[TVN] Dzień dobry TVN

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Ali » 13 wrz 2008, 19:22

Co myślicie o dzisiejszym debiucie Bartka Węglarczyka w DD TVN? Bo moim zdaniem lepiej pasuje do Kingi. I dobrze mu dzisiaj poszło.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Tomala » 13 wrz 2008, 20:03

Ja się przyzwyczaiłem do Mellera... Nowy prowadzący udanie zadebiutował... A tak w sumie to kto to w ogóle jest i skąd oni go wzięli...;)
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Ali » 13 wrz 2008, 20:20

Z tego co wiem jest dziennikarzem Gazety Wyborczej i jeżeli się nie mylę prowadził przegląd prasy w DD TVN.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Axel » 13 wrz 2008, 22:02

Węglarczyk wcześniej pracował w Superstacji i był kiepski. Prowadził taki denny program "Świat według Węglarczyka". I dobrze, że poszedł do TVN bo tylko do tej zamulonej stacji pasuje.
kamil2505
VIP Expert

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: kamil2505 » 13 wrz 2008, 22:39

Mi się tez nie podoba to, że stacja wzięła Węglarczyka do prowadzenia tego programu... Według mnie Szymon Hołownia byłby lepszy... za to w "Mam talent" duet Prokop Hołownia też mi się nie podoba... Według mnie to zły dobór prowadzących... ale może to tylko początkowe moje obawy.

Według mnie z tvn zniknęły osoby, które kiedys królowały na ekranach naszych telewizorów w sobotnie i niedzielne wieczory oglądając tvn... Kilka przykładów: Sandra Walter (córka pana prezesa,prowadziła "Ananasy z mojej klasy"), Kazimiera Szczuka ("Najsłabsze ogniwo"), Zygmunt Hajzer ("Chwila prawdy"), Jarosław Ostaszkiewicz ("Oko za oko", "Big Brother"), Martyna Wojciechowska ("Big Brother", jednak jej znikniecie jest uzasadnione), Anna Maruszeczko ("Wybacz mi", "Zielone drzwi" - program jednak zniknął z anteny), Piotr Szwedes ( "We dwoje").

To tylko niektóre osobistosci... Dzis w wiekszosci przypadków o nich nie słychać, a stacja z nich zrezygnowała. Nie chodzi mi tu, aby któreś z nich od razu miało prowadzić "DDTVN", ale są to prowadzący na wysokim poziomie... I zrozumieć nie moge dlaczego dzis "Taniec z gwiazdami" prowadza aktorzy, którzy wcześniej sami brali udzial w tym programie... Coraz częściej sie zdarza, że to aktorzy przejmuja role prowadzacych w TV, a przecież są inne - znane, a nieco zapomniane gwiazdy albo calkiem nowi, pragnacy kariery...

I pytanie.... Dlaczego w tvn nie znalazł sie żaden program dla słynącej z ciętego języka Kazimiery Szczuki? (nie licząc programu o książkach emitowanego w poniedziałki po 1 w nocy, a właściwie to już wtorek jest...)
ARTUR B.

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: ARTUR B. » 14 wrz 2008, 10:09

On jest strasznie nudny. Nie podoba mi się jego styl prowadzenia. Zawsze myślałem, że to Mołek niszczy ten program do dziś zmieniam zdanie.
Evil
Junior

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Evil » 14 wrz 2008, 10:20

kamil2505 pisze:Według mnie z tvn zniknęły osoby, które kiedys królowały na ekranach naszych telewizorów w sobotnie i niedzielne wieczory oglądając tvn... Kilka przykładów: Sandra Walter (córka pana prezesa
Sandra Walter miała później jakieś osobiste problemy, i dlatego już jej na antenie TVN nie widzimy.
Awatar użytkownika
PUCHACZ307
Użytkownik

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: PUCHACZ307 » 04 paź 2008, 19:35

kamil2505 pisze:I pytanie.... Dlaczego w tvn nie znalazł sie żaden program dla słynącej z ciętego języka Kazimiery Szczuki? (nie licząc programu o książkach emitowanego w poniedziałki po 1 w nocy, a właściwie to już wtorek jest...)
bo tak na prawdę to jej "cięty język" dla wielu jest po prostu nie do przyjęcia
Łatwa muzyka i debilne słowa
Oto polska młodzież zwarta i gotowa
Listy przebojów, fascynacja kiczem
Oto polska młodzież, która jest niczym
Polska złota młodzież kłótliwa i słaba
Polska złota młodzież krzykliwa i głupawa
Bez sensu i celu, podziały i nienawiść
Komercja, moda, pieniądze i zawiść
diakon125
Użytkownik

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: diakon125 » 12 mar 2010, 19:21

Proszę mi odpisać na którym programie i o której godzinie jest emitowany program Pana Hołowni " Ludzie na walizkach "
diakon125
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Kamil » 12 mar 2010, 21:21

To nie ma nic wspólnego z tematem Dzień Dobry TVN.
Proszę poszukać sobie w programie TV w Internecie.
Awatar użytkownika
ww.
Użytkownik

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: ww. » 02 kwie 2010, 8:42

Zazwyczaj nie oglądam o poranku Majki, lecz dzisiaj zauważyłem, że podczas napisów pojawiła się zapowiedź DDtvn, poprzez podzielenie ekranu (tak jak przed faktami). Nie było zapowiedzi tego, co w programie, tylko same obrazy ze studia, poczekalni, itp.
Daredevil
Użytkownik

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Daredevil » 02 kwie 2010, 19:10

Już co najmniej parę tygodni tak jest. Można popatrzeć, jaki burdel jest w studiu przed wejściem na wizję ;)
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: cargo » 13 cze 2010, 19:42

Jak mam na drugą zmianę do pracy to zawsze popijam kawkę przy tym programie. Bardzo lubię ten program no i oczywiście Kinię Rusin.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Trzeciak » 10 sie 2010, 20:30

Od 4 września startuje odświeżone "Dzień dobry TVN". Pojawi się nowy prowadzący - Robert Kantereit, który zastąpi Wojtka Jagielskiego. Kantereit jest obecnie dziennikarzem radiowej Trójki, od września 2008 do stycznia 2009 współprowadził także "Kawę czy Herbatę" w TVP1. Będzie prowadził w parze z Jolantą Pieńkowską w dni powszednie. Reszta par, oraz w dni, w jakich będą one prowadzić pozostaną bez zmian. Oprócz tego program zyska nową scenografię i nowe cykle.

źr: media2.pl, tvnfakty.pl
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Maciek23 » 15 sie 2010, 1:20

Obecnie Robert Kantereit prowadzi "DD Wakajce", według mnie z marnym skutkiem dla tego programu. Samą decyzją stacji jestem zaskoczony. Zamienić tak dobrze znanego widzom prowadzącego, mającego ogromne doświadczenie z programami typu Talk-Show... Nadawał kolorytu w swojej parze. Teraz będziemy mieli niestety najnudniejszy i najpoważniejszy duet prowadzących. Programy Morning-show na prawdę nie muszą zawsze być serio... Prowadzący powinien wyróżniać się pewną dozą zarówno wyważenia swoich wypowiedzi jak i humoru.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”