Gabi Drzewiecka

Ludzie telewizji, radia, prasy i internetu, osoby z pierwszych stron gazet i nie tylko.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Gabi Drzewiecka

Post autor: Karol » 22 sty 2020, 1:08

Odpierając ewentualne zarzuty typu "po uj promujesz Gabi", "Karol się zakochał" albo "zakładasz wątek o niej, ponieważ nas pozdrawiała" powiem, że to wszystko prawda :lol:

A teraz poważnie:
Gabi Drzewiecka, przez niektórych forumowiczów uznana za odkrycie roku w plebsicycie Mistrzowie Telewizji 2019. Piszę "niektórych", ponieważ ostatecznie zajęła drugie miejsce w głosowaniu, jednak przegrała tylko z Viki Gabor - laureatką europejskiego konkursu piosenki. Myślę, że w przypadku oddzielnych kategorii dla piosenkarki i prezenterki, Gabi zostałaby mistrzynią w swoim fachu. Zresztą dla mnie nią jest, o czym już pisałem podczas głosowania.

Dlaczego założyłem ten wątek? Ta dziewczyna robi dużo, bardzo dużo rzeczy, a najmniej jest to związane z "Big Brotherem" - samorealizuje się promując muzykę, często totalnie niepopularną, prowadzi różnego rodzaju eventy (część na potrzeby telewizji), spotkania z muzykami, odsłuchy płyt, ma własny podcast w Tidalu oraz program w Canal+. Niby nic? Warto posłuchać wywiadu z nią, który podrzucił w wątku BB @pulkownik:

Niszowy wywiad, niszowy kanał youtubowy, niszowa dziennikarka, która go przeprowadza, technicznie też niby nisza. .. A jednak nie. Dla mnie to świetna rozmowa, wreszcie porusza się wątki, które nie są ciekawe dla gadzinówek, bo pokazują sposób na siebie, swoje życie i pewnego rodzaju sukces. A już napewno nie jest to też rozmowa z totalnie nieprzygotowaną do przeprowadzenia wywiadu Odetą Moro w "Onet Rano" (link poniżej).

Co dowiadujemy się z rozmowy? (przekład na mój język)
  • można osiągnąć coś bez umocowania w mediach w postaci znanego ojca promującego proszki do prania.
  • droga do sukcesu nie jest usłana różami, a już z pewnością nie pieniędzmi - czasem zamiast zarabiać na siebie, trzeba inwestować, co potem owocuje.
  • nic samo nie przychodzi, trzeba samemu się postarać.
Sami obejrzcie. Skromna, sympatyczna, opanowana. Zero jakiekolwiek buty. I nazwa "Big Brother" wspominana tylko raz, co w wywiadzie dla Onetu byłoby nie do pomyślenia.

Nie bawię się w cytaty, bo mi się nie chce. Zresztą, wywiadu słuchałem na wiele godzin przed publikacją tego posta.

Onet Rano, jesień 2019:

Miłego oglądania 😎
Jordi
VIP Expert

Gabi Drzewiecka

Post autor: Jordi » 23 sty 2020, 9:47

Nowy klip Bartka Królika, a w nim m.in. GABI z chłopakiem :D

wislok
Junior

Gabi Drzewiecka

Post autor: wislok » 23 sty 2020, 14:42

Głosowanie na Wiktorię Gabor w moim przypadku nie było skierowane przeciwko Pani Gabi Drzewieckiej. Wiktoria Gabor zaistniała dzięki udziałowi w telewizyjnych widowiskach "The Voice Kids", "Szansa na Sukces" oraz spektakularnej wygranemu konkursowi Eurowizji junior. Bez TV tak błyskawiczny rozwój jej kariery nie byłby możliwy, dlatego można ją nazwać odkryciem TV roku . Dla mnie to absolutne odkrycie, bo Gabi Drzewiecka jest obecna w mediach jednak już wcześniej(nie jest to absolutnie nowa osoba). Bardzo pozytywnie oceniam jej prowadzenie "BB". W resztę jej aktywności się nie zagłębiałem. Czy moim zdaniem połączenie tych osób w jednym głosowaniu to błąd? Mnie jednak połączenie programu informacyjnego i publicystycznego bardziej się gryzło. Tu nie :)
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Gabi Drzewiecka

Post autor: Trzeciak » 23 sty 2020, 15:14

Jednak zasady były takie, że można było oddać tylko jeden głos. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osobowości medialne”