Antena HD

Kanały prowadzone przez spółkę medialną Michała Winnickiego
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

A jesienią zapowiadają mocne pasmo topowych seriali, programów i dokumentów z najwyższej półki. ;D ;D
TV OSOBISTA 1 HD
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 22 lis 2020, 17:01
x 1
x 4

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV OSOBISTA 1 HD »

Pamiętacie taki serial jak Nieustraszony to serial o samochodzie o nazwie KITT
Michael Knight (syn Michaela Knighta) wraz z super nowoczesnym samochodem K.I.T.T. (Knight Industries Three Thousand), rozwiązują zagadki kryminalne i walczą ze złem.kiedyś był w jedynce i dawno go puszczali więc może bw Antena HD by pokazała
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Dominik19891

Nie wklejaj fragmentów wypowiedzi bez oznaczenia ich jako cudze, bo fakt, że zamienisz jeden czy dwa wyrazy i dodasz do tego emoji nie robi z Ciebie ich autora.
Michał Winnicki dla WM pisze:- Mając pełny zasięg techniczny opłaca nam się inwestować w content. Niedawno w Antena HD pojawił się kultowy serial komediowy „Święta Wojna”. Zauważyliśmy, że pogodne treści rozrywkowe cieszą się największym zainteresowaniem u naszych widzów - komentuje. Jeszcze w te wakacje pojawi się u nas kultowy i fenomenalny amerykański serial „Pomoc Domowa”, który bawi do łez widzów od wielu lat. Jesienią natomiast szykujemy bardzo mocne pasmo topowych seriali, programów i dokumentów z najwyższej półki. Naszym celem na ten rok jest stabilne 0,5 proc. w grupie 16-59 - zapowiada.
https://[link zakazany]/m/artykul/a ... programowa

Bajdełej. Ciekawe jak wysoko wisi ta półka 🙂
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Nie napisałem, że ja zapowiadam tylko, że oni. Nie wchodze na czat to tutaj się zaczynasz czepiać. A to niby ja cię zaczepiam i nie daje ci spokoju. Uznałem, że to nie potrzebne, ale ty jak zwykle musisz brylować.
Kiler pisze: 30 cze 2021, 11:14 Prawdopodobnie na kanale ma pojawić się amerykańska wersja i zarazem oryginalny format - "The Nanny - pomoc domowa".
Ja liczyłem, że pojawi się od poniedziałku zamiast "Matki, żony i kochanki" a oni wcisneli "Bonanze". Według mnie "Pomoc domowa" to dobry wybór szczególnie, że Polsat na swoich kanałach wałkuje "Nianie" więc ludzie z checią zobaczą orginalną wersje jakiś czas temu TV6 pokazywała wszystkie odcinki, ale już troche czasu mineło.

Połączyłem posty. Proszę nie pisać dwóch pod rząd i korzystać z funkcji edycji. (pulkownik)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Dominik19891 Chodzi mi o to, że słowo w słowo kopiujesz nawet konstrukcję czyichś zdań, a nie oznaczasz tego jako cytat. Brylować to Ty możesz wiedzą i poszanowaniem regulaminu forum, ale widocznie Ci się nie chce lub nie masz sprawczości w tym zakresie. Nie moja sprawa, ale nas tym nie obciążaj.
Kacper.m
Poster
Posty: 1685
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 541
x 230

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Kamo875 pisze: 13 maja 2021, 15:11 Mam takie pytanie do osób oglądających "Modę na sukces" na Antenie HD. Czy oni zawsze przyspieszają tak te napisy końcowe by się zmieściły w całości pod lektora czy to tylko w pierwszych odcinkach tak jest?
Ba, w niektórych programach nie tylko przyspieszali, ale również wycinali wszystko po końcu zapowiedzi lektora, od razu wrzucając nowy odcinek. :D
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Od dziś Antena dostępna w UPC.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Nareszcie go dali. Tamte telezakupowe nudy dawali pierwszego dnia emisji a to po 2 miesiącach :rolleyes:
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Będzie w najbliższym czasie jakiś film o ludzkiej godzinie czy nadal po staremu ?
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Do 31 lipca na pewno nie będzie. Powinni zrobić według mnie maratony filmowe co niedzielę zamiast "Kabaretowego szału", ponieważ jest za dużo "szału" na Antenie niż paradokumentów w Polsacie :P
Miłego dnia :)
Liam
Junior
Posty: 1426
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Od 6 września:
- „Moda na sukces” zlatuje z 16.35 na 10.35.
- Kultowy serial „Pomoc domowa” o godzinie 20.00 w podwójnej dawce.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Super od 6 września dużo kanałów zmienia ramówke.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Dominik19891 Wpis bez sensu.

Przesunięcie "Mody na sukces" wydaje się być kapitulacją nadawcy w obecnym paśmie i potrzebą dokończenia emisji zakupionych odcinków kiedykolwiek. Widocznie nie opłaca się stawiać na amerykańskie opery mydlane.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Czy ja wiem czy kapitulacją poprostu zabrakło dla niej miejsca w ramówce przecież kabarety ważniejsze. A 10:35 może okazać się lepszą opcją dla tego serialu.
Mnie tam cieszy powrót "Tata,a Marcin powiedział" do ramówki.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

Antena HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

10:35 to nie godzina na premiery, zwłaszcza kosztowne premiery. Bez wątpienia można uznać emisję tego serialu za niewypał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MWE Networks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości