Kanały paczki Filmbox

Dyskusje o kanałach telewizyjnych prowadzonych przez spółkę Kino Polska TV
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Człowieku, naucz się pisać posty, bo widzę, żę Ci to nie wychodzi. Pełno kretyńskich uśmieszków i zero sensu z treści.... poza tym co to jest kino nostop HD?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

No to się wkurzyłem do 1 lipca :)
blooe
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2007, 18:33
Lokalizacja: RaDoooM
Kontakt:

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: blooe »

Miałem rację tu taj nie jest szanowana czyjaś opinia, a ty takie teksty typu "O człowieku, ale nowość. Ja pitole..." jako przedstawiciel serwisu media2.pl nie powinieneś rzucać takich tekstów powinny być neutralne a nie wrogie, widocznie za dużo macie tu użytkowników ! Z resztą nie ma co tłumaczyć, ja pierwszy raz wżyciu widzę aby moderator na dodatek pracownik danego serwisu wypisywał takie zbędne komentarze ! "Ty nie umiesz pisać, a ty naucz się pisać te uśmieszki są durne..." - nie długo zostaniesz sam. A redaktor naczelny wie o twojej moderacji ? Na szczęście nie żyjemy w średniowieczu i są inne serwisy medialne !

heh, nie ma co ostatni gasi światło !
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Człowieku. Przede wszystkim nie wiele powinno Cię interesować, czy redaktor naczelny wie o mojej moderacji. Napewno wie, bo dość często zagląda na to forum. Ja staram się zachowywać porządek, ale szlag mnie trafia gdy wchodzę do działu "Telewizja" i widzę dziesięc tematów sprzed kilku miesięcy, które odkopałeś Ty albo jakiś inny nastoletni użytkownik forum, a w których żaden z was nie napisał niczego nowego, inteligentnego. Zastanów się nad tym. Poza tym nie Media2 ma niewiele wspólnego z forum, więc nie kojarz ich razem.
ARTUR B.

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Tylko, że czasami atakujesz ludzi bez potrzeby zamiast powiedzieć coś kulturalnie, ewentualnie doradzić. To że masz trudny charakter, to już kiedyś Ci wspominałem i nie tylko ja. Dochodzą kolejni użytkownicy. Zmień coś w swoim działaniu, bo to źle może wpłynąć na forum. Atakujesz przede wszystkim nastolatków: Kisiela, golbiego... To może powiedz adminowi żeby wprowadził ograniczenia wiekowe. Pilnowanie porządku nie polega tylko na byciu surowym, a czasami aroganckim.. Może nie nadajesz się na moderatora, widocznie ta funkcja jest dla ciebie zbyt ciężka.
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 17 wrz 2006, 10:47

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zoltar »

Takze nie rozumiem za co Lotter56 zostal zbanowany a moze ktos to wyjasni ?
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Dajcie sobie już spokój z tym gadaniem. Decyzja Moderatora nie podlega dyskusji :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Podyskutować na temat mojego charakteru możesz na privie albo w dziale dotyczącym forum. Następne posty nie na temat będą kasowane. Poza tym loter56 otrzymał ograniczenie korzystania z forum na 2 dni i zbanowany został jedynie nick, nie IP, które i tak miał zmienne.
jaru2
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2006, 13:22

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaru2 »

Tylko, że czasami atakujesz ludzi bez potrzeby zamiast powiedzieć coś kulturalnie, ewentualnie doradzić. To że masz trudny charakter, to już kiedyś Ci wspominałem i nie tylko ja. Dochodzą kolejni użytkownicy. Zmień coś w swoim działaniu, bo to źle może wpłynąć na forum. Atakujesz przede wszystkim nastolatków: Kisiela, golbiego... To może powiedz adminowi żeby wprowadził ograniczenia wiekowe.Pilnowanie porządku nie polega tylko na byciu surowym, a czasami aroganckim.. Może nie nadajesz się na moderatora, widocznie ta funkcja jest dla ciebie zbyt ciężka.
Ciekawe,czy ty byłbyś tak uprzejmy,gdybyś poraz n-ty musiał doprowadzić do porządku dziecko neo, które znowu zaśmieca temat. Wogóle się dziwię,czemu użytkownicy pokroju Kisiela, Golbiego, itp. nie dostali jeszcze bana - gdybym ja był modem, to nie mieliby już tu czego szukać. Karol jest wręcz cierpliwy dla tego typu userów, ale nawet boska cierpliwość ma swoje granice,więc nie dziw się, że Karol czasem chamsko odpowie - podobne odpowiedzi cisną mi się na ustach,jak czytam tych małolatów. Wątpię,żebyś był w stanie poraz setny kulturalnie i wyrozumiale odpowiadać takim osobnikom,którzy ciągle robią swoje.
blooe
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2007, 18:33
Lokalizacja: RaDoooM
Kontakt:

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: blooe »

>Ciekawe,czy ty byłbyś tak uprzejmy,gdybyś poraz n-ty musiał doprowadzić do porządku dziecko neo, które znowu zaśmieca temat. Wogóle się dziwię,czemu użytkownicy pokroju Kisiela, Golbiego, itp. nie dostali jeszcze bana - gdybym ja był modem, to nie mieliby już tu czego szukać.

gdybym... ale nie jesteś

>Karol jest wręcz cierpliwy dla tego typu userów, ale nawet boska cierpliwość ma swoje granice,

jeśli nie wytrzymuje tego nerwowo to niech się zajmie czym innym, lub weźmie kogoś do pomocy

>więc nie dziw się, że Karol czasem chamsko odpowie - podobne odpowiedzi cisną mi się na ustach,jak czytam
tych małolatów.

Admin to powinna być osoba godna do naśladowania, która nie ma prawa wyjść z równowagi i rzucać chamskie teksty!

>Wątpię,żebyś był w stanie poraz setny kulturalnie i wyrozumiale odpowiadać takim osobnikom,którzy ciągle robią swoje.

To jeśli nie masz cierpliwości to po co bierzesz się za moderowanie ? - nie bierz się !
------------------

Proponuje Karolowi pościągać zachowanie moderatora z forum n - Ani !

wg twoich postanowień usuń mój wątek i poprzednika !
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

To jeśli nie masz cierpliwości to po co bierzesz się za moderowanie ? - nie bierz się !
Mam lepsze rozwiązanie. Banować takich osobników. Karol zaoszczędzi nerwów, a poziom rozmów na forum będzie wyższy :).

Czy mi się zdaje, czy te poziom forum upada na glebę. Na normalnym za takie dyskusje z moderatorem użytkownik byłby dawno zbanowany.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
blooe
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2007, 18:33
Lokalizacja: RaDoooM
Kontakt:

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: blooe »

Tomek pisze:
To jeśli nie masz cierpliwości to po co bierzesz się za moderowanie ? - nie bierz się !
Mam lepsze rozwiązanie. Banować takich osobników. Karol zaoszczędzi nerwów, a poziom rozmów na forum będzie wyższy :).

Czy mi się zdaje, czy te poziom forum upada na glebę. Na normalnym za takie dyskusje z moderatorem użytkownik byłby dawno zbanowany.
na normalnym forum admin nie strzelał by takich komentarzy !
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Jak mozecie sobie sprawdzic na poprzedniej stronie tego tematu to glupi post napisal Karol i to on zaczal ta glupia dyskuje a zawsze glupie posty przeciez pisza dzieci neo. No to tym razem Karol sie nie popisal swoja inteligencja. Wystarczylo zignorowac poprzedni post napisany przez uzytkownika blooe - ja nie mam nic do zarzucenia do do tego postu ktory napisal. Podal linki, ktorych jeszcze w temacie nie podawano.
jaru2
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2006, 13:22

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaru2 »

Swoimi ostatnimi wypowiedziami blooe udowodnił,że jest kolejnym, zaślepionym swoim zdaniem dzieckiem neo.Ja mu swoje,a on swoje dalej.Nie będę z nim dyskutował,bo szkoda nerwów, już lepiej skończmy ten OT.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Kanały paczki Filmbox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

blooe pisze:jeśli nie wytrzymuje tego nerwowo to niech się zajmie czym innym, lub weźmie kogoś do pomocy
Człowieku widzę, że bardzo się ucieszyłeś, że znalazłeś kilku userów, którzy stanęli w twojej obronie. Jednak ja nie mam zamiaru z Tobą walczyć. Twoje posty mówią same za siebie. Ostrzegłem, że kolejne posty, które nie będą dotyczyły tego tematu będą kasowane.
blooe pisze:Admin to powinna być osoba godna do naśladowania, która nie ma prawa wyjść z równowagi i rzucać chamskie teksty!
Jakoś nie zauważyłem żadnego "chamskiego tekstu" w tym temacie.
blooe pisze:To jeśli nie masz cierpliwości to po co bierzesz się za moderowanie ? - nie bierz się !
Gdybym nie miał cierpliwości, to już miałbyś już tygodniowy odwyk od forum w postaci bana. Jednak ja Ci go nie dam.
blooe pisze:Proponuje Karolowi pościągać zachowanie moderatora z forum n - Ani
Widocznie ona także Cię tępi za dziecinne zachowanie. Nie dziwię się.
Axel pisze:No to tym razem Karol sie nie popisal swoja inteligencja.
W ogóle nie widzę powodu, dla którego się odezwałeś. Do ludzi takich jak Ty, blooe czy kisielka wcale nie trzeba się wykazywać inteligencją.

To wszystko w tym temacie. Do dalszej dyskusji polecam założyć nowy temat dotyczący mnie lub wszystkich moderatorów. Dalszą dyskusję uznam za łamanie regulaminu forum, który mówi:
Rozdział I
(...) 2 - Niedozwolone jest prowadzenie nie merytorycznych, osobistych dyskusji miedzy użytkownikami. Dyskusje takie można prowadzić jedynie drogą prywatną. (...)

Rozdział II
1 - Na danym forum umieszczaj tematy oraz odpowiedzi zgodne z jego przeznaczeniem, nie dublujące już istniejących wątków. (...)
5 - Nie nadużywaj emotikon w postach.


Rozdział III
3 - Decyzje administratorów oraz moderatorów nie podlegają komentowaniu na forum - można to robić prywatnie lub w wyznaczonym do tego wątku na forum. Każdy inny temat związany w jakiś sposób z pracą moderatorów będzie usuwany. (...)

Rozdział IV - Czego można się spodziewać w przypadku nieprzestrzegania regulaminu
4 - Czasowego zablokowania możliwości wypowiedzi na forum.
5 - Stałego zablokowania bądź usunięcia konta.
6 - Od decyzji tych można się odwoływać bezpośrednio u administratorów lub moderatorów odpowiednio uzasadniając swoje racje.
Wszystkie wymienione punkty tyczą się blooe i innych dzieci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino Polska TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości