[AVROTROS] Wie is de mol?

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

WIDM 2021 oj bardzo czuć pandemię, choć piękne Czechy pokazują, że wszędzie można zrobić taki format. Wydaje mi się to na razie dość słaby i wtórny sezon, ale z braku laku i tak warto obejrzeć.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Nie widziałem jeszcze dzisiejszego odcinka, ale strzelająca ślepa balerina to fajny cymesik.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Trzeci odcinek:
[ Spoiler ]
Mint
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

WIDM21
A ja, w przeciwieństwie do was, po trzech pierwszych odcinkach mam pozytywne wrażenia, edycja wysuwa się do TOP jakie widziałem. Choć od razu mówię, że nie widziałem wszystkich - to moja piąta z rzędu. Zadania jednak są pokaźne, dynamiczne i ciągle wystawiają uczestników na próbę. No i te piękne, malownicze Czechy ;D Uwielbiam.
I właśnie - co do uczestników - według mnie dobry wybór, podobają mi się, są charakterni, zwłaszcza dziewczyny. Wątpliwości mogę mieć co najwyżej do facetów, niektórzy są dla mnie tacy nijacy, ale tak się szczęśliwie składa, że po kolei odpadają, tak naprawdę zostało dwóch mających wg mnie najwięcej do zaoferowania, taki fajny przypadek. I przez ich lekką nijakość i przez to że odpadają, raczej odrzucam że tym razem znowu facet jest Molem.
Moją main suspect już od pierwszego odcinka jest Marije - już wtedy we wszystkich zadaniach niedosłownie rzucała na siebie podejrzenia. Najpierw nie przyjęła jokera, dzięki czemu później mogła go odzyskać (czyli zabrać prawdziwemu uczestnikowi), ba, do tego namawiała pozostałych, którzy też początkowo nie przyjęli, by tym razem jednak wzięli i tym samym by totalnie nikt nie zarobił kasy - zagranie godne kreta.
W zadaniu z laserami nie wychylała się za bardzo, dzięki czemu dotrwała do końca, jednocześnie zarabiając jakieś tam grosze (jedną z niższych kwot z całości jaką wniosła czwórka która przetrwała) - tutaj mogła się mimo wszystko trochę wybielić przed grupą.
W trzecim zadaniu odwracała uwagę Charlotte od tego istotnego pytania, m.in. robiąc jakieś przekręty z pytaniem z obieranymi/wyciskanymi pomarańczami.
No jasno widać, że coś tu jest nie tak. Z drugiej strony, prawie wszyscy, którzy już odpadli, w swoich podejrzeniach wymieniali Marije - w takim razie nie wykluczam opcji, że choć trochę obstawiają ją praktycznie wszyscy (swoją drogą, inni też ją często wymieniają), więc poziom może być wyrównany. Jeśli to okaże się prawdą, będę zawiedziony. :/ Mam też wrażenie, że często występuje w roli narratora. Nie wiem, może już wpadłem w tunnelvision, choć staram się obserwować też innych.
I te obserwacje mnie trochę zawodzą, gdyż nikogo aż tak wyrazistego nie wypatrzyłem. Mam jeszcze jedynie wahania co do Splintera, dlatego te osoby to moja TOP2 na ten moment.
Praktycznie nie biorę pod uwagę Renee i Rocky - ta pierwsza wydaje się być, przepraszam że tak napiszę, mało rozgarnięta i nastawiona na własny zysk byleby tylko przetrwać, a ta druga jest takim team spirit, za bardzo zależy jej na kasie, czuć te sportowe instynkty.
Co do Joshua nie jestem pewien, stawiam go pod znak zapytania, bo była taka akcja, że przyznał się Splinterowi że agentem nie jest (mogło to być zagranie, ale czy w takim razie zależałoby mu na tym, by Splinter rozpowiadał innym, że głosuje właśnie na Joshua? Przecież gdyby Joshua kretem nie był, a Splinter by odpadł, to by przekreśliło wszelkie podejrzenia tego pierwszego).
Nie jestem przekonany co do Charlotte i Lakshmi - jako Mol jak na ten moment byłyby dla mnie takie przezroczyste, mam wrażenie że nie widać tych dziewczyn za dużo, czasem są tłem i za dużo brudu w ich zagraniach nie widzę.
Btw, Lakshmi i Marije mają super outfity hahah ;D <3
Jest ciekawie, jest dynamicznie, już zarysowują się jakieś sojusze. Będę oglądać dalej. :)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

O cię Florek, o cię Florek...

Wg mnie sezon jest dobry, zwłaszcza pod względem castingowym jak i w sposobie edytowania odcinków. Co do zadań... problemem może być to, że dostaliśmy na 9 zadań 7 (po rząd!) w których to grupa jest dzielona na duety czy inne kwadraty. Co do podejrzeń i osób wcześniej wyeliminowanych:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

Jak dla mnie sezon 21. rokuje bardzo dobrze, czuję vibe podobny do tego z sezonu 18., po całkiem nużącym miejscami All-Stars czuję świeżość i naprawdę czuję się wciągnięty. A odnośnie spoilerów:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:08
x 7
x 12

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chatterbox »

Ja wykluczam parę osób przez sytuacje, w której mogli jako Mole idealnie "zamolować" bez rzucania na siebie podejrzeń, ale tego nie zrobili.

Najmniej podejrzane:

Renee - w zamku, gdzie mogła wskazać 2 akcje grupy i zarobić coś dla siebie, nie daje rady. Mogła jakby była molem, podać właściwe odpowiedzi i wytłumaczyć się tym, że chciała korzyść dla siebie. Jest jak dla mnie dosyć zagubiona.

Rocky - przy zadaniu z linami, jako agent można liczyć na to, że reszta grupy pójdzie po immunitety. Wtedy odpowiedzialność rozkłada się na wszystkich. Ona jedna, mimo, że cała grupa chciała pójść po immunitet, zaprotestowała, zwracając na siebie uwagę. To było tak bezsensu, że masakra.

Średnio podejrzane:
Licytacja 2x 5000 może być zbiegiem okoliczności. 3x to dużo zbiegów okoliczności. Myślę, że Mol jest ostatnim, który dołączył do wygranej grupy. Sprawia również, że egzekucja jest sprawiedliwsza w drugiej grupie. Dlatego podejrzewam MARIJE i CHARLOTTE

MARIJE - dość sporo zarabia, a jej błędy są generalnie wytłumaczalne... Jednak w jej kierunku sprowadza mnie jej dosadna mimika, dziwne rzeczy które robi z rękami, twarzą w czasie ogłaszania wyników zadań itp.

CHARLOTTE - z jednej strony powoduje czasem chaos w grupie ALE to ona podaje odpowiedź przy wyjściu z pokoju zagadek z Renee, to ona w pociągu w ostatnim wagonie zatrzymuje zegar, gdy dwie pozostałe dziewczyny w ogóle o tym zapominają...

Najbardziej podejrzany:

SPLINTER jest dla mnie MOLEM - jego zdjęcia w zadaniu z fotografowaniem są najbardziej dwuznaczne i niejasne, w zadaniu z malowaniem obrazków, też rysuje tak, że łatwo się pomylić (piłka przypominająca kołpak albo rolkę filmową...), w pytaniach w windzie nie zadaje pytania wszystkim, plus zadaje pytania nieznajomym przez co traci pytania.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@chatterbox Proszę o spojler - ja jestem dawno po obejrzeniu odcinka, ale trzymajmy się zasad :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Gdzie oglądacie ten program?
2008-2023
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

Re: [AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

To się porobiło:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

No i wszystko wiadomo co do WIDM 21.
Agentem:
[ Spoiler ]
Zwycięzcą:
[ Spoiler ]
.
Co do :belgium: De Mol 9 premiera 21 marca.
Główny twist:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Mocno rozczarowująca działalność Mola w tym roku. Szczerze powiedziawszy brakowało mi uzasadnienia braku sabotażu w zadaniu ze zwiedzaniem. Myślałem, że też coś się zadziało w zadaniu z budowaniem zdaniem za pomocą skrzyń.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

"Oryginalny" cast :belgium: De Mol 9: .
Annelotte - rekruterka
Dami - studentka psychologii
Jasmen - adwokatka
Jens - stolarz
Katrien - angiochirurg
Kevin - radca prawny
Lennart - pedagog-wychowawca
Philip - wykładowca marketingu
Samina - nauczycielka flamenco
Sven - browarnik (jak ja uwielbiam określenie horeca-uitbater, które oznacza pracownik w branży gastronomicznej :rolleyes:)

Nathalia wraca do tłumaczenia :heart:
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6112
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 516
x 1583

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Po ostatnim rozczarowującym sezonie w Holandii i naprawdę fajnie dobranym Molu w Belgii, nie mogę się doczekać. Szkoda, że w ramach maratonu nikt nie zrobi dobrego Agenta w Polsce, ale może to i lepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość