Programy na świecie...

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2853
x 1220

Programy na świecie...

Post autor: Trzeciak » 17 mar 2019, 15:47

Prawdopodobnie jedyną edycję programu z powodu słabych wyników wygrał pochodzący z Indii Lydian Nadhaswaram, który zgarnął milion dolarów i tytuł "The World's Best" :
W programie wystąpiła także jako uczestniczka Siostra Cristina Scuccia.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2853
x 1220

Programy na świecie...

Post autor: Trzeciak » 28 mar 2019, 0:22

Trzeciak pisze:
05 sie 2018, 21:21
Tymczasem kolejna wielka muzyczna gwiazda bierze się za produkcję programów TV. Justin Timberlake wyprodukuje nowy teleturniej pt. "Spin the Wheel" będący krzyżówką "Koła Fortuny" i "The Wall". Stawka rekordowa, bo do wygrania ponad 20 milionów dolarów. :): http://worldscreen.com/tvusa/fox-orders ... -rob-lowe/
Jak podał minionego dnia FOX premiera tego nowego teleturnieju 20 czerwca, a emisja w czwartki o 21:00 miejscowego czasu. Gospodarzem show będzie Dax Shepard: https://programminginsider.com/fox-anno ... ere-dates/
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
TheLuckySeven
Użytkownik
x 2
x 4

Programy na świecie...

Post autor: TheLuckySeven » 22 maja 2019, 22:36

https://twitter.com/SpinTheWheelFOX/sta ... 9502531584

Tak prezentuje się zapowiedź teleturnieju "Spin the wheel". Myślę, że to wygląda naprawdę ciekawie i chętnie zobaczyłbym jak to będzie wyglądać. Kto wie czy ten program nie trafi poza USA?
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2853
x 1220

Programy na świecie...

Post autor: Trzeciak » 23 maja 2019, 11:01

Szczerze - mam spore wątpliwości.

Scenografia przypominająca czasem aż za bardzo "The Wall" i do tego dość jarmarczne wielkie koło. To już w "Wheel of Fortune" wygląda ono bardziej estetycznie. ;)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
TheLuckySeven
Użytkownik
x 2
x 4

[FOX] Spin the Wheel

Post autor: TheLuckySeven » 26 cze 2019, 15:17

Jak wiadomo, w nocy z 20 na 21 czerwca o 3:00 czasu polskiego na kanale FOX zadebiutował teleturniej "Spin the Wheel" którego producentem jest znany większości Justin Timberlake, natomiast prowadzącym jest aktor Dax Shepard. Najwyższą nagrodą w programie jest równowartość 23 milonów dolarów co stanowi najwyższą nagrodę w historii amerykańskiej, a może i nawet światowej telewizji. Rozgrywka składa się z 4 rund, w każdej z nich trzeba zakręcić 4 razy wielkim kołem. W pierwszych trzech rundach są zadawane pytania, natomiast w ostatniej - finałowej jedynie kręci się kołem. Jak na razie został wyemitowany pierwszy odcinek, gdzie
[ Spoiler ]
0 x
darekB
Użytkownik
x 36
x 7

[FOX] Spin the Wheel

Post autor: darekB » 29 cze 2019, 19:28

Specjalnie w nocy wstałem, aby obejrzeć. Świetny teleturniej - bardzo dynamiczny (choć ucinałbym mniej tego kręcenia kołem, więc z 2-3 minuty mogłoby być dłużej), a zasady jasne jak Słońce :D Ciekawe czy jakiś kraj zdecyduje się na wykupienie prawa do zrobienia tego. Warto zaznaczyć, że gdyby nie wziął oferty gwarantowanej, wygraliby
[ Spoiler ]
1 x
Frontowiec
VIP Expert
x 50
x 161
Kontakt:

The Masked Singer

Post autor: Frontowiec » 12 lip 2019, 22:26

''The Masked Singer'' jest to program rozrywkowy oparty na południowokoreańskim formacie ''King of Mask Singer'', w którym to celebryci śpiewają znane piosenki w kombinezonie i masce (przegrany musi zdjąć maske i ujawnić swoją twarz), gdzie ich występy ocenia jury (wśród nich jest jeden niestały juror).

Format jest emitowany m.in. w USA, Niemczech i Holandii, gdzie również będzie wkrótce emitowany w Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Grecji, Hiszpanii czy we Włoszech. Za format odpowiada EndemolShine.

Ciekaw jestem co sądzicie o tym programie?
0 x
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
norapik
Użytkownik
x 39
x 4

The Masked Singer Pro7 Deutschland

Post autor: norapik » 13 lip 2019, 0:29

Takie trochę rozdmuchane, ale repertuar niemieckiego "Astronauty" całkiem mi się podoba, jak na oglądanie jednym okiem. Chociaż za mało znam ichniejszych celebrytów, żeby sobie uczestników pozgadywać, a to chyba clue programu.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja za granicą”