GameToon

Dyskusje o kanałach telewizyjnych prowadzonych przez spółkę Kino Polska TV
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

GameToon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Kanał o grach od SPI Poland (https://spiintl.com) wkrótce w polskiej wersji językowej.

Kanał organizuje jak Polsat Games swoją lige:

http://media.wec24.pl/40104-gametoon-ch ... zako-boars
Ostatnio zmieniony 05 paź 2018, 23:17 przez morus1000, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 sty 2017, 11:54
Lokalizacja: lokalizacją się nie pochwalę
x 20
x 26

GameToon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BW134PL »

Mam nadzieję, że ta stacja wystartuje normalnie, nie jak Polsat Games, który miał być w tym miesiącu, a nie ma
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

GameToon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Ta stacja już istnieje, ale zainteresowanie wokół niej pokazuje, jakie ma szanse :P Polsat Games przynajmniej nie stawia wyłącznie na gry - nie wiadomo nawet, czemu ta stacja ma "Toon" w nazwie :P
dość
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

GameToon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Właśnie w tym problem z samą nazwą kanału. Dzieciaki mogą się domyśleć, że to jest kanał z bajkami z bohaterami gier wideo.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

GameToon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Transmisje na TVP Sport i E-Sport TV, a teraz jeszcze Polsat Games, AXN Spin i GameToon. Znaleźli sobie nasi polscy nadawcy tematykę do eksplorowania, próby zdobycia serc młodych dusz. Ciekawe tylko, czy nie skończy się to jakąś wtopą.

Wydaje mi się, że jednym z najbardziej ważnych aspektów tego typu streamingów jest interakcja na chacie, a to trudno zrealizować na ekranie TV bez narażenia się na problemy z KRRiT (potrzebna będzie nieustanna moderacja i nadpobudliwa cenzura, aby nie było bluzgów). Jednocześnie bez takiego okienka na boku oglądanie tego na TV wydaje mi się trochę nudne. Lepiej sobie wejść na Twitcha, youtube'a i tam obserwować zmagania, zamiast włączać TV. Dla mnie oglądanie tego na szklanym ekranie, a nie na kompie, tablecie czy komórce wydaje się dziwne, a nie jestem targetem.

Trzeba pamiętać, że nie każdy gracz lubi LOL-a czy Fifę - nie są to jednak tak wielkie dyscypliny jak siatkówka czy piłka nożna. Za produkcją takiego programu za to przemawia taniość realizacji takich transmisji.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Tradycjonalista

GameToon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

GameToon nowością na Ipla. Zaraz sprawdzę czy mam uprawnienia odbioru na Ipla, ale raczej nie. - https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6687
Jasne że nie mam uprawnień. Kanał wchodzi w skład pakietu Ipla Sport za 20 zł.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

GameToon

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Program jest chyba w całości po angielsku i poza live'ami składa się głównie z nudnych "let's playów" - mamy jakiegoś gostka/babę grająca w grę i gadającego do kamery. Sądząc po różnych układach kamery - nagrywane w domu u streamujących.
GameToon.jpg
GameToon 2.jpg
Natrafiłem też na jakieś gameplaye bez żadnego komentarza jako przerywniki.
GameToon 3.jpg
Przed chwilą zaczęła się za to jakaś - domniemywam - retransmisja ESL.
GameToon 4.jpg
GameToon 5.jpg
Wszystko, co możesz zobaczyć sobie na youtube/twitchu, ale tutaj w gorszej (rozmytej) jakości obrazu i bez możliwości komunikacji z widzem. Jak już mówiłem, skoro mamy taki piękny wynalazek jak łącze internetowe to może Ipla zaczęłaby transmitować programy w wyższej rozdzielności?

Polsat Games pewnie też taki byłby, ale na szczęście zdecydowali się na emisję anime i chyba normalnych programów o grach (w sumie widziałem tylko jeden i nie licząc mojej szczegółowej, wcześniejszych krytyki - zalicza się jednak do normalnych audycji telewizyjnych), dzięki czemu stacja nie świeci taką taniochą poza transmisjami live - tak jak ma to miejsce tutaj.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino Polska TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości