Sala samobójców. Hejter

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Premiera miała miejsce 6 marca.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wybieram się dzisiaj na ten film. Przyznam, że pierwszą część obejrzałem dopiero wczoraj.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Muszę złamać zasadę dwunastu godzin 🙂

Nie jestem jakimś zagorzałym kinomaniakiem, szczególnie jeśli chodzi o polskie produkcję, jednak "Hejter" przeszedł samego siebie. Film idealnie obrazuje czarny PR uprawiany przez korporacje oraz polityków, a także ambicje młodych dążących po trupach do upragnionego celu - samorealizacja zawodowa, miłość, szacunek. Dla mnie genialny, mówi o tym co i tak większość z nas wie, tylko chyba nie każdy potrafił sobie wyobrazić skalę łajdactwa w elitach.

Najlepsza scena to
[ Spoiler ]
Film jest powiązany z pierwszą częścią, jednak bardzo luźno.
[ Spoiler ]
W dobie produkowanego na szeroką skalę komercyjnego, przereklamowanego gówna typu "365 dni", w tym przypadku warto zapłacić 15 zł za bilet. Może ten film da nam do myślenia.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Ja wybieram się na początku tygodnia. Zajawki potrafią mnie zniechęcić ("Swingersi") lub zachęcić, tak jak jest w tym przypadku i raczej wątpię, żebym była rozczarowana, tym bardziej, że jestem po odsłuchaniu recenzji Tomasza Raczka, którymi, tak na wszelki wypadek, posiłkuję się przed pójściem do kina.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Ja też wybieram się do kina na ten film :D
aleksiej
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2020, 9:16

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aleksiej »

Film jest sztosem tak jak jego poprzednia część, która otrzymała znaczną ilość nagród i nominacji. ;) Patrząc na zdjęcia i sceny z filmu widać już, że film ten jest po prostu DOBRY.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Od 18 marca film już w Playerze, CANAL+ VOD i czymś jeszcze.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Oj aż tak dobrze nie będzie. Film będzie dostępny w "Premierach VOD+", a nie w bezpłatnym dla abonentów Canal+ - CANAL+VOD.
Różnica chyba tylko taka, że w player+ film bodajże będzie za 35zł, a w Premierach VOD+ za 25zł.

Jednak to i tak produkcja Canal+, więc pewnie prędzej czy później na ich antenie się pojawi. A ja i tak mam mnóstwo zaległości filmowych do nadrobienia. Więc z "promocji" nie skorzystam. :)
2008-2023
Kacper.m
Poster
Posty: 1689
Rejestracja: 09 lis 2016, 17:05
x 543
x 230

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Zdziwiłem się, ale to prawda - film kosztuje 35 złotych. Mocna przesada, za taką kwotę można kupić dwa bilety do kina lub mieć najtańszy pakiet Netflixa z gigantyczną ilością produkcji.
Radio: 357 [patron] | newonce | Nowy Świat | RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Podcasty: Raport o stanie świata | Podcastex | Dział Zagraniczny | Imponderabilia
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Teraz wyobraź sobie ile film stracił na przerwaniu dystrybucji kinowej. Poza tym w domu możesz obejrzeć go rodziną w stałej cenie. Zaproś 3-4 osoby do kina, gdy już będą otwarte i zmieść się w powyższej kwocie.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

W innych serwisach niż Player.pl, Np. Ipla oferuje film za 25 zł.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Szkoda, że ugadali się z Netfliksem jak w przypadku "W lesie dzisiaj nie zaśnie nikt" :P
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Netflix przejął prawa na globalną dystrybucję filmu. Na świecie film pojawi się w lipcu tego roku, natomiast w Polsce dopiero w marcu 2021 ze względu na polskie prawo "okienek kinowych".
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Świetna informacja. Drugi w ostatnim czasie, po 'Ukrytej grze', polski film, który zobaczą widzowie na świecie. A w międzyczasie w czerwcu zobaczą również 'W głębi lasu'.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

Sala samobójców. Hejter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Pod koniec lipca "Hejter" trafił do Netflixa, i po około tygodniu film Komasy szturmem zdobywa "listy przebojów" serwisu w kilku zagranicznych krajach (to może na razie nie aż taki viral jak "365 dni" ale jednak) 😎https://www.filmweb.pl/news/"Hejter"+wś ... lix-138797
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości