[POLSAT] Ewa gotuje

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Ewa gotuje

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Program kulinarny w którym występuje Ewa Wachowicz. Jest już na antenie Polsatu prawie 7 lat. Czy ktoś z was ogląda? Są już kręcone nowe odcinki, jeden będzie w plenerze nad jeziorem w Zatorze.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: wiatriwoda »

W Zatorze, a nie Zatorzu , a to między Wadowicami a Oświęcimiem.:)
piotrekzgr
Junior

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: piotrekzgr »

Czasem są fajne przepisy,ale sposób prowadzenia programu przez tą Panią jest straszny. Traktuje widzów jak idiotów, mówi rzeczy oczywiste typu "Potrzebuje żółtko, a ponieważ nie wystepuje samo, biorę całe jajko", czy "A tu mam przydatną rzecz w kuchni- kosz na śmieci!". No i te jej lekuteńko, lekutko, zajadam :/ - bezmyślne szczerzenie się podczas mieszania, czy ubijania czegoś. Do tego opowieści o swojej rodzinie, czy czasem chamskie traktowanie zaproszonych gości. Przepisy, jak wspomniałem ma fajne czasem, choć w większości nie jej autorstwa, tylko widzów, którzy jej je przysyłają. Ona oczywiście je "ulepsza", zmienia, tak, że w większości są bardzo drogie, raczej przeciętnego Kowalskiego niezbyt na nie stać.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 336

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: Nina »

Kiedyś z ciekawości rzuciłam okiem, obejrzałam może 2, 3 odcinki, ale podobnie jak przedmówca nie mogę zaakceptować sposobu w jaki Wachowicz prowadzi program. Robi to z kompletnie dla mnie niestrawna manierą, sposób mówienia, miny, teksty, to wszystko wywołuje u mnie gęsią skórkę jak przy dźwięku styropianu przesuwającego się po szybie, brrr. Na pewno nigdy już tam nie wrócę, nawet na chwilę.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Jordi
VIP Expert
x 2028
x 1935

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: Jordi »

Zamiast oglądać ten słabiuchny program polecam autorskie programy kuchni+. "Jakubiak Lokalnie" - w fajny sposób realizowany program kulinarny. Zdarzają się dość drogie potrawy, ale sympatyczny prowadzący no i bardzo ciekawe niecodzienne przepisy. "ABC gotowania", czyli program dla początkujących kucharzy, ale nie robiący z widza idioty. No i bardzo fajna prowadząca :) Czy nawet ostatni nowy program z Andrzejem Polanem - też świetne przepisy i fajny klimat. Dobry program miała też Ania Starmach na TVN Style, gdzie w 25 minut robiła 3 potrawy - każda za max 25zł. Też całkiem fajne pomysły miała no i mimo lekkiej sztuczności chociaż nie irytowała.

Wachowicz to ciocia-klocia, która zawsze musi mieć rację. Ja jej w żadnym programie nie trawię. W tym na Polsat Cafe tylko przeszkadza Wojtkowi Iwańskiemu w gotowaniu swoim pitoleniem (swoją drogą Iwański gdzie zaczynał?? W kuchni+ XD ).

Ja bym ją kompletnie usunął z tv, bo bardziej irytuje niż zachęca do oglądania. Wygląd to nie wszystko.
piotrekzgr
Junior

[POLSAT] Ewa gotuje

Jordi zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o "Przez żołądek do serca", ona tam gada takie głupoty i stara się być mądrzejsza od niego, poucza go i w ogóle, ale nie wychodzi jej to :D Dla mnie to ona nie jest żadnym autorytetem kulinarnym. Nie wiem czy widzieliście program "Gadżety kobiety", tam widać, jak inteligentna jest p.Wachowicz :P Muszę zobaczyć te programy, o których wspomniałeś :)
DAWIDKI
Obserwator
x 6
x 20

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: DAWIDKI »

O ile w takich programach mnie ona nie razi - o wiele bardziej nie pasuje ona do TC.
Przy składzie jurorskim (no oprócz niej) jest bardziej związany z kulinarią aniżeli "domowe wypieki". Niech osbie ma ten program dla gospodyń ale z TC powinni ją zastąpić Łapanowskim który by to prowadził i oceniał dania. Jedna gaża mniej dla Polsatu :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: wiatriwoda »

Jesienią program ma być w nowej odsłonie , nowa ma być czołówka jak zopowiada Ewa Wachowicz https://www.facebook.com/27279825940220 ... =1&theater
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Ewa gotuje

Zadebiutował nowy sezon i nowa czołówka, według mnie dużo gorsza od poprzedniej, podobnie jak przerywniki w programie. Nazwa programu jest teraz w kółku, napisana jest małymi literami. Dodatkowo belki są również zmienione.. i są większe, zmiana na minus. Muzyka również uległa zmianie..
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Ewa gotuje

Powstaje angielska wersja programu, dla kanału Food Network, plenery w Anglii (Winchester).
https://m.facebook.com/272798259402203/ ... 6&refid=17
piotrekzgr
Junior

[POLSAT] Ewa gotuje

http://www.pudelek.pl/artykul/71789/wac ... ie_penisa/

Chyba miało być zabawnie, wyszło żenująco...
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 20
x 211

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: Captain_M »

20 grudnia ostatni odcinek sezonu.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 801
x 960

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: N-O-R-O-N »

Ciekawe, że taki program kończą tak póżno - a inne propozycje o lepszych godzinach kończą już teraz...
Szczęśliwego Nowego Roku wam życzę.

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Ewa gotuje

Dokładnie, chociażby TTBZ kończy się już w sobotę.. Ewa gotuje będzie ostatnim programem nadawanym premierowo tej jesieni, skończy się najpóźniej, nie wliczam w to PM.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

[POLSAT] Ewa gotuje

Post autor: Trzeciak »

Muszą dociągnąć jakoś do kolacji wigilijnej i bożonarodzeniowego obiadu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”