TF1

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

TF1

Post autor: piciu » 01 paź 2011, 19:29

TF1 - prywatna, francuska stacja telewizyjna, której właścicielem jest spółka TF1 Group, której głównym udziałowcem jest firma Bouygues. Jest francuskim odpowiednikiem TVP1. Najstarsza antena tv w Europie. TF1 posiada ok. 35% udziału w rynku i jest najpopularniejszą stacją telewizyjną we Francji. W posiadaniu TF1 Group jest także Eurosport - największy europejski kanał sportowy.
W kooperacji z France Télévisions TF1 francuski serwis newsowy o zasięgu międzynarodowym - France 24.
Początkowo TF1 należała do telewizji publicznej, ale w 1987 została sprywatyzowana.
Logo stacji to 2 prostokąty: niebieski i czerwony, w środku białe litery TF1. Przedstawiam je niżej:
Obrazek
Osobiście tą stację oglądałem podczas tegorocznych wakacji w Grecji :D. Oglądałem francuską wersję "Familiady", która według mnie jest lepsza niż nasza (oprócz prowadzącego oczywiście :D). Oprócz tego wiem, że na jej antenie można zobaczyć, m.in. francuską wersję "Survivor".
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuba235
Użytkownik
Kontakt:

TF1

Post autor: Kuba235 » 04 lip 2013, 19:11

piciu pisze:TF1 - prywatna, francuska stacja telewizyjna, której właścicielem jest spółka TF1 Group, której głównym udziałowcem jest firma Bouygues. Jest francuskim odpowiednikiem TVP1. Najstarsza antena tv w Europie. TF1 posiada ok. 35% udziału w rynku i jest najpopularniejszą stacją telewizyjną we Francji. W posiadaniu TF1 Group jest także Eurosport - największy europejski kanał sportowy.
W kooperacji z France Télévisions TF1 francuski serwis newsowy o zasięgu międzynarodowym - France 24.
Początkowo TF1 należała do telewizji publicznej, ale w 1987 została sprywatyzowana.
Logo stacji to 2 prostokąty: niebieski i czerwony, w środku białe litery TF1.
A raczej te informacje skopiowałeś z Wikipedii. Czyli nie wiedzeli czy to odpowiedzialność karną?
Pozdrawiam.
board.ogame.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja za granicą”