Strona 1 z 104

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 9:36
autor: stevie
Dyskusja na temat porannego programu emitowanego przez TVN.
Zapraszam do wyrażania ogólnych opinii.Przy okazji artykuł:
TVN będzie budzić codziennie

Redakcję porannego programu "Dzień dobry TVN" czeka nie lada wyzwanie, bowiem na przynajmniej tydzień będzie musiała zmienić tryb swojej pracy. TVN chce testowo emitować swój weekendowy program... przez cały tydzień.


Okres, który okaże się dość ważny dla przyszłości porannej audycji telewizji TVN to dni powszednie od 19 do 23 czerwca. Wtedy też "Dzień dobry TVN" będzie budzić widzów o godz. 7.30, a jego czas trwania będzie wynosić ok. 80 minut (weekendowe wydania, które pozostaną bez zmian trwają do 120 min.).

Młoda i niedoświadczona jeszcze w tworzenie programów porannych telewizja Piotra Waltera przez cały tydzień będzie sprawdzać wyniki oglądalności programu "Dzień dobry TVN". Jeśli okażą się one zadowalające, nie wykluczone, że audycja prowadzona przez dwie pary: Kingę Rusin i Marcina Mellera oraz Magdę Mołek i Jolantę Pieńkowską, już stale będzie nadawana przez cały tydzień.

Program zdaje się być świetnym wyborem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy z samego rana. Jest odskocznią m.in. od "Poranku TVN24", który skupia się głównie na informacjach.

"Dzień dobry TVN" to duża dawka rozrywki oraz dobrego humoru, ale także wielu praktycznych porad oraz prognoz pogody. W programie pojawiają się także skróty najważniejszych informacji przygotowywane przez dziennikarzy TVN24.
Żródło: Media2.pl

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 9:50
autor: Witu
Ja nigdy nie lubiłem programów tego typu. Juz dużo bardziej lubię program "kawa na ławę" którego wcześniej nie doceniałem.

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 11:39
autor: Karol
"Dzień dobry TVN" jest fajne, a już z pewnością fajniejsze niż "Kawa czy herbata". Liderem - jak dla mnie - pozostaje jednak "Pytanie na śniadanie".

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 12:09
autor: RaPi
Żadko oglądam ten program bo poprostu nie chce mi się tak wcześnie wstawać ale ogólnie to podoba mi on się
Kiedys ogladalem tez Pytanie na śniadanie i też go lubiłem...

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 12:36
autor: Mario98
jak można o tak wczesnej porze telewizor ogladać?.... Tak srednio mi się podoba DDTVN :|

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 12:42
autor: stevie
jak można o tak wczesnej porze telewizor ogladać?....
Jak się ma wolne od pracy i szkoły.

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 12:51
autor: RaPi
stevie pisze:Jak się ma wolne od pracy i szkoły.
TO SIĘ SPI

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 14:05
autor: Witu
RaPi pisze:
stevie pisze:Jak się ma wolne od pracy i szkoły.
TO SIĘ SPI
Pewno że się śpi:) Jak ja sobie załatwiam pracę gdzieś na wakacje bo wtedy nie ma szkoły to nigdy nie zapomne tego darcia się mamy, że do 10 śpie:) Ale czy to dziwne jak się było na hurtowni od 13 do 19:30 ? ;>

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 15:28
autor: przemkob
Mario98 pisze:jak można o tak wczesnej porze telewizor ogladać?.... :|
Ja codziennie budzą się do szkoły po 6,i jestem przyzwyczajony do tego więc się obudzę.

Dzień Dobry TVN jest super.

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 16:02
autor: szewol
"Dzień dobry bardzo TVN" uważam za dobry program. Ciekawszy od "Kawy czy herbaty" oraz "Pytania na śniadanie". Choć "Pytanie" najbardziej lubię oglądac tylko, gdy prowadzi go para Prokop i Wellman.

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 16:33
autor: marcelek
wellman to bardzo dobra prenenterka mimo, że na nią nie wygląda. Jej programy są naprawdę dobre, ale to za sprawą jej charakteru, który jest wprost idealny do telewizji. Lubię ją, ale nie oglądam programów, które ona prowadzi, bo szczerze mówiąc wogóle nie oglądam TVP, bo to jest nudna i beznadziejna telewizja!

[TVN] Dzień dobry TVN

: 27 maja 2006, 18:19
autor: RaPi
marcelek pisze:wellman to bardzo dobra prenenterka mimo, że na nią nie wygląda. Jej programy są naprawdę dobre, ale to za sprawą jej charakteru, który jest wprost idealny do telewizji. Lubię ją, ale nie oglądam programów, które ona prowadzi, bo szczerze mówiąc wogóle nie oglądam TVP, bo to jest nudna i beznadziejna telewizja!
A jak sie to ma do Dzien dobry TVN

[TVN] Dzień dobry TVN

: 19 cze 2006, 18:59
autor: przemkob
Widział ktoś dzisiaj Dzień Dobry TVN ?
I jak to wyglądało ?

[TVN] Dzień dobry TVN

: 19 cze 2006, 19:09
autor: burli
przemkob pisze:Widział ktoś dzisiaj Dzień Dobry TVN ?
I jak to wyglądało ?
Oglądałem tylko końcówkę. W sumie nic ciekawego. Tylko o 8:38 mieli awarię - zatrzymał się zegar.
Koniec programu o 8:45.

[TVN] Dzień dobry TVN

: 17 lip 2006, 19:18
autor: stevie
Jednak program ,,Dzień Dobry TVN nie będzie programem codziennym,tak jak to wcześniej przewidywano:
"Dzień dobry TVN" nie będzie programem codziennym

Wbrew zapowiedziom weekendowy poranny program "Dzień dobry TVN" od jesieni nie będzie nadawany codziennie. Oficjalnym powodem są zbyt wysokie koszty produkcji.


– W tegorocznym budżecie nie mamy środków na taką operację – mówi dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak. Według niego program ten codziennie może się pojawić dopiero w 2007 roku.
”Dzień dobry TVN” jest emitowany od jesieni 2005 roku w weekendy w godz. 8.30–10.30. Prowadzą go Magda Mołek, Jolanta Pieńkowska, Kinga Rusin i Marcin Meller. W czerwcu przez tydzień eksperymentalnie nadawany był także w dni powszednie o 7.30. Mówiono wtedy, że jeśli zyska znaczącą widownię, od września może się stać codziennym punktem ramówki. Okazało się, że w tygodniu magazyn przyciągał przed ekrany średnio ponad 300 tys. widzów i dawał stacji prawie 11 proc. udziałów w rynku. Był to wynik lepszy dla porannego pasma niż rok wcześniej, ale wyraźnie niższy od weekendowych wydań magazynu. Wiosną br. oglądało je średnio ponad 1 mln widzów (17,7 proc. udziałów w rynku, dane AGB Nielsen Media Research).
Żródło: press.pl