Big Brother dawniej i dziś w Polsce i zagranicą

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Beznadziejna realizacja programu, beznadziejni finaliści i super wpadka - emisja na ekranie wyników głosowania przez jego zakończeniem. A Jola to idiotka.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Karol pisze:Beznadziejna realizacja programu, beznadziejni finaliści i super wpadka - emisja na ekranie wyników głosowania przez jego zakończeniem.
No coś tam tez chyba widziałem. Pokazała sie plansza z wynikami a zamiast zdjęć jakieś białe obrazki ze znakami zapytania.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wiecie co, wiedziałem, że Jola ma nie równo pod sufitem, ponieważ zachowywała się jak Doda - mowa tu o pierwszych odcinkach tej edycji "Big Brothera". Teraz stwierdzam, że to już dno i siedem metrów mułu. Nie dość, że sama z siebie jest głupia, to w dodatku jeszcze sobie dopowiada głupoty udając kretynkę. Boże, niech się ten program skończy już. Tylko głupia ciekawość każe mi zobaczyć kto wygra, chociaż jestem pewien, że to będzie Jola. Ale skąd ją wzięli? Z Krychnowic? Cały ten program to jedno wielkie ZOO. Gdzie się podziały osoby z pierwszej edycji "Big Brothera"... Janusz, Manuela, Klaudiusz, Gulczas... to już nie wróci :(

No i na 3 minuty przed końcem głosowania wpadka Czwórki. Odezwała się Jola 2 - kolejna kretynka do kwadratu. A z domu Wielkiego Brata tekst Kariny Kunkiewicz "Zdejmijcie ją" (do reżyserki programu). Oczywiście popieram. Jezu, ale żenada.

EDIT:
Wyniki przedstawione. Wygrała Jola. Nie komentuję. "Big Brother" stracił szacunek w moich oczach, bo wiem, że wyniki na 51 proc. są zmanipulowane przez twórców. Mniejsza o to. Myślałem, że Czwórka zachowa resztki godności i nie dopuści do kasy i popularności tak ograniczonej kobiety. Podsumowując całe 3 miesiące emisji tego programu: prowadzący byli równie żenujący jak uczestnicy "Big Brother 4.1". Nawet Maciek Rock podupadł godząc się na jego prowadzenie. Uczestnicy się znali, prowadzący nie nadawali się do prowadzenia takiej audycji telewizyjnej. Próbowano zrobić program śmieszny, dynamiczny, niestety twórcy przecenili swoje możliwości. I nie dziwię się, że oglądalność Czwórki spada, a tylko BB ją trzyma przed katastrofą.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

No taki finał, że aż strona http://bb4.tivi.pl nie wytrzymała :D
Server is too busy

Obrazek


No wygrała Jolka, najgłupsza ze wszystkich uczestników. Było kilku innych ciekawych ale wiadomo, że wygrać musi ta osoba, która ma najbardziej zbliżony charakter do dzisiejszej młodzieży. Ale wcale nie wykluczone, że program mógł być ustawiony. Ale zresztą co mnie to obchodzi.
przemek2626
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2007, 21:31

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek2626 »

Witam ja tez mysle ze ten program to wielkie oszustwo zawsze pokazywali ze niby jolka przegrywa nawet 3% i do konca zostalo 5 minut a potem sie okazuje ze wygrywa tem program to najwieksze dno jakie wymyslono zeby taki pustak i brudas "ktory nie pierze se ciuchow " i zeby nic nie umiala odkurzacz to dla niej byla czarna magia nie mam pojecia kto na nia glosowal zeby wygrala bo jak z kims sie gadalo o niej to kazdy mowil czemu jej jeszcze z tamtad nie wywalily
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Axel pisze:Było kilku innych ciekawych ale wiadomo, że wygrać musi ta osoba, która ma najbardziej zbliżony charakter do dzisiejszej młodzieży.
Nie wiem wokół jakiej młodzieży Ty się obracasz, ale ja osobiście nie znam ludzi jej pokroju. Nawet najwięksi kretyni/kretynki mają większy iloraz inteligencji niż ona. Powtarzam po raz kolejny, że gdy we wrześniu Jola wchodziła do domu Wielkiego Brata, w najgorszych snach bym się nie spodziewał, że poziom debilizmu, który reprezentowała powiększy do kwadratu. Jej osoba jest naprawdę żenująca. Ale przynajmniej zamieni sobie te 100 tys. na funty, a potem kupi tysiące błyszczyków. Przyznam, że przez całe 3 miesiące oglądałem tylko kilka odcinków "Big Brothera", ale jak dla mnie, to tą edycję powinni wygrać normalniejsi... może Adrian, może Kasia, ale na pewno nie ta debilka od konia. Co gorsza, Czwórka planuje kolejną edycję tego programu. :(
Awatar użytkownika
miedziumaly
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:32
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: miedziumaly »

Mniej więcej cytat ojca joli: "Nie poznaje swojej córki, w programie udaje kogoś innego niżeli jest w rzeczywistości"
Takie rzeczy tylko... w PLAY...

wybrany okres: od: 22.09.2007 do: 22.10.2007
czas połączeń: wychodzące: 64:39
przychodzące: 169:24
wiadomości: wychodzące: SMS: 200 szt. MMS: 7 szt.
łączny koszt w wybranym okresie: 2,41 PLN
Pawel

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Wygrał beton i to mnie kompletnie zniechęciło do choćby jakiegokolwiek interesowania się 5 edycją tego szoł. Swoją drogą dużo musieli posypać kasy Rockowi że zgodził się też brać udział w takim czymś.
Tomasz30zg
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2007, 11:36

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz30zg »

Jeśli to prawda że zachowanie Joli i jej "wartości" są dla większości ludzi do przyjęcia a nawet jest ona ich idolem to wspólczuję sobie i nam wszystkim. Wychowanie takiej osoby która nie widzi nic innego poza błyszczykiem i tipsami oraz skąpym ubiorem o poziomie intelektualnym nie ma co wspominać, przynosi wstyd jej rodzicom.
Dokąd my dążymy.......?
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Axel pisze:No coś tam tez chyba widziałem. Pokazała sie plansza z wynikami a zamiast zdjęć jakieś białe obrazki ze znakami zapytania.
Pokazali je finalistom, ponieważ nie było jeszcze ostatecznych wyników.

Realizacja finału - beznadziejna. Prowadzący coś w mówi, a w tym czasie DJ gra - żal xD. Po za tym łączenia z domu Wielkiego Brata jakieś opóźnione.
ARTUR B.

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Jola była durna, pusta i sierota, ale w telewizji tak to śmiesznie wyglądało, że się nie dziwię że wygrała. Naprawdę się cieszę, że właśnie ona wygrała. Jola pasowała do tego programu. Robiła show: kłóciła się z innymi, wygłupiała się i pokazywała swoją pustość... Co z tego, że Lenartowicz jest mądrzejsza, jak zero w niej kobiecości, na dodatek chyba była narkomanka i cały program tylko piła alkohol. Już nie wspomnę, że każdemu 4 litery obrabiała. Karol ten twój znajomy Paweł Mańka też ją typował na zwyciężczynie...
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

ARTUR B. pisze:Jola była durna, pusta i sierota, ale w telewizji tak to śmiesznie wyglądało, że się nie dziwię że wygrała. Naprawdę się cieszę, że właśnie ona wygrała. Jola pasowała do tego programu. Robiła show: kłóciła się z innymi, wygłupiała się i pokazywała swoją pustość... Co z tego, że Lenartowicz jest mądrzejsza, jak zero w niej kobiecości, na dodatek chyba była narkomanka i cały program tylko piła alkohol. Już nie wspomnę, że każdemu 4 litery obrabiała. Karol ten twój znajomy Paweł Mańka też ją typował na zwyciężczynie...
w pełni popieram przedmówcę. Jolka zrobiła show i sprawiła ,że oglądalność nie spadła do zera a Kasia nie zasługiwała na wygraną bo nic nie robiła oprócz palenia i picia - chyba, że niektórzy cenią takie osoby :/

Co do wypowiedzi jednej osoby ,gdzie takie osoby co Manuela ,Janusz i cała reszta. Takich osób już nie ma bo to było 6 lat temu a ludzie się zmieniają. Zresztą BB w tvn był dla wszystkich a BB w Czwórce dla młodych więc taka osoba jak JANUSZ DZIĘCIOŁ nie nadawała się (swoją drogą to niezły z niego leń i całe szczęcie ,że jest już w parlamencie a nie w świeckiej staraży miejskiej bo nic tam nie robił) ale jak ktoś zna kogoś tylko przez pryzmat tv to ma takie o nim zdanie jak tv to pokaże.

Ja takie osoby jak Jola bardzo lubię i szybko nawiązuje bliższą relację bo wiem ,że nigdy z nią się nie nudze :).
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

"Takich osób już nie ma bo to było 6 lat temu a ludzie się zmieniają."

Na co dzień też takich nie spotykałem, a jednak mieli w sobie pewien "magnes"... pamiętacie Agenta?

Zresztą oczywiste jest, że "pod" tvnem ta edycja wyglądałaby inaczej.
dość
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominooo »

Właśnie przed chwilą edytowali stronę. Tam, gdzie były zdjęcia uczestników z napisem finał już tego nie ma. Tylko wszystkie zdjęcia są czarno-białe, a zdjęcie Jolanty jest w różowej ramce. Natomiast tam, gdzie były zliczane zi programy dali napis "Casting rozpoczęty" z linkiem do castingu.
Awatar użytkownika
miedziumaly
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:32
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: miedziumaly »

Piotrek pewnie trochę zabalował na imprezie ATM i Endemol i pewnie dlatego teraz dopiero zmienił stronkę :)
Takie rzeczy tylko... w PLAY...

wybrany okres: od: 22.09.2007 do: 22.10.2007
czas połączeń: wychodzące: 64:39
przychodzące: 169:24
wiadomości: wychodzące: SMS: 200 szt. MMS: 7 szt.
łączny koszt w wybranym okresie: 2,41 PLN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości