[TTV] Fobie

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TTV] Fobie

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Program o fobiach.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TTV] Fobie

Wiadomo już teraz coś więcej.
http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/czy-macie-jakies-fobie-dowiecie-sie-juz-w-pazdzierniku,325499.html pisze:Czy wiecie, że na świecie istnieje ponad 700 rodzajów fobii, a ostatnio dołączyła do nich nowa – strach przed koronawirusem. W każdym odcinku nowego programu stacji TTV - „Fobie”, psychologowie spróbują zdiagnozować problemy bohaterów. Poznają ich historie i odkryją głęboko skrywane tajemnice.

W serii 12 odcinków poznacie historie osób, dla których codzienność często zamienia się w piekło. Spotkamy ich w sytuacjach rodzinnych, w pracy czy podczas zupełnie niewinnych czynności. Każda z tych okoliczności może okazać się scenerią ataku paniki, ponieważ bodźce lękowe mogą pojawić się na każdym kroku. Rolą ekspertów jest odpowiedź na pytanie – na jaką fobię cierpi każdy z naszych bohaterów? Program „Fobie” podpowie, jak radzić sobie z własnym lękiem, ale też wyjaśni, jak pomóc bliskim.
Premiera 27 października o 22.00.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 2375
x 293

[TTV] Fobie

Post autor: Ogorek »

W pierwszym odcinku dwie osoby, zachowanie każdej z nich omawia inna para ekspertów, wymieniając różne fobie.
Trochę jak paradokument się to ogląda :huh:
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TTV] Fobie

Te "dwie osoby" to są właśnie statyści występujący w paradokumentach.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 2375
x 293

[TTV] Fobie

Post autor: Ogorek »

Żenada... :rolleyes:

Producent Contstantin Entertainment :lol:
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 946
x 1110

[TTV] Fobie

Post autor: N-O-R-O-N »

Właśnie oglądam. Zamysł jest dobry i niewątpliwie można się czegoś dowiedzieć, ale faktycznie trąci to stylem paradokumentalnym. Poza tym wypowiada się dwóch ekspertów (zawsze inni w stosunku do innej fobii) którzy analizują daną sytuację oglądaną w telewizji. A to z kolei już ,,Gogglebox" mi nieco przypomina ;)
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
J-Will
Użytkownik
x 7
x 58

[TTV] Fobie

Post autor: J-Will »

Obejrzałem tylko pierwszy odcinek i liczyłem na coś ciekawszego niż na siłę przeciągany paradokument, gdyż np przypadek tego taksiarza nie wymagał tak długiego rozwodzenia się nad nim skoro główny lęk
[ Spoiler ]
został wyłożony na talerzu. Rozumiem chęć pokazania innych opcji ale to było tylko sztuczne dumanie.

Bardziej by mi tutaj pasował format w stylu "Pułapek umysłu" gdzie na żywym organizmie poprzez zadania eksperci wyjaśnialiby wszystko co związane z daną fobią.
Awatar użytkownika
Maciej T.
Obserwator
x 85
x 45

[TTV] Fobie

Post autor: Maciej T. »

Ciekawostką jest taka że w pierwszym odcinku był grający w roli trenera od pływania Bartek Piekarski znany z serialu "Policjantki i Policjanci".
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TTV] Fobie

Bo osoby odgrywające role w tych scenkach to statyści. Są same negatywne komentarze nt. tego programu, bo jak tylko zobaczą aktorów z paradokumentów, to już dla nich program to "g***o". Ja jeszcze nie ocenię programu, bo go nie widziałem, ale nadrobię pierwszy odcinek.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 707
x 309

[TTV] Fobie

Post autor: Hot Heart »

Obejrzałem dziś powtórkę tego programu i szczerze, liczyłem na coś lepszego. Najpierw ogląda się scenki paradokumentów, a później zgaduję, co to za fobia. Można było to lepiej zorganizować, a wyszedł z tego dość słaby program.
SebMat
Użytkownik
x 19
x 6

[TTV] Fobie

Post autor: SebMat »

Ja oglądałem drugi odcinek, natomiast pierwszy odcinek obejrzę w internecie bądź złapię powtórkę w telewizji.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 482
x 601
Kontakt:

[TTV] Fobie

Po zwiastunie miałem przeczucie, że to będzie ciekawy program i nie pomyliłem się. W programie są sceny, w których role odgrywają statyści (znani np. z paradokumentów), za co jest on mocno krytykowany. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie zatrudniał do tych roli prawdziwych osób z takimi fobiami. Wystarczy troszeczkę pomyśleć zanim coś durnego się napisze (to wiadomość do tych, co nazywają program gównem tylko dlatego, że są tam "aktorzy z paradokumentów"). Zresztą, nie muszą tu występować prawdziwe osoby z fobiami, to nie jest program, który leczy fobie, ani program dokumentalny, który opowiada o życiu takich osób.

Na pewno jest to jedna z najlepszych nowości tego roku i będę oglądał ją częściej.
ranaepeter
Użytkownik

[TTV] Fobie

Post autor: ranaepeter »

Ogorek pisze: 27 paź 2020, 22:23 W pierwszym odcinku dwie osoby, zachowanie każdej z nich omawia inna para ekspertów, wymieniając różne fobie.
Trochę jak paradokument się to ogląda :huh: five nights at freddy's
Program ciekawy, miło by się oglądało
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”