ale moje ogólne spostrzeżenie - pierwszy odcinek był jednym z najnudniejszych jakie widziałem w ciągu ostatnich 5-6 sezonów.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 12 sty 2020, 18:00

@Rektor Z ostatnich sezonów to dla mnie najnudniejszymi pierwszymi odcinkami są te z Dominikany oraz z RPA. Sam uważam, że w premierze dużo się działo. Bo, żeby Gruzję pokonać to nie wiem co by musieli wymyślić.
SURVIVOR: WAW FAVES: YUL | ETHAN | PARVATI | SANDRA | MICHELLE | DANNI | NATALIE
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 12 sty 2020, 20:14

Mnie się otwarcie podobało, szczególnie pierwsze zadanie, drugie oceniam nisko, a trzecie najwyżej, bo to klasyk agenta, ale mogło być lepiej pokazane i na koniec wytłumaczone. Byłem zaskoczony odejściem, bo brałem tą osobę pod uwagę myśląc o agencie.

Zapewne z okazji 20 odsłony czeka nas wiele odniesień do historii WIDM, już w 1 odcinku sporo tego było.Generalnie na plus :) Pewnie się bardziej postarali, niż ostatnie sezony.
Kim
Użytkownik

Post autor: Kim » 12 sty 2020, 22:05

Mnie w tym odcinku zaskoczyło to ile oni pieniędzy w to wkładają,bo widać wyraźnie,że nie oszczędzali. Cóż w końcu to najpopularniejszy holenderski program.Natomiast co do zadań to rzeczywiście lekkie rozczarowanie - miałem wrażenie jakby wszystko już było,kiedyś już to się widziało.Odniesienia do historii programu to jedno,ale boję się,że pójdzie to razem z zadaniami i twórcy zaserwują nam odgrzewane kotlety,a powtarzanie przez uczestników,że to jest 20 sezon po 100 razy na odcinek i dlatego powinniśmy się jarać samym tym faktem już nie pomoże.Obym się mylił.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 12 sty 2020, 22:07

@Kim - podobne wyniki, jeśli nie wyższe notują na NPO1 tamtejszy "Bake Off!" i "Rolnik szukający żony". ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 12 sty 2020, 22:33

@Kim Po zeszłorocznym nowo odkrytym poziomie recyklingu nie sądzę, żebyśmy doświadczyli tragedii ze względu na zadania. Jednak ze względu na to, że to 20 edycja to się nie dziwię, że będą się inspirowali zeszłymi sezonami. Już w zapowiedzi drugiego odcinka można zauważyć małe odniesienia do jednego z wcześniejszych. W samych zapowiedziach sezonu i intrze widać zadania, których w innych edycjach nie było. I warto zaznaczyć, że pierwsze odcinki mają dość schematyczne zadania - w każdym sezonie pojawia się jedno związane z komunikacją w grupie, jedno bardziej indywidualne, jedno na obserwację (nawet w kombinacjach) itd.

Mnie ciekawiłyby zadania związane stricte z chińską kulturą i mam nadzieję, że się pojawią.

A tu materiał dodatkowy z odcinka:
kubatv10
Obserwator

Post autor: kubatv10 » 12 sty 2020, 23:09

Wow! Świetna premiera sezonu, sam pierwszy odcinek moim zdaniem już totalnie przebija cały poprzedni sezon, a to bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Odnośnie typów - stawiałbym na kogoś z trójki Miljuschka, Leonie lub Nathan. Chociaż myślałbym jeszcze o Tinie, choć bardzo przypomina mi zeszłorocznego agenta. Zaczyna się obiecująco :)
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 12 sty 2020, 23:14

@kubatv10 Podejrzenia najlepiej do spojlera. Sam podejrzewam 2 osoby z twojej listy
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 13 sty 2020, 23:16

Kolejny materiał dodatkowy z pierwszego odcinka (wg mnie o wiele ciekawszy niż pierwszy).
[ Spoiler ]
https://wieisdemol.avrotros.nl/afleveri ... jstelling/
tinsel
Activist

Post autor: tinsel » 16 sty 2020, 15:54

Witam wszystkich w tym temacie :)
Pierwszy odcinek nowego sezonu jak dla mnie bardzo dobry. Zapowiada się dobry sezon, głównie za sprawą ciekawych uczestników. Nie było może jakiegoś wielkiego wow z zadaniami, ale też nie było źle. Taki przyzwoity poziom :) Odnośnie typów to chyba jeszcze trochę za wcześnie, chociaż już jakieś podejrzenia mam ;)
Kim
Użytkownik

Post autor: Kim » 19 sty 2020, 11:37

Drugi odcinek zdecydowanie bardziej mi się podobał :) Ciekawe,oryginalne zadania i fajne nawiązanie do poprzednich edycji.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 19 sty 2020, 15:20

Czas na mój drugi rozdział epopei :lol:

Odcinek oglądało: 2.851.000 widzów 45% udziałów

S20EP02 - “Hello? Rik? HELLOOO?!”

Drugi odcinek dobry, jednak nie nie urzekł w 100%.

Executie:
[ Spoiler ]
.
Zadania:
[ Spoiler ]
.
Uczestnicy, sabotaże, przypuszczenia, sojusze:
[ Spoiler ]
.
Konfy:
[ Spoiler ]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 19 sty 2020, 19:24

Z innej beczki, ciekaw jestem czy było by możliwe wykupienie WIDM lub deMola i pokazywanie w Polsce, zaraz po premierze, ciekawe czy myśleli o tym w TVN czy TVN7 i jaką by to miało oglądalność.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 19 sty 2020, 20:56

Opcja jest, tylko chyba sami by się zaszkodzili takim zagraniem pokazując dużo lepiej zrealizowany programu, a poza tym wygląda na to, że dla Grupy TVN "Agent" to na razie zamknięty rozdział. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja za granicą”