Strona 1 z 107

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 03 lip 2007, 14:33
autor: Grzegorzek
Pytanie na śniadanie

Dwójkowy program "Pytanie na śniadanie" zmieni się nieco na okres wakacji. Nadawany będzie ze studia na Woronicza oraz z pleneru.


Sobotnie wydanie programu również będzie się nazywać "Pytanie na śniadanie".

Od poniedziałku do soboty korespondenci z różnych miejsc w Polsce będą przekazywali wrażenia z wakacji, pokazywali odpoczynek i życie okolic i nie tylko.

W tym tygodniu Joanna Pękala gości w Wielkopolsce, za tydzień Agnieszka Rosłoniak będzie łączyła się z Gdańska, a od 9 lipca Mazury zwiedzi Dmitrij Strielnikow.

Jak mówi portalowi Wirtualnemedia Izabela Papuga z Biura Marketingu i Promocji TVP, wakacyjne wydania będą jeszcze bardziej atrakcyjne niż zwykle - "Kuchnia pełna owoców i warzyw, letnie przeboje muzyczne, dużo sportu i humoru, a także lubiane przez naszych widzów gwiazdy filmu i estrady".

Na "Pytanie na śniadanie" zapraszamy do Dwójki w godzinach 9:00 - 11:00.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 13 lip 2007, 10:18
autor: Grzegorzek
Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska przechodzą do Dwójki. Będą tam prowadziły "Pytanie na śniadanie".

Krótko przedstawimy sylwetki dziennikarek. Odeta Moro-Figurska pracowała w Viva Polska, TVN, TVN7 (prowadziła programy muzyczne) oraz w TV4 (talk-show "Ja tylko pytam") i Polsat Zdrowie i Uroda. Przez ostatni rok była jedną z twarzy muzycznej stacji VH1. Ma 28 lat, jej mężem jest dziennikarz Antyradia Michał Figurski.

Paulina Młynarska jest dziennikarką, ale również aktorką. Występowała m.in. w serialu "Złotopolscy". Pracowała w Polsacie ("Interwencja"), TVN Style ("Miasto Kobiet" i "Żądło"), wcześniej udzielała się w stacjach radiowych - TOK FM, Radiu Zet, France Culture i Programie 3 Polskiego Radia. Jej mężem jest prezenter radia PIN, Michael Moritz. Córka Wojciecha Młynarskiego, siostra Agaty Młynarskiej.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 08 sie 2007, 9:54
autor: Intruder
Wywalcie tego skakańca, Młynarską Paulinę! Już wolałem ( i znajomi ) Agatę, choć też sympatią widzów się nie cieszyła. Paulina to istny skakaniec ( z kwiatka na kwiatek ), czemu nigdzie d..py nie zagrzała dłużej niespełniona aktorzyca?! Przecież TVP ma tylu znakomitych prezenterów, Nazarewicz ( kobieta z klasą), Olszański, Szaranowicz, Fajkowska i wielu młodych dobrze zapowiadających się prezenterów - Prokop, Wellman, choć jak to ktoś wyżej wspomniał - tłusta, ale ma swój urok, poczucie humoru, gęba od ucha do ucha, ładna Ewelinka Kopyć. Żeby do tego stopnia się zniżyć i angażować takich nieudaczników jak Młynarska. Za grosz profesjonalizmu nie ma ta kobieta, zero naturalności! Często oglądam Pytanie na śniadanie, ale kiedy widzę Ją jako prowadzącą to zmieniam kanał. Pozdrawiam.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 08 sie 2007, 11:15
autor: gosc
A to Prokop i Wellman już nie prowadzą tego programu?

fakt że za Młynarską nie przepadam. Ale za PNŚ też :)

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 20 maja 2008, 18:01
autor: Axel
Dzisiaj rano oglądałem na TVP2 program "Pytanie na śniadanie" i zauważyłem, że program jest przerywany reklamami :rolleyes: Powariowali oni czy co ? W ramówce program nie jest podzielony na części jak np. kabarety albo "Gwiazdy tańczą na lodzie" a więc nie rozumiem jakim prawem przerywają ten program reklamami.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 20 maja 2008, 18:26
autor: Karol
Program nie jest finansowany z abonamentu, więc nie widzę problemu.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 20 maja 2008, 20:12
autor: Trzeciak
Pragne zauważyć, że "Kawa czy Herbata" TVP1 mimo, że nie jest w programie podzielona na części, także jest przerywana reklamami.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 20 maja 2008, 22:10
autor: Axel
Karol pisze:Program nie jest finansowany z abonamentu, więc nie widzę problemu.
Co ty za bzdury opowiadasz. Każda audycja na TVP mogłaby być uznana za niefinansowaną z abonamentu i mogliby puszczać reklamy w każdym programie. A "Pytanie na śniadanie" i "Kawa czy Herbata" na pewno są finansowane z abonamentu jak wszystkie autorskie programy TVP.
A zresztą przecież TVP ma nałożony przez KRRiTv zakaz przerywania programów reklamami.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 20 maja 2008, 22:32
autor: Karol
Tak? W takim razie TVP powinna całkowicie zrezygnować z jakichkolwiek form SMSowych w tych programach, żeby przypadkiem nie mieć przychodów z wysyłanych wiadomości podczas konkursów. Autorski nie oznacza misyjny. Misyjnością jest edukowanie społeczeństwa, informowanie, prezentowanie podstawowej rozrywki. Filmy, seriale i programy śniadaniowe, które ostatecznie mają na celu pobić oglądalnością konkurencję - i tutaj wpisuje się "Pytanie na śniadanie", są programami stricte nastawionymi na zysk, nie na przedstawianie misji.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 06 cze 2009, 20:59
autor: TiM
Mam pytanie: Jak teraz wygląda łączenie ze studiem ''Panoramy'' w PnŚ? Kiedyś wyglądał tak:
http://www.youtube.com/watch?v=Zx3LGRvL ... rofilepage

PS: Zauważyliście że każda kamera miała wtedy trochę inaczej ustawioną kaszetę? W tym filmiku który link wam podałem, od 0:24 do 0:27 było widać niedokończone kaszety, ale następna kamera miała ją dobrze nałożoną.

Teraz czołówka i widok na studia nadal ze kaszetami, czy rozszerzone do 16:9?

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 06 cze 2009, 21:13
autor: Ice
Przecież teraz ''Pytanie na śniadanie'' nadaje w 16:9 (letterbox) tak jak inne produkcje TVP2. Podobnie z wejściem ''Panoramy'' w tym porannym programie - widać to po spłaszczonej czołówce.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 06 cze 2009, 21:19
autor: TiM
Wiem przecież że teraz PnŚ nadaje w prawdziwym letterbox'ie. Chodziło mi tylko o widok ze studia Panoramy. Brak jednego słówka robi swoje :) Czyli mam rozumieć, że teraz studio Panoramy i jej czołówka jest rozszerzona do formatu panoramicznego podczas transmisji Pytania na Śniadanie?

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 06 cze 2009, 21:22
autor: Ice
Tak. Studio ''Panoramy'' i czołówka również jest w letterboxie.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 06 cze 2009, 23:25
autor: Karol
Studio jest w letterboksie, ale czołówka jest rozjechana, bo przygotowana do formatu 4/3 w oryginale.

[TVP2] Pytanie na śniadanie

: 06 cze 2009, 23:31
autor: Kpc21
Familiada od zawsze emituje reklamy (sponsorów) i zapowiedzi programów rozrywkowych przed finałem. jak dotąd nikt tego nei zakwestionował. Ale to chyba dlatego, że to "tradycja".