Zoom TV (HD)

Dyskusje o kanałach telewizyjnych prowadzonych przez spółkę Kino Polska TV
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 761
x 20
Kontakt:

Zoom TV (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Odnośnie fatalnych wyników stacji: Mnie to raczej nie dziwi - Zoom TV byłby dobrym kanałem, gdyby był FTA i był raczej dodatkiem do programów lokalnych (np. telezakupy na czas lokalnych wiadomości). Druga sprawa jest taka, że w ramówce praktycznie NIE MA mocno przyspawanych audycji do ramówki (jedynie tradycyjne wyjątki od reguły - msza i "Bliżej!" - mają jasno ustaloną porę premierową). Równie dobrze mógłbym wrzucić do DVD płytę w trybie "shuffle" i kilka razy w tygodniu wyłączał na czas programów na żywo, a po tygodniu ją zmieniał - efekt identyczny. Szkoda, że kilka lat temu nie dostali koncesji - program zapewne byłby znacznie lepiej ułożony. Druga rzecz to produkcje Onetu: dobrze, że nie ma Lisa, ale szkoda, że nie ma ciekawszych pasm "live", np. Onet24. Chociaż mnie jedna rzecz zastanawia: Jakim cudem radzą sobie lepiej od WP, która ma lepszą ramówkę?
Podczas pisania posta zauważyłem jedną rzecz: nie ma "Bliżej!" i większości tworów onetowych. Czy to tylko zniknięcie na czas świąt, czy szykuje się nam kolejne filmowo-serialowe ścierwo, którego na rynku jest ZA DUŻO?
ssszaman pisze:Wygląda na to że program "Spacerownik" Beaty Maciejewskiej z anteny Echo24 trafi do Zoomu - na tablicy końcowej w najnowszych odcinkach pojawiło się logo stacji:
Obrazek

To już kolejny program z anteny Echo, po "Tajemniczym Dolnym Śląsku", który trafi do Zoom. W kolejce czeka jeszcze "Kierunek Dolny Śląsk" i "Odkrywamy Wrocław z Nadią Szagdaj". ;)
Czyżby w "Echu" zapomnieli, że Wrocław to bastion nacjonalistów i współpraca z "Wyborczą" to wręcz prośba o utratę większości widzów? Poza tym na Dolnym Śląsku mamy TV Regionalną w Lubinie i Telewizję Łużyce w Lubaniu, więc współpraca z Zoomem wygląda na nieporozumienie (lepiej by TV Odrę reaktywowali).
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 14:25 przez Kacper, łącznie zmieniany 1 raz.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Pawel

Zoom TV (HD)

Post autor: Pawel »

Jakie telezakupy na czas lokalnych wiadomości? Nie wiem czy wiesz, ale ta stacja nawet w DVB-T nie ma lokalnych pasm, także pasmo np. z wydarzeniami z Mazur leci sobie także np. na Śląsku czy w Warszawie.
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 761
x 20
Kontakt:

Zoom TV (HD)

Post autor: Kacper »

Wiem, że nie mają rozszczepień. Piszę, że lepiej by oni wyszli, gdyby byli takim kanałem jak TVS, Tele5, Polonia1 czy TMT (tą ostatnią chcieli kiedyś skopiować), czyli stacja zbliżona do Zooma, ale tylko na satelicie i z blokami telesprzedażowymi (w zamyśle: rozszczepienia). Po prostu uważam, że branie się na MUX8 było dość dziwne - lepiej byłoby założyć lokalne multipleksy.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 649
x 3366

Zoom TV (HD)

Post autor: Karol »

Rozszczepienia lokalne nigdy nie przyniosły nadawcom kokosów. Swego czasu bawił się w nie Polsat (na szczeblu kablowym) jak również TVN (naziemnie). Rentowność TVP3 też jest dla mnie zagadką, bowiem nie podaje się wyników oglądalności pasm lokalnych, lecz ogół wszystkich ośrodków. Internet przebija informacje z telewizji, m.in. w regionach, więc nadawcom komercyjnym nie opłaci się rozdrabniać, skoro mogą wyemitować wspólne pozycje na antenie ogólnopolskiej i zebrać kasę z reklam od wszystkich, a nie zastanawiać się ilu widzów oglądało "lokalne newsy Zoom TV" w Rybniku a ilu w Olsztynie, bo w jednym mieście zarobią, w drugim stracą :)

Przy okazji chciałem przypomnieć, że badania oglądalności w 2009 roku pokazały m.in. zerową widownię "Panoramy" TVP Gdańsk :lol: Więc ośrodek tracił pieniądze, pod warunkiem, że rozliczał się z reklamodawcami na podstawie oglądalności, a nie jakichś sztywnych stawek. Czy komercyjny nadawca pozwoli sobie na niepotrzebne wydatki? Wątpię. Jest dobrze, więc po co cokolwiek zmieniać.

Poza tym przywoływanie TMT jest nie na miejscu, bo łączenie ich przez pryzmat zamawiania programów w lokalnych kablówkach to za mało.
Pawel

Zoom TV (HD)

Post autor: Pawel »

Kacper pisze:Wiem, że nie mają rozszczepień. Piszę, że lepiej by oni wyszli, gdyby byli takim kanałem jak TVS, Tele5, Polonia1 czy TMT (tą ostatnią chcieli kiedyś skopiować), czyli stacja zbliżona do Zooma, ale tylko na satelicie i z blokami telesprzedażowymi (w zamyśle: rozszczepienia). Po prostu uważam, że branie się na MUX8 było dość dziwne - lepiej byłoby założyć lokalne multipleksy.
Żadnych rozszczepień nie będzie, tym bardziej na satelicie. Nawet TVP 3 nie ma swoich lokalnych kopi na satce. Sam zamysł stworzenia kanału lokalnego nadającego jednakowy program bez rozszczepień był głupi. Pewnie za rok, dwa, Zoom tv pozbędzie się tego zapisu z koncesji, a KRRiT bez problemu przyklepie tę zmianę.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 64
x 226

Zoom TV (HD)

Post autor: Kamilo »

Stacja wypełnia właśnie zobowiązania koncesyjne odnośnie emisji audycji sportowych - od dwóch godzin trwa gala MFC 10 z Zielonej Góry. :)
Awatar użytkownika
Jaccob
Obserwator

Zoom TV (HD)

Post autor: Jaccob »

Kacper pisze:lepiej by TV Odrę reaktywowali
Tylko po co, skoro taki sens był w analogu? Co więcej, można by zreaktywować, ale:
Po pierwsze: trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby na nadawanie w DVB-T wystarczyło. Oczywiście wg mnie proponuję też własne pasmo wspólne (nie tak jak dotychczas pasmo TV4), ale na nadajniki trzeba coś mieć, a przydałaby się też reaktywacje dawnych stacji, tyle że albo w nowej odsłonie, albo pod nową nazwą.
Po drugie: Przecież Echo24 to odmienione i przywrócone PTV Echo oraz zarówno jak i TeDe, więc nie wiem jaki to ma sens. Ale można wcielić Echo24 do dzielenia czasu z Odrą, no i TV Regionalną też wcielić do grona ODROwiczów... A czy to się nie nazywa TVL? Pytam, bo mi się zdaje, że tak się nazywała i tak się nazywa ta lubińska stacja.
Oglądam: TVP3, TVN, Cartoon Network, Nickelodeon
Słucham: PR1, Radio Zet, RMF, TOK FM, RDC, VOX FM
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster
x 5

Zoom TV (HD)

Post autor: kacper130700 »

Od 3 lutego o 19:00 będzie nowy program na Zoom TV - "Impreza na maxa". Prowadzącym będzie Kris Kojder - były prezenter telewizyjnej stacji muzycznej Eska TV:
http://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ ... ian-kojder
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

Zoom TV (HD)

Post autor: Frontowiec »

Piotr Barełkowski od tego miesiąca prowadzi na Zoom TV nowy program ''Czego Ci lekarz nie powie'', w którym razem z Dominiką Skolimowską rozmawia z Jerzym Ziębą - znachorem, autorem książki o tym samym tytule co program.

Premierowe odcinki ''Czego Ci lekarz nie powie'' lecą w poniedziałki o godz. 19:30 i 19:45.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

Zoom TV (HD)

Wygląda na to, że już wkrótce programy Onetu zwiną się z Zoom TV w przyszłym roku - informuje portal Press.pl, gdzie nie zaprzecza w rozmowie z portalem sam prezes stacji Bogusław Kisielewski. Ciekaw jestem co Zoom TV wypełni po programach Onetu, czyżby ''Kabaretowy Rejs Deluxe'' bądź filmy i seriale z Filmboxu/Kino Polska?.
TajemniczyONE
Użytkownik

Zoom TV (HD)

Post autor: TajemniczyONE »

Nie dziwota, tyle błędów ile popełniono przy tej i reszcie nowych stacji z MUX-8, że głowa mała...z tego wszystkiego subiektywnie broni się Ezel który jest klasą samą w sobie czym rekompensuje sobie to, że jest nowością. Z kolei np. Wiedźmy to jakaś tam wariacja amerykańskiego Charmed. A co do niemarkowych wynalazków tej stacji. to np. nie mam zielonego pojęcia po co typowo dzienny, wręcz śniadaniowy program Kuźniara leci w prime-time. I to jeszcze emitowany "podzielony" na 2 części..
wstrzemięźliwość
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 64
x 226

Zoom TV (HD)

Post autor: Kamilo »

Nie będzie wielkiego zaskoczenia, gdy "Obywatela Kuźniara" wyprą szlagiery i "Kabaretowy rejs Deluxe". Cokolwiek ten "deluxe" w tytule znaczy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 141
x 292

Zoom TV (HD)

Post autor: Direct »

Pewnie jakieś "the best of", bo co innego. Program kabaretowy bardziej będzie pasował do Zoom TV, niż do Kino Polska. Wiadomo, że ludziska oglądają i dlatego jest tego tak dużo, ale z założeniami kanału niewiele kabaret ma wspólnego.
Pozdrawiam, Direct
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

Zoom TV (HD)

''Kabaretowy Rejs Deluxe'' jednak jest w Zoom TV - emisja w sobotę o godz. 16:05. Także Zoom TV emituje program Kino Polska Muzyka ''Gwiazdy na talerzu''.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

Zoom TV (HD)

Post autor: Trzeciak »

Rafał Freyer nowym dyrektorem programowym stacji, który zastąpił Andrzeja Ochmańskiego: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ra ... -ochmanski
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino Polska TV”