[TVN] Dzień dobry TVN

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
bustram
Activist
x 83
x 1523

[TVN] Dzień dobry TVN

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

A ja wezmę w obronę Filipa. Nie można dać się zwariować, bo za niedługo każde pytanie będzie niestosowne. Nie oglądałem tej rozmowy, ale jeśli odbywała się w luźnej atmosferze to pytanie o dzieci uważam jak najbardziej za stosowne. Przecież też można odpowiedzieć na nie żartem, niekoniecznie się tłumacząc. Trochę luzu miejmy.

Żyjemy w świecie, w którym każde słowo, każdy gest kogokolwiek może trafić na czołówki portali plotkarskich. Kiedyś jak ktoś w TV popełnił gafę to co najwyżej można było z panią z kiosku poplotkować o tym i na tym sprawa się kończyła. Nikt nie roztrząsał nieistotnych spraw i żyło się... lepiej ?
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 227
x 245

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Christianus »

No no, moja ulubiona para w formie. Do tej pory pytania o ślub i dzieci kojarzyły mi się z nieznośną ciotką-plotkarą i wstawionym wujkiem, których widzisz albo na weselu, albo na pogrzebie. Dobrze wiedzieć jaką rolę pełnią Ohme i Chajzer.
Poti
Obserwator
x 3
x 32

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Poti »

Dziś debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi jak dla mnie na plus
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: wiatriwoda »

Edward w wywiadzie mówi, że kryzys już z DDTVN, że zrozumieli błędy które popełnili, że widz śniadaniówki nie lubi być pouczany.

https://teleshow.wp.pl/edward-miszczak- ... 267261344a
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 48
x 183

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Kamilo »

O Chajzerze: wiemy też, że Filip ma kilkaset tysięcy wielbicieli, którzy pójdą za nim w ogień.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

[TVN] Dzień dobry TVN

To chyba Edward ma się czego jeszcze uczyć.
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Jordi »

Kamilo pisze: 14 wrz 2020, 11:33 O Chajzerze: wiemy też, że Filip ma kilkaset tysięcy wielbicieli, którzy pójdą za nim w ogień.
Jeju Edzio nie kuma, że liczba obserwujących, to nie liczba fanów :rolleyes:
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2755

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: pulkownik »

Zobacz na te hordy "fanek" Chajzera na Instagramie i Facebooku, które płaczą nad jego kolejnymi akcjami ocieplania wizer... tzn. akcjami charytatywnymi i żarliwie bronią przy każdej aferze z udziałem idola (a tych nie brakuje, więc panie mają ręce pełne roboty). Kilkaset tysięcy to może nie jest, ale grupa jest, niestety, liczna.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 48
x 183

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Kamilo »

Z wywiadu wynika, że większym problemem była Rusin:
Dzięki mediom społecznościowym [widzowie] mają poczucie, że gwiazda przestała być niedostępna, jest jak kolega z podwórka. Można jej posty lajkować, ale można ją też krytykować. I ludzie łączą te dwa światy: gwiazda powie coś w mediach społecznościowych, a oni myślą, że to było w telewizji. I potem w badaniach mówią: „Ona kogoś zbyt ostro potraktowała”, „nie słuchała jego odpowiedzi”.
bucik11
Obserwator
x 2
x 30

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: bucik11 »

Ja odniosę się do dzisiejszego debiutu Agi i Ewy. Naprawdę poradziły sobie super. To są naprawdę dwie profesjonalistki.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2755

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: pulkownik »

No i po debiucie drugiego w historii DDTVN stałego żeńskiego duetu, było tak, jak się spodziewałem - bardzo dobrze :D Panie oczywiście muszą się dotrzeć, Ewa czasem dominowała, ale jakoś mocno to nie przeszkadzało. Agnieszka jest urodzona do prowadzenia takich programów i szkoda, że trzeba było czekać aż 7 lat na jej przejście do DDTVN. Wczorajsza para prowadzących wygląda jeszcze bardziej groteskowo obok takich gospodyń.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

[TVN] Dzień dobry TVN

Nie oglądam śniadaniówek, ale czy Ohme jest też słaba w programie o poranku, bo ogólnie uważam, że jest słaba w rozrywce czy konferansjerce, a DDTVN mogło by być formatem dla niej. Może duet z kimś innym, jakaś kobietą. Bo wg mnie ona zupełnie nie pasuje do Filipa.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 270
x 177

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: kamol »

Ohme przy prowadzeniu, pasowałaby chyba do Kingi Rusin. Obie mają ze sobą coś wspólnego, jeśli chodzi o cechy charakteru.
😷😷😷to ważne😷😷😷
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Jordi »

Ja bym jeszcze dał szansę Gośce z Sołtysikiem. Natomiast Vizir z Anką powinni już dawno odejść.

Anka niech wraca do 24 jako prezenterka, gdzie była znośna, a Vizir niech dostanie jakieś głupoty na mniejszym kanale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”