Gabi Drzewiecka

Ludzie telewizji, radia, prasy i internetu, osoby z pierwszych stron gazet i nie tylko.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Odpierając ewentualne zarzuty typu "po uj promujesz Gabi", "Karol się zakochał" albo "zakładasz wątek o niej, ponieważ nas pozdrawiała" powiem, że to wszystko prawda :lol:

A teraz poważnie:
Gabi Drzewiecka, przez niektórych forumowiczów uznana za odkrycie roku w plebsicycie Mistrzowie Telewizji 2019. Piszę "niektórych", ponieważ ostatecznie zajęła drugie miejsce w głosowaniu, jednak przegrała tylko z Viki Gabor - laureatką europejskiego konkursu piosenki. Myślę, że w przypadku oddzielnych kategorii dla piosenkarki i prezenterki, Gabi zostałaby mistrzynią w swoim fachu. Zresztą dla mnie nią jest, o czym już pisałem podczas głosowania.

Dlaczego założyłem ten wątek? Ta dziewczyna robi dużo, bardzo dużo rzeczy, a najmniej jest to związane z "Big Brotherem" - samorealizuje się promując muzykę, często totalnie niepopularną, prowadzi różnego rodzaju eventy (część na potrzeby telewizji), spotkania z muzykami, odsłuchy płyt, ma własny podcast w Tidalu oraz program w Canal+. Niby nic? Warto posłuchać wywiadu z nią, który podrzucił w wątku BB @pulkownik:

Niszowy wywiad, niszowy kanał youtubowy, niszowa dziennikarka, która go przeprowadza, technicznie też niby nisza. .. A jednak nie. Dla mnie to świetna rozmowa, wreszcie porusza się wątki, które nie są ciekawe dla gadzinówek, bo pokazują sposób na siebie, swoje życie i pewnego rodzaju sukces. A już napewno nie jest to też rozmowa z totalnie nieprzygotowaną do przeprowadzenia wywiadu Odetą Moro w "Onet Rano" (link poniżej).

Co dowiadujemy się z rozmowy? (przekład na mój język)
  • można osiągnąć coś bez umocowania w mediach w postaci znanego ojca promującego proszki do prania.
  • droga do sukcesu nie jest usłana różami, a już z pewnością nie pieniędzmi - czasem zamiast zarabiać na siebie, trzeba inwestować, co potem owocuje.
  • nic samo nie przychodzi, trzeba samemu się postarać.
Sami obejrzcie. Skromna, sympatyczna, opanowana. Zero jakiekolwiek buty. I nazwa "Big Brother" wspominana tylko raz, co w wywiadzie dla Onetu byłoby nie do pomyślenia.

Nie bawię się w cytaty, bo mi się nie chce. Zresztą, wywiadu słuchałem na wiele godzin przed publikacją tego posta.

Onet Rano, jesień 2019:
Miłego oglądania 😎
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nowy klip Bartka Królika, a w nim m.in. GABI z chłopakiem :D

Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Głosowanie na Wiktorię Gabor w moim przypadku nie było skierowane przeciwko Pani Gabi Drzewieckiej. Wiktoria Gabor zaistniała dzięki udziałowi w telewizyjnych widowiskach "The Voice Kids", "Szansa na Sukces" oraz spektakularnej wygranemu konkursowi Eurowizji junior. Bez TV tak błyskawiczny rozwój jej kariery nie byłby możliwy, dlatego można ją nazwać odkryciem TV roku . Dla mnie to absolutne odkrycie, bo Gabi Drzewiecka jest obecna w mediach jednak już wcześniej(nie jest to absolutnie nowa osoba). Bardzo pozytywnie oceniam jej prowadzenie "BB". W resztę jej aktywności się nie zagłębiałem. Czy moim zdaniem połączenie tych osób w jednym głosowaniu to błąd? Mnie jednak połączenie programu informacyjnego i publicystycznego bardziej się gryzło. Tu nie :)
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jednak zasady były takie, że można było oddać tylko jeden głos. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
poper9497
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 01 mar 2020, 11:21
x 1

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: poper9497 »

Piękna, skromna, fajna, sympatyczna, wspaniała, opanowana i cudowna taka właśnie jest Gabi Drzewiecka i jest sobą i dobrze gdyż lubię takie fajne osoby jaką jest ona i życzę jej jak najlepiej by jej kariera jeszcze bardziej się rozwinęła gdyż zasługuje na to w 100 a nawet 200 procentach oraz jest jedną z najpiękniejszych dziennikarek. I ma swój styl, potrafi świetnie dobierać kreacje które zawsze są strzałem w 10!!! Jeśli będzie i mam nadzieję że tak będzie kolejna edycja BB jesienią to mogłaby ją poprowadzić również gdyż idealnie prowadzi, miło i przyjemnie się jej słucha. :) :) :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Gabi została pierwszą polską ambasadorką Tidala, gdzie mamy jej podcasty "Gabinet Dźwięku". W tym roku do niego mają dojść relacje z festiwali, koncertów oraz szerokie wywiady z gwiazdami muzycznymi :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Gabi Drzewiecka ma dzisiaj urodziny. Najlepszego 🙂
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2581
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1380
x 735

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Najlepszego dla niej :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wszystkiego najlepszego dla Pani Gabrieli :) 100 lat, ale oby przy lepszych produkcjach niż II edycja BB ;)
poper9497
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 01 mar 2020, 11:21
x 1

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: poper9497 »

Gabi Drzewiecka wykładowczynią w Akademii Menedżerów Muzycznych :) :) :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

To już wiem kto zostanie niebawem studentem tej uczelni :)
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

W audycji Rafała Gębury "7 Metrów pod Ziemią" ukazał się wywiad z Gabi 🙂
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Średnio miałem okazję poznać Gabi Drzewiecką, jako, że nie oglądałem Big Brothera, ale po tym wywiadzie muszę powiedzieć, że to kobieta z charyzmą i bardzo przyjemnie się jej słucha.

Wie, o czym mówi, nie zacina się i mówi z taką pasją w oczach. :D

Mam nadzieję, że kiedyś dostanie jakiś ciekawy program do prowadzenia, np. talk-show. :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Gabi Drzewiecka poprowadzi internetowy koncert "Kolęda dla nieobecnych" organizowany między innymi przez Alicję Szemplińską. Zobaczyć będzie można go jutro o 18:00 w social mediach tej ostatniej i na profilu Youtube jej rodzinnego miasta czyli Ciechanowa.
Screenshot_20201226-122033.jpg
Poland - Aktywnie najlepszy!
Lorena9
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 24 maja 2020, 23:38
x 2

Gabi Drzewiecka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lorena9 »

Dzisiaj w "Dzień Dobry TVN" pokazano wywiad, jaki Gabi Drzewiecka przeprowadziła z Jean- Michelem Jarrem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osobowości medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości