[AVROTROS] Wie is de mol?

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 06 sty 2019, 20:59

Jak na WIDM otwarcie bez szału. Zgadzam się, że prowadzący jest trochę bardziej stonowany, choć Art też nie był dynamiczny czy wesoły za bardzo, ale różnica jest. Zadania bardzo fajne, choć z drugim mam trochę niedosyt, z resztą w trzecim też. Jak na WIDM mogło to być lepiej pomyślane i pokazane. Także szału nie było, ale fajnie, że eliminacja była tak pomyślana jak to wyszło.

Podejrzewam
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 06 sty 2019, 22:06

Ten odcinek uważam niestety za porażkę tego sezonu. Pierwsze zadanie powinno być drugiego dnia, aby dać mniej czasu na zastanowienie. Drugie zadanie byłoby ok, gdyby tam było obostrzenie, że kogoś brakuje. To zdecydowanie podkręciłoby zabawę. Trzecie zadanie, szczerze powiedziawszy nawet ja nie zrozumiałem treści, co tylko ułatwiło sprawę.
Prowadzący jest pusi milusi, ale nie wprowadza żadnej aury tajemniczości. Może później się rozkręci.

Podejrzenia:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 06 sty 2019, 22:42

Po ponownym obejrzeniu:
Zgadzam się z @Rektor, że zadanie z rowerami i skrzyniami powinny być zamienione miejscami. Mogli zrobić tak jak w 16 (o zgrozo, ale ten sezon na razie idzie w stronę tej tragedii), że decyzję, czy biorą kasę, czy jednak zostają na immunitetach podjąć indywidualnie, a nie na forum, tuż przed testem. Jednak znalazła się jedna osoba, którą zacząłem nie lubić i jest to Merel (sorry kochana, ale Ellie Lust jest tylko jedna), mam nadzieję, że szybko się z nią pożegnamy.
Co do drugiej części spojlera @Rektor: ja się nie dziwię, ta osoba nie podjęłaby się tego wyzwania w 100%, mimo groźby eliminacji, wszak ta osoba nienawidzi koloru zielonego.

Podejrzenia:
[ Spoiler ]
Co do eliminacji:
[ Spoiler ]
WIDM 20 FAVES: BUDDY | CLAES | TINA
SURVIVOR: WAW FAVES: YUL | ETHAN | PARVATI | SANDRA | MICHELLE | DANNI | NATALIE
THE CIRCLE US FAVES: SAMMIE | SHUBHAM
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 06 sty 2019, 23:00

Dodatkowe myśli a propos pierwszego zadania:
[ Spoiler ]
@Asjata nie wiedziałem, że ta osoba ma zielonowstręt :D
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 13 sty 2019, 15:13

S19EP2
Odcinek dla mnie o wiele lepszy niż premiera, mniej też było Rika w odcinku. Reszta w spojlerach.
Eliminacja:
[ Spoiler ]
Zadania + możliwe sabotaże:
[ Spoiler ]
Podejrzenia + co nieco o uczestnikach:
[ Spoiler ]
Konfy:
[ Spoiler ]
SURVIVOR: WAW FAVES: YUL | ETHAN | PARVATI | SANDRA | MICHELLE | DANNI | NATALIE
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 13 sty 2019, 23:00

7 edycja belgijskiej wersji "Agenta" odbędzie się w ...Wietnamie. Cieszę się, ponieważ jest to destynacja, która jeszcze się nie pojawiła w wcześniejszych "Molach".

Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 14 sty 2019, 1:00

@Asjata, zostałem wywołany do tablicy, to odpowiadam ;)
[ Spoiler ]
Zadania:
[ Spoiler ]
Działania Mola
[ Spoiler ]
\

Prowadzący: Niestety, niewidoczny i bardziej w roli statysty, nie mówiąc o tym, że kolejny odcinek nie zwiększy jego roli.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 14 sty 2019, 14:12

Niestety poziom sezonu mnie mocno rozczarowuje,zadania, prowadzący i nawet uczestnicy na mniejszy bądź większy minus. Zadanie drugie, to przesada, takie coś w WIDM już nie uchodzi, pierwsze miało fajny koncept, ale dalej mogło być lepiej pomyślane, trzecie najlepsze, no i nowość na plus, z resztą już tydzień temu można było się spodziewać, że otoczka z powstawaniem jokerów, nie jest przypadkowa.

Uczestnicy są jacyś tacy mdli, dużo słabsi od tych rok temu, tak jak w Polsce, są często za krzykliwi, emocjonalni, aktorscy, to w WIDM aż za bardzo szarzy i nudni. Oczywiście, nie pokazują nam ich całych aktywności w ciągu dnia, ale brakuje energii, jakiegoś spontanu u kogoś choćby.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 24 sty 2019, 20:31

S19EP3
Myślałem, że napisałem o tym odcinku, ale jednak tego nie zrobiłem i piszę teraz. Odcinek dla mnie 4/10, pierwszy jednak 2/10, drugi 3/10.
Eliminacja:
[ Spoiler ]
Zadania + możliwe sabotaże:
[ Spoiler ]
Podejrzenia:
[ Spoiler ]
Konfy:
[ Spoiler ]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze taka mała dygresja do wypowiedzi @Rektor z wątku Agent-Gwiazdy, to że 19 jest słaba, może wyjść dobrze formatowi i raczej Holendrzy odpuścili sobie tę edycję, by zaskoczyć nas w jubileuszowej 20. Z tragicznej 16, nudnej 10, czy wielokrotnie krytykowanych 12 i 14 jakoś potrafili oni odbić w kolejnych, więc raczej jest to budowanie apetytu pod następną edycje.

Też mam nadzieję, że edycja belgijska w Wietnamie się uda. Jestem ciekaw, czy pokonają klątwę azjatyckich edycji reality-show.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 24 sty 2019, 21:01

Co do ostatniego odcinka to nawet się nie wypowiadam, jeśli Mol tak potwornie nieudolnie rzucił ten element, to potwierdza jak ta edycja idzie na przeczekanie. Może masz rację, że w 20. będzie coś niesamowicie spektakularnego. Szkoda, że tego startu z 18. nie wzięli, bo było wybitne. 12. pod koniec była emocjonująca, zaś 14. przeszła tak sobie. Mnie w 16. wkurzyło zadanie, które było po prostu złe w stylu brytyjskim - tylko Mol miał możliwość to sobie schrzanić, bo dostał bezpośrednie narzędzia. Odkupił swoje winy odważnym przypałem podczas wyjmowania kasy z innej skrzynki.

Myślę, że Belgowie są na fali wznoszącej i znów nie zawiodą.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [AVROTROS] Wie is de mol?

Post autor: wiatriwoda » 24 sty 2019, 21:02

W pierwszym zadaniu spodobał mi się ten twist z wyborem, no i elimacja, reszta, jestem w szoku, że tak słaby na razie sezon.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 24 sty 2019, 21:05

Eliminacja z cf już w trzecim odcinku świadczy o czymś niepokojącym. A zadanie z typowaniem - mam nadzieję, że Mol był na dole, wtedy ciekawsze urywki w finale pokażą.
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 24 sty 2019, 21:14

Ta eliminacja świadczy o czymś raczej przykrym i tragicznym, napiszę o tym przy odcinku.

Twist z wyborem w pierwszym zadaniu w miarę ok, jednak co jest ciekawego w wieszaniu prania.

Co do mojego lekkiego sceptycyzmu względem edycji belgijskiej w Wietnamie jest on związany z innymi reality -show, które po prostu się w tamtych rejonach nie udały.

Ostatni off-top względem Belgii: Czy będzie można komentować ten sezon w tym wątku, czy nie?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 27 sty 2019, 11:10

Nie piszę nawet tego w spojlerach: Początek jak i końcówka zdecydowanie na minus. Dość powiedzieć, że Serenada to kopia zadania sprzed roku.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 27 sty 2019, 18:48

Najlepszy odcinek sezonu,
[ Spoiler ]
Kocówka mega zaskakująca, wpierw myślałem, że to ustawka by zmylić trop agenta, ale za chwilę wyszło, że nie. No na plus pierwsze od dawna, prawdziwa
[ Spoiler ]
Pierwsze zadanie najsłabsze, drugie trochę klasyk, ale lubię takie i wyszło spoko, trzecie na plus, głównie za pomysł ze
[ Spoiler ]
Wg mnie dziś jest dużo materiału dla poszukiwania agenta, moi faworycie to dalej
[ Spoiler ]
,ale od dziś
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja za granicą”