[AVROTROS] Wie is de mol?

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Belgia to będzie ale kiedy - to zależy od reżimu sanitarnego w Belgii. Co do castingu to stacja otwarła go zaraz po finale Grecji i zastosowała limit 5000 osób chętnych i te miejsca rozeszły się w ciągu 7 godzin. Podróżowanie poza Belgię w czasie, gdy wcześniejsze edycje były kręcone (okres czerwiec-sierpień) jest zabronione - tutaj jednak jest furtka dotycząca ponownie jakiegoś kraju europejskiego. Gilles w wywiadach nic nie wiedział/nie chciał powiedzieć - mówił, że wszystko jest możliwe.

Co do tegorocznej edycji - nie nagrano tradycyjnego odcinka reunion, tylko nawiązano do pierwszego twistu programu.

Funfact - Grecja była planowana jako następczyni Argentyny 2016.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Przetłumaczyłem wszystkie mini-wywiady na język polski - mam nadzieję, że sens logiczny tych wypowiedzi jest zrozumiały :)
KANDYDAT NR 1
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 2
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 3
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 4
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 5
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 6
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 7
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 8
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 9
[ Spoiler ]
.
KANDYDAT NR 10
[ Spoiler ]
.
Zdjęcia i kody źródłowe takie ciekawe ;)

A, i ta edycja będzie miała 8 odcinków.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Oficjalna lista uczestników WIDM 20 - Renaissance: (zgodnie z wywiadami)
1. Horace Cohen - sezon 11
2. Nikkie de Jager - sezon 19
3. Ron Boszhard - sezon 18
4. Tina de Bruin - sezon 20
5. Patrick Martens - sezon 8
6. Peggy Vrijens - sezon 6
7. Tygo Gernandt - sezon 14
8. Nadja Hüpscher - sezon 7
9. Jeroen Kijk in de Vegte - sezon 17
10. Ellie Lust - sezon 16
Obrazek
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Jubileusz :)

Odcinek oglądało: 2.665.000 widzów 41,6% udziałów

S20REP01 - "BABY, I AM A WINNER"

Premiera dla mnie bez jakiegokolwiek dobrego tempa - nudziłem się przez pierwszą połowę. Druga natomiast była całkiem niezła - przede wszystkim ze względu na ostatnie zadanie. Czołówka jeszcze bardziej sztuczniejsza niż ta wcześniejsza.

Executie:
[ Spoiler ]
.
Zadania:
[ Spoiler ]
.
Uczestnicy, sabotaże, przypuszczenia, sojusze:
[ Spoiler ]
.
Konfy:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Mint
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

Jestem tu, by napisać że (Executie)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Będę pisać bezspoilerowo, ale dawno tak rozczarowującego intro nie widziałem. Zadania dobre na rozgrzewkę, choć najlepsze było ostatnie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie drugi odcinek dużo lepszy niż pierwszy, choć te zadania wg mnie nie porywają, no chyba że jubileusz każe wracać do tego co było. Ale pewne świetne nowości na plus.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Po nadrobieniu dwóch odcinków stwierdzam, że jest całkiem dobrze :) Wiadomo, że zadania są oparte na starych schematach, ale są jednak odpowiednio modyfikowane i pewne smaczki zostały dodane. Ciekawie się ogląda jak niektórzy wyciągnęli wnioski ze swoich poprzednich edycji, a inni po raz kolejny dają się nabrać na to samo ;)

Cieszę się z udziału Nikkie, bo to chyba jedna z nielicznych osób w tym programie, znanych też poza Holandią :) Jak na razie moim ulubieńcem jest Ron, chociaż nie wiem, czy jego nieogarnięcie jest specjalnie czy nie :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ostatnie dwa odcinki to sztos i to długie zadanie przeciągnięte właśnie na dwa epizody, kwintesencja mola.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Szczerze, to bałem się, że to będzie najgorsza edycja, ale jednak im dalej, tym lepiej. W ogóle zadanie, które trwa 2 dni to dla mnie sztos.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Dla mnie ten jubileuszowy sezon był dziwny. Wszystko dobrze żarło (pomimo słabej dla mnie premiery) aż do twistu w 5 odcinku i wtedy sezon po prostu zdechł, a reunion był masakrycznie drętwy - a ka jedynie podsumowanie sabotaży. Ogólnie wyszło na to, że był to mix Oregonu (który był dobrym sezonem, który się rozkręcał) z Kolumbią (która była tragicznym sezonem od odcinka 1). Na plus, że koncentrują się tylko na jednym regionie państwa - to akurat lepiej się ogląda, niż zwiedzą cały wzdłuż i wszerz. Na początek osoba główna programu:
.
[ Spoiler ]
.
Co do uczestników:
[ Spoiler ]
.
Co do zadań to jestem mile zaskoczony, bo mi się podobały i nie były aż tak wygórowane jak w Chinach.
[ Spoiler ]
Podsumowanie ery Rika: Chiny (Henan)>Włochy (Toskania)>Kolumbia
-----------------
Teraz co do najnowszych wieści. Rozpoczęcie sezonu 21 - 2 stycznia 2021 godzina 20:30. Arena walki (w trakcie covidowej rzeczywistości)
[ Spoiler ]
.
Belgia potwierdzona - jednka teraz będą ogromne problemy z odcinkami bo Vier ma zrobić coś a la Player, który od razu jest płatnym serwisem - a stare sezony usunął ze swojej strony 15 października.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@Asjata Zacznę od końca - ubolewam, że nie ma nigdzie reszty ostatniego sezonu w Belgii przetłumaczonego na angielski, bo zaczynał się on bardzo ciekawie.

Co do wersji holenderskiej - szkoda, że nie pokazali więcej tych aktywności mola, bo jeszcze parę ciekawszych zadań sknocili. 2 razy tak bezczelnie podbierać fanty to naprawdę wyczyn.

Edycja 2021: Szkoda, że Czechy, to oznacza, że Mol może za kilka lat zawita do Polski, czego bym sobie bardzo życzył :)
Awatar użytkownika
michalw18
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, 22:15
x 3
x 17

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalw18 »

Rektor pisze: 30 paź 2020, 6:46 @Asjata Zacznę od końca - ubolewam, że nie ma nigdzie reszty ostatniego sezonu w Belgii przetłumaczonego na angielski, bo zaczynał się on bardzo ciekawie.
Tak właściwie to jest i był wrzucany na bieżąco, jeszcze podczas emisji odcinków w TV. Pałeczkę po Natalii przejął inny youtuber.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Zanim dotarłem do "Wielkiego Psa" :lol: oglądałem nieprzetłumaczone tutaj: https://archive.org/search.php?query=su ... 2De+Mol%22
Te stare sezony <3
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Znamy lokację 9/6 edycji belgijskiego "De Mol'a" i jest nią...
[ Spoiler ]
Prawdopodobna premiera 7 lub 14 marca.
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości