Programy na świecie...

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Prawdopodobnie jedyną edycję programu z powodu słabych wyników wygrał pochodzący z Indii Lydian Nadhaswaram, który zgarnął milion dolarów i tytuł "The World's Best" :
W programie wystąpiła także jako uczestniczka Siostra Cristina Scuccia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

Trzeciak pisze: 05 sie 2018, 21:21 Tymczasem kolejna wielka muzyczna gwiazda bierze się za produkcję programów TV. Justin Timberlake wyprodukuje nowy teleturniej pt. "Spin the Wheel" będący krzyżówką "Koła Fortuny" i "The Wall". Stawka rekordowa, bo do wygrania ponad 20 milionów dolarów. :): http://worldscreen.com/tvusa/fox-orders ... -rob-lowe/
Jak podał minionego dnia FOX premiera tego nowego teleturnieju 20 czerwca, a emisja w czwartki o 21:00 miejscowego czasu. Gospodarzem show będzie Dax Shepard: https://programminginsider.com/fox-anno ... ere-dates/
Pozdrawiam, Trzeciak
TheLuckySeven
Użytkownik
x 4
x 10

Programy na świecie...

Post autor: TheLuckySeven »

https://twitter.com/SpinTheWheelFOX/sta ... 9502531584

Tak prezentuje się zapowiedź teleturnieju "Spin the wheel". Myślę, że to wygląda naprawdę ciekawie i chętnie zobaczyłbym jak to będzie wyglądać. Kto wie czy ten program nie trafi poza USA?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

Szczerze - mam spore wątpliwości.

Scenografia przypominająca czasem aż za bardzo "The Wall" i do tego dość jarmarczne wielkie koło. To już w "Wheel of Fortune" wygląda ono bardziej estetycznie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
TheLuckySeven
Użytkownik
x 4
x 10

[FOX] Spin the Wheel

Post autor: TheLuckySeven »

Jak wiadomo, w nocy z 20 na 21 czerwca o 3:00 czasu polskiego na kanale FOX zadebiutował teleturniej "Spin the Wheel" którego producentem jest znany większości Justin Timberlake, natomiast prowadzącym jest aktor Dax Shepard. Najwyższą nagrodą w programie jest równowartość 23 milonów dolarów co stanowi najwyższą nagrodę w historii amerykańskiej, a może i nawet światowej telewizji. Rozgrywka składa się z 4 rund, w każdej z nich trzeba zakręcić 4 razy wielkim kołem. W pierwszych trzech rundach są zadawane pytania, natomiast w ostatniej - finałowej jedynie kręci się kołem. Jak na razie został wyemitowany pierwszy odcinek, gdzie
[ Spoiler ]
darekB
Użytkownik
x 37
x 10

[FOX] Spin the Wheel

Post autor: darekB »

Specjalnie w nocy wstałem, aby obejrzeć. Świetny teleturniej - bardzo dynamiczny (choć ucinałbym mniej tego kręcenia kołem, więc z 2-3 minuty mogłoby być dłużej), a zasady jasne jak Słońce :D Ciekawe czy jakiś kraj zdecyduje się na wykupienie prawa do zrobienia tego. Warto zaznaczyć, że gdyby nie wziął oferty gwarantowanej, wygraliby
[ Spoiler ]
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

The Masked Singer

Post autor: Frontowiec »

''The Masked Singer'' jest to program rozrywkowy oparty na południowokoreańskim formacie ''King of Mask Singer'', w którym to celebryci śpiewają znane piosenki w kombinezonie i masce (przegrany musi zdjąć maske i ujawnić swoją twarz), gdzie ich występy ocenia jury (wśród nich jest jeden niestały juror).

Format jest emitowany m.in. w USA, Niemczech i Holandii, gdzie również będzie wkrótce emitowany w Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Grecji, Hiszpanii czy we Włoszech. Za format odpowiada EndemolShine.

Ciekaw jestem co sądzicie o tym programie?
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
norapik
Użytkownik
x 51
x 4

The Masked Singer Pro7 Deutschland

Post autor: norapik »

Takie trochę rozdmuchane, ale repertuar niemieckiego "Astronauty" całkiem mi się podoba, jak na oglądanie jednym okiem. Chociaż za mało znam ichniejszych celebrytów, żeby sobie uczestników pozgadywać, a to chyba clue programu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

Trzeciak pisze: 16 kwie 2018, 18:25 Również Simon Cowell - twórca formatów "X Factor" i "Mam Talent!" także z własnym programem tanecznym. "The Greatest Dancer" będzie nadawany w sobotnie wieczory na antenie BBC w UK. Czyżby moda na taniec wracała do telewizji na świecie? :): https://www.eska.pl/hotplota/news/simon ... -iwwR.html
W UK trwa druga (i wiele wskazuje na to, że na razie ostatnia) edycja programu, w której mamy mocny polski akcent. Para Jowita Przystał i Michał "Michael" Danilczuk (znana z udziału w "Mam Talent!" w 2014 roku i "You Can Dance - po prostu tańcz!" w 2015 roku, a także goszcząca program "Jaka to melodia?", obecnie mieszkająca w Wielkiej Brytanii) pomyślnie przeszła casting, a także obrady i dostała się do finałowej "12", która od najbliższej soboty będzie walczyć o zwycięstwo w programach na żywo, których będzie 6. Ich taneczną kapitanką jest Oti Mabuse, która w pierwszej edycji doprowadziła do triumfu 14-letnią Ellie Ferguson, a w minionym roku razem z Kelvinem Fletcherem wygrała 17 edycję tamtejszego "Tańca z Gwiazdami" pt. "Strictly Come Dancing". :):
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

I na razie póki nadal przychodzą dobre informacje z UK. Jowita i Michael - dzięki temu poniższemu występu - awansowali do drugiego odcinka "Live" tegorocznej edycji "The Greatest Dancer" i są już w najlepszej "10" tej edycji programu. W sobotę czeka ich kolejne starcie i walka o awans już do najlepszej "8", bowiem znów odpadnie dwoje uczestników:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

Nie tylko Eurowizją będą w tym roku żyć Niderlandy. Wczoraj ogłoszono powrót kultowego międzynarodowego wydarzenia telewizyjnego pod nazwą "Domino Day". Holenderski EndemolShine rozpoczął castingi do tegorocznej edycji eventu, który po 11 latach przerwy odbędzie się w listopadzie. Nadawcą-organizatorem będzie RTL Nederland, który także wyprodukuje międzynarodowy sygnał:
https://www.mbs.news/a/2020/02/domino-d ... -4-tv.html
https://endemolshine.nl/vacatures/vacatures-dominoday/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

Domino Day 2020 będą transmitować - jak 11 dotychczasowych edycji - także Niemcy. Show emitować będzie tamtejsza RTL.

A to wywiad z Jowitą Przystał i Michałem Danilczukiem, którzy w tej chwili przygotowują się do drugiego programu na żywo show "The Greatest Dancer". Mam nadzieję, że jutro w tym wątku pojawi się kolejna pozytywna informacja na ich temat. :): https://www.britishpoles.uk/czy-para-po ... bbc-video/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

I znów dobra informacja. Jowita i Michael awansowali do trzeciego odcinka "live" drugiej edycji programu "The Greatest Dancer", co oznacza, że są już w topowej "8" całej stawki programu. Co warto dodać - w głosowaniu widowni w studio (która nie ma wpływu na wyniki głosowania telefonicznego i online) uzyskali wczoraj trzeci najwyższy wynik.
W przyszłą sobotę odpadnie tym razem tylko jeden uczestnik.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3283
x 1453

Programy na świecie...

Może to będzie nudne, ale dla nas jest to nadal przyjemne. Jowita i Michał są już w Top 7 tegorocznej - drugiej edycji "The Greatest Dancer" - i awansowali do czwartego z sześciu odcinków na żywo programu, co oznacza, że półmetek mają już za sobą, i w najbliższą sobotę powalczą o awans do półfinału:
Pozdrawiam, Trzeciak
Kostka
Obserwator
x 1
x 22

Programy na świecie...

Post autor: Kostka »

Aż tak ciebie fascynuje te taneczne show Cowella?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”