Viva i Viva Plus (wersje niemieckojęzyczne)

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Witu » 14 sty 2007, 22:47

przemkob pisze:Viva + skończyła nadawanie trwa odliczenie do urochomienie Comedy Central po niemiecku.
Ciekawe czy niemieckie Comedy Central pozostanie w Aster.
Radzę Ci na to nie liczyć ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 15 sty 2007, 14:58

A tutaj macie zakończenie emisji Vivy Plus i zapowiedzi CC -> http://www.youtube.com/watch?v=LP_1QfKQd2w
Heh nawet nie chciało im się po nowym roku zmienić daty na końcu bloku Get in The Clip. Nie wspomnę już żadnym zabawnym zakończeniu. Na końcu istnienia Viva Zwei lepiej to wyglądało ;) http://www.youtube.com/watch?v=qYWQf7Ss-5g

Viacom to już tak ma. Kupi jakąś stację i ją zniszczy. Dochodzi do tego, że nowa wersja programu jest gorsza od poprzedniej (Vh1, Atomic -> MTV Polska). Viva Plus był dobrze prowadzony dopóki nie zmieniono grafiki, muzyki i wprowadzono Viva Quiz.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: przemkob » 15 sty 2007, 15:10

Witu miałes rację ,nie ma w Aster niemieckiego Comedy Central.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 15 sty 2007, 16:05

Wobec tego,że Viva Plus to już historia proponuję zmienić nazwę tematu na VIVA DE.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 16 sty 2007, 11:36

Szkoda, że trzeba pożegnać kolejną dobrą stację telewizjną. Kiedyś VIVĘ PLUS miałem włączoną całymi dniami, ponieważ uwielbiałem Get The Clip. Później wkurzyło mnie skracanie programu, zmiana grafiki - a wszystko przez durne MTV.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 16 sty 2007, 14:50

Ciesze się, że się ze mną zgadzasz. Dzisiaj rano za to wkurzyłem się drugi raz: usunięto z oferty UPC, Vive i w zamian dano kretyńską denną... TVN Gra :mad:. Ciekawe kto wpadł na tak świetny pomysł: Viacom, który prowadzi od lat cholerną regionizacje czy kablówka chcąc oszczędzić :mad:. Skutek? Mam niemuzyczne MTV Polska, ziomalsko-debilną Viva Polska z głupimi sms-owymi automatami , tokio-hotelską 4fun.tv. Jedynie vh1 da się oglądać :(.
stevie pisze:Wobec tego,że Viva Plus to już historia proponuję zmienić nazwę tematu na VIVA DE.
Próbowałem, ale nie znalazłem takiej opcji.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 16 sty 2007, 15:22

Bo tylko Moderatorzy mają taką możliwość :)
a tak wogóle tol w mojej kablówce Vivy Germany nie mam już 6 lat.
Pozdrawiam.

Stevie
Lionick
Użytkownik

Post autor: Lionick » 16 sty 2007, 20:06

Bardzo szkoda ,że zlikwidowano Vive Plus.Niestety taka jest polityka Viacom .Bardzo lubiłem tę stacje ,bo puszczała muzykę z całego świata np.polską,irańską czy japońską .Nawet dosyć niedawno był specjalny odcinek GTC z j-rock.Ale miło się zdziwiłem.Teraz pozostało mi sypać proch na grób Vivy+.W mojej koszalińskiej kablówce bardzo zdziwili się ,że ona zniknęła i dali po raz drugi Vive Germany =)
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

Post autor: danielpes5 » 18 sty 2007, 12:13

raz trafilem na polski teledysk w VIVIE PLUS zespołu Myslowitz.Jakież bylo moje zaskoczenie :) No coż Viacom zniszczył doszczętnie dobre kanaly muzyczne:VIVE ZWEI,VIVE PLUS i MTV 2 POP.W zamian dając jeszcze gorsze regionalne wersje MTV
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 18 sty 2007, 12:53

danielpes5 pisze:No coż Viacom zniszczył doszczętnie dobre kanaly muzyczne:VIVE ZWEI
A co ma Viacom do VIVY Zwei? Stacja została wyłączona na długo przed przejęciem VIVY przez MTV.
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

Post autor: danielpes5 » 18 sty 2007, 14:43

faktycznie-mój błąd.W każdym bądź razie VIVA ZWEI zapoczątkowala własną autodestrukcję ktorą później dokończył Viacom ostatecznie likwidując jej następcę VIVE PLUS.Tak że dziś zostaly tylko popioły
bytesize
Użytkownik

Post autor: bytesize » 24 wrz 2007, 22:12

nie kumam jak viva mogła się sprzedać mtv. MTV ją poprostu wykupiło - jak taka zajebista stacja mogła popaść w długi? zawsze można było zobaczyć różnicę pomiędzy mtv a kanalami VIVY i bez kitu VIVA od czasu regionalizacji MTV w 97r była lepsza!!!!!!!!
Kazik
Obserwator

Post autor: Kazik » 08 paź 2007, 20:20

Chwałą Vive Plus tęsknie za nią
Kazik
Obserwator

Post autor: Kazik » 08 paź 2007, 20:21

Co wy sądzicie o powstaniu tak samo jak jest w Niemczech alternatywnych programów muzycznych dla MTV , VIVY ,VH1 , 4 FUN.Mogło by być np. MTV 2 Poland czyli tylko polskie programy typu MTV Select i muzyka , a dla Vivy tak jak kiedyś było w Niemczech że była Viva i na początku Viva Zwei a później Viva Plus u nas mogło by być np. Viva Dwa z muzyką rockową , techno , dance , VIVA Classic czyli stare utwory , VIVA 3 czyli Pop i Hip-Hop bo tego ostatniego to w ogóle nie widzę oprócz Grupy Operacyjnej i Donia a gdzie Tede , Peja itp. oraz VIVA Live na której będą koncerty gwiazd a stara Viva będzie bardziej postawiona na Europe i Amerykę . Teraz VH1 okej nie zostanie tak jak jest a mogła by powstać VH1 2 na który by przerzucono te wszystkie reality show a w szczególności programy typu 100 największych przebojów 80 ,90 lat itp. No i na koniec 4 Fun 1 niech zostaje tylko muzyka a na 4 FUN 2 kartony itp. No jeszcze mogły by powstać jakieś 2 nowe kanały muzyczne .
Co wy o tym sądzicie
Sigi
Użytkownik

Post autor: Sigi » 14 gru 2008, 17:05

To były kanały szczególnie Viva w latach 90 i Viva Plus w latach 2003 - 2005 , szkoda że Vivy Plus już nie ma.
Brakuje w Polsce takiego kanału muzycznego jak Viva +
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja za granicą”