[TVN] Dzień dobry TVN

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Dzień dobry TVN

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pierwsze zdjęcie jako duetu:

Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1059
x 3220

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: pulkownik »

14 września debiut Agi i Ewy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Dzień dobry TVN

Trochę późno, ale cóż.
bucik11
Obserwator
x 5
x 40

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: bucik11 »

Super Informacja. Czegoś takiego brakowało. W końcu Aga wraca. Już nie mogę się doczekać ich pierwszego "Dzień Dobry".
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 305
x 382

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Christianus »

Nowy duet daje nadzieję, że program jednak nie skręcił całkowicie w stronę celebryctwa. Dwie profesjonalistki, różne osobowości, myślę, że świetnie się uzupełnią.

Tym bardziej widoczna będzie przepaść między Ohme i Chajzerem a pozostałymi parami. Oby kolejny sezon przyniósł następne roszady w obsadzie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Od jutra program ze specjalną urodzinową czołówką na 15-lecie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1059
x 3220

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: pulkownik »

O ile Agnieszka to małe zaskoczenie (ale bardzo spodziewany transfer), tak angaż Ewy mnie mocno zaskoczył. Drzyzga prowadząc przez jeden weekend DDTVN z Mellerem (zastępowała Mołek) wypadła wg mnie średnio, była bardzo rozemocjonowana, nabuzowana wręcz, dominowała nad spokojnym Marcinem. Teraz ma do pary silną Woźniak-Starak, obie panie to telewizyjne wyjadaczki, prawdziwe dziennikarki, także liczę na zmiany w zawartości merytorycznej programu, bez głupich śmichów-chichów z kiszenia ogórków czy ataków paniki.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: [email protected] »

Drzyzga przy Szulim to troszkę taka ciotka klotka.

Wyraźna inspiracja PNŚ i angażem Cichopek, bo obie panie podobne nie tylko wizualnie, ale i właśnie pod względem rozemocjonowania, usposobienia.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 990
x 383

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Dejmian »

Przyznam, że ciekawy wybór. Wreszcie wykorzystali Ewę Drzyzgę i jej potencjał.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 305
x 382

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Christianus »

Nie rozumiem za bardzo porównania słodkopierdzącej Cichopek do profesjonalistki Drzyzgi. Poza tym nazwiska nowych prowadzących "Pytania na śniadanie" ogłoszono niecałe dwa tygodnie temu i naprawdę nie sądzę, że decyzję o zatrudnieniu Ewy podjęto w ostatnich dniach, tym bardziej jako odpowiedź na debiut Kasi. Na pewno była brana pod uwagę duuużo wcześniej.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN] Dzień dobry TVN

To porównanie to bazzzradzo subiektywna chyba opinia ;) Dwie profesjonalistki które nie chodzą od nigdy lub dobrych wielu lat po ściankach i Kasia Cochopek, to przepaść. Plus warsztat dziennikarski i doświadczenie.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1299

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Medyk24 »

Z całym szacunkiem, ale gdyby miała to być odpowiedź na Cichopek to musieliby zatrudnić jakąś aktorkę z "Na Wspólnej". :P
POZDRAWIAM > Medyk24
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Jordi »

Aga to klasa wiadomo, natomiast myślę, że Ewa się do niej dostosuje i wyjdzie bardzo konkretna, rzeczowa para :D Oby miały jakiś wpływ na tematy to w ogóle będzie super bo wakacyjne wydania to była tragedia pod względem merytorycznym :rolleyes:

Co jak co, ale na 18 urodziny PnŚ dostał megakopniaka od konkurencji w postaci nowej pary i zwłaszcza patrząc na to jaką cieniastą nową parę zaserwował Kurski...
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 20
x 66

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Kamil »

Christianus pisze: 30 sie 2020, 11:29 Nowy duet daje nadzieję, że program jednak nie skręcił całkowicie w stronę celebryctwa. Dwie profesjonalistki, różne osobowości, myślę, że świetnie się uzupełnią.
Oj duże zmiany czekają TVN :) Kto oglądał występ carycy Katarzyny Kieli z Discovery na ramówce, ten wie, że wizja amerykanów na stację jest inna. Moim zdaniem chcą przestać być kojarzeni z zimnym, odrealnionym celebryckim kanałem i być bliżej widzów. Czy się uda? Zobaczymy. Na początek odświeżają "Fakty", "Dzień dobry", dodali program Doroty Sz. do ramówki o pomaganiu innym ludziom.

Zmiany w DD TVN mnie cieszą. Od dawna tam widziałem Ewę Drzyzgę. Agnieszka będzie ciekawym kontrastem. Ona też przez lata się bardzo zmieniła. Pomijając aspekt osobisty i tego co się wydarzyło, bardzo się cieszę, że znów będzie na ekranach. Różnie ją oceniałem przez lata, ale brakowało jej w TV.
Poti
Junior
x 4
x 38

[TVN] Dzień dobry TVN

Post autor: Poti »

Myślę że Aga i Ewa to będzie godne zastępstwo za ikonę ddtvn czyli Kingę Rusin. Tylko ciekawe jak wypadną w porównaniu do innych par. Bo jak na razie to moje serce kradną Paulina i Damian, ale nie mogę się doczekać debiutu tej pary. Myślę że przyjdzie w ddtvn taki moment że i padnie na duet Wellman&Prokop Kalczyńska&Sołtysik że wypadną za burtę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”