Filmy braci Sekielskich o pedofilii w Kościele

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 53
x 190

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Bracia Sekielscy w wywiadzie dla „Newsweeka” podtrzymali, że tryptyk o pedofilii w kościele zamknie film o JPII, realizowany przede wszystkim za granicą. Przybliżyli też historię, która zostanie przedstawiona w sobotę w „Zabawie w chowanego”.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 50
x 40

Post autor: Giovanni »

No to z niecierpliwością czekam na sobotę :)
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Karinkabart
Użytkownik
x 21
x 26

Post autor: Karinkabart »

Zwiastun „Zabawy w chowanego”.
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Post autor: Fan_Internado »

Nie wiem czy dobrą datą filmu braci Sekielskich na jego premierę 2 części o pedofilii w kościele jest 16.maja na praktycznie dzień przed 100 rocznicą urodzin błogosławionego ojca św Jana Pawła2 bo osoby które są bardzo bliskie związane z kościołem i środowiska prawicowe będą przeciwne temu filmowi. :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 20
x 192

Post autor: Kryterium0 »

Data premiery wydaje się nie być przypadkowa... :)
W zwiastunie jest wyraźnie zaakcentowane, jak biskupi kryli ten proceder... Wiele głosów było podnoszonych, jak wiele spraw pedofilskich biskup Rzymu zamiatał pod dywan. Błogosławiony...
Ostatnio zmieniony 13 maja 2020, 18:55 przez Kryterium0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 278
x 333
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

Fan_Internado pisze: 13 maja 2020, 18:17 Nie wiem czy dobrą datą filmu braci Sekielskich na jego premierę 2 części o pedofilii w kościele jest 16.maja na praktycznie dzień przed 100 rocznicą urodzin błogosławionego ojca św Jana Pawła2 bo osoby które są bardzo bliskie związane z kościołem i środowiska prawicowe będą przeciwne temu filmowi. :)
I tak nic nie zrobią. Mogą tylko pokrzyczeć, nic im to nie da.

Czekam do soboty na ten film.
Wszystkiego najlepszego dla najlepszej stacji radiowej! :) Radio ZET i już!
TVN - od 23 lat programowo najlepsza!
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Fan_Internado pisze: 13 maja 2020, 18:17 Nie wiem czy dobrą datą filmu braci Sekielskich na jego premierę 2 części o pedofilii w kościele jest 16.maja na praktycznie dzień przed 100 rocznicą urodzin błogosławionego ojca św Jana Pawła2 bo osoby które są bardzo bliskie związane z kościołem i środowiska prawicowe będą przeciwne temu filmowi. :)
Nieprzypadkową. Oni mają gdzieś ofiary pedofilii- im chodzi o atak na kościół . Gdyby im zależało na problemie to zajęliby się ofiarami niezależnie od zawodów- w branży dziennikarskiej, filmowej itd.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2870

Post autor: Karol »

@wislok Odbijmy piłeczkę. TVP i Latkowski mają ofiary księży gdzieś, bo tworzą film o pedofilii wśród celebrytów, elit artystycznych, itd., z całkowitym pominięciem bożych posłańców. Czy nie uświadamiając swojego widza, nie narażają go na niebezpieczeństwo? A może nie zależy im na rzetelnym przedstawieniu problemu? :)

Tak poważnie to ja bardzo dobrze rozumiem intencje zarówno Sekielskich, jak i TVP. Jeśli problem jest realny, to niezależnie od środowiska trzeba go piętnować. Jednak jestem przekonany, że gdyby bracia nakręcili film o pedofilach pośród np. samych 'dziennikarzy', wcale byś nie jęczał :)

Ja zapytam: dlaczego nikt nie robi filmu o pedofilii w branży budowlanej albo pośród emerytów? :redface:
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Nie wiem skąd u Ciebie wiedza co bym zrobił,co bym nie zrobił.. Naprawdę nie dziwi Cię fakt ,że kiedy jest mowa o pedofilii w kościele to te same redakcje nie były zainteresowane sprawami, które ujawniał pan Zielke ? Uważam,że moje pytanie jest zasadne, osoby i środowiska, które przez lata broniły i część nadal broni Romana Polańskiego pierwsze rzucają kamieniami w środowisko kościoła. To jest hipokryzja i podwójne standardy.Nie dzielę ofiar pedofilii na lepsze czy gorsze.
Data premiery nie jest przypadkowa, wszak o tym o czym pisał jeden z przedmówców- dokładnie na to liczą twórcy .
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 223
x 326

Post autor: Nina »

wislok pisze: 14 maja 2020, 12:35 Data premiery nie jest przypadkowa, wszak o tym o czym pisał jeden z przedmówców- dokładnie na to liczą twórcy .
Oczywiście, że nie jest przypadkowa, chyba nikt nie ma wątpliwości, dołóżmy jeszcze zbliżające się, chyba :rolleyes: wybory.
Karol pisze: 14 maja 2020, 9:33 @wislok Odbijmy piłeczkę. TVP i Latkowski mają ofiary księży gdzieś, bo tworzą film o pedofilii wśród celebrytów, elit artystycznych, itd., z całkowitym pominięciem bożych posłańców.
Tworzą tylko czy na pewno stworzą :huh: Śmiem wątpić.....
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 185

Post autor: Dominik »

Ponoć film Latkowskiego jest gotowy, a z premierą wstrzymywali się do momentu ogłoszenia daty premiery filmu Sekielskich, więc możliwe, że w tym miesiącu również i ten film zobaczymy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2870

Post autor: Karol »

@wislok Każda data w tym roku może okazać się nieprzypadkowa. Raz urodziny Jana Pawła II, innym razem wybory parlamentarne, jeszcze można skrzyżować to z prezydenckimi, świętami kościelnymi, państwowymi, a nawet z Mikołajkami....

A jaka jest różnica czy film udostępnią teraz czy za pół roku?
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 274
x 1211

Post autor: Abbott »

Jeśli ktoś dyskutuje na temat daty premiery, to musi mieć niezłe obawy co do kondycji polskiego kościoła katolickiego.
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

@Karol wyraziłem swoje zdanie. Akurat wybranie daty tuż przed urodzinami JPII uważam za nieprzypadkowe, ma być dyskusja na temat roli JPII w walce z pedofilią- nakręci się popularność obecnego filmu i już będzie promocja kolejnego. Akurat uważam, że politykom ta produkcja nie zaszkodzi, więc emisja przed wyborami czy czymś innym nie miałaby znaczenia.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 282
x 213

Post autor: kamol »

Ciekaw jestem, czy film Sekielskich, podobnie jak w zeszłym roku, wywoła taką dyskusję na ten temat w Polsce. W dobie pandemii koronawirusa i problemów z wyborami prezydenckimi, wydaje się, że nie.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2020, 15:05 przez kamol, łącznie zmieniany 1 raz.
😷😷😷to ważne😷😷😷
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”