Premiery Kinowe!

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
jazgarz
Użytkownik

Premiery Kinowe!

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jazgarz »

A od 2 listopada wchodzi do kin Supersamiec, wybieracie się? Na stronie
http://superwacek.pl/go.php napisali:
Nie jest to film dla starszych pań z foliowymi torebkami na włosach do ochrony przed deszczem. A jeśli już jesteśmy w temacie okryć głowy, to nie jest to również film, który zachwyciłby słuchaczy pewnego radia, które nie bez powodu kojarzy się również z piernikami.
Ten film jest dla tych, którzy są lub czują się młodzi duchem. A przede wszystkim dla tych, którzy nie pocą się nerwowo na wspomnienia o własnym okresie dojrzewania, pierwszych przygodach z dziewczynami i alkoholem.
Jednym słowem jest to bardzo udana humoreska na temat problemów z jakimi borykają się chłopcy w wieku licealnym.

Evan i Seth różnią się diametralnie. Ale od początku liceum są niemal nierozłączni. Kończą właśnie szkołę. Ich drogi mają się rozstać ponieważ każdy z nich wybiera inną uczelnię. Postanawiają uczcić ten fakt w czasie szalonej imprezy, upokarzającej, niezapomnianej nocy, którą każdy z nich będzie wspominał do końca życia.

Jest to film twórców "40-letniego prawiczka" i "Wpadki". Jednak inteligentniejszy i zabawniejszy. Świetny jest motyw z rysowaniem penisów, który zainspirował nas do stworzenia tego serwisu.
Do-w-cipne teksty. Wagin-tastyczna komedia.
Polecamy ;-)
Pełna obsada i informacja również tutaj:
http://www.filmweb.pl/Supersamiec+2007+ ... ,id=425641
Może być niezła jazda!
Hauese
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: Hauese »

W tym tygodniu w kinach:
film ''21''
Opis filmu:
Historia Semyona Dukacha jest wyjątkowa. Wybitnie zdolny student wraz z grupą przyjaciół z renomowanej amerykańskiej uczelni Massachusetts Institute of Technology - słynnego MIT - rzuca wyzwanie domom gry i wkrótce tysiące dolarów zaczynają spływać na konta pomysłowych hazardzistów. Black Jack stał się polem fascynującej, ale też niebezpiecznej gry. Ogrywane systematycznie kasyna przystępują do kontrataku, często sięgając po środki na wpół legalne. Historia Semyona Dukacha, emigranta z Rosji, to kolejna wersja american dream - mitu od pucybuta do milionera. Ten sukces wymagał jednak nie tylko łutu szczęścia, ale i bardzo wysokiego ilorazu inteligencji.

film ''Superhero''
Opis filmu:
Rick Ricker jest klasowym pośmiewiskiem. Ofermowaty i nieatrakcyjny podkochuje się w blond piękności Jill Johnson, która, rzecz jasna, nie zwraca na niego najmniejszej uwagi. Podczas szkolnej wycieczki do muzeum Rick zostaje ukąszony przez zmutowaną genetycznie ważkę. Niebawem odkrywa, że w wyniku tego zajścia posiadł nadnaturalne zdolności - niezwykłą siłę, szybkość oraz zdolność chodzenia po ścianach. Postanawia wykorzystać nowe umiejętności i jako superbohater o imieniu Dragonfly pomagać ludziom. Jego pierwszy przeciwnik to niejaki Lou Landers. Nieuleczalnie chory miliarder w wyniku nieudanego eksperymentu uzyskał zdolność kradzieży ludzkiej energii życiowej. Staje się nieśmiertelnym superzłoczyńcą zwanym Hourglass . Czy Dragonfly ochroni przed nim świat? Dobre pytanie, ale ważniejsze jest to, czy zdążymy przestać się śmiać - by w ogóle to zauważyć.

film ''Martwa rzeka''
Opis filmu:
"Black water" to oparty na faktach przerażający thriller przygodowy. Trójka przyjaciół - Grace, jej chłopak Adam i młodsza siostra Lee postanawia wybrać się na wycieczkę po bagnistej rzece północnej Australii. Jednak to co zapowiadało się jako wakacje ich życia przeradza się w prawdziwy koszmar. W najmniej oczekiwanym momencie zostają zaatakowani, a ich łódź wywraca się do góry dnem. Okazuje się, że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony krokodyla ludożercy. Bohaterowie zostają uwięzieni pośrodku rzeki, gdzie muszą walczyć o przetrwanie.

film ''Joe Strummer: Niepisana przyszłość''
Opis filmu:
Joe Strummer - legenda punk rocka. Przez jednych nazywany "Chrystusem rocka", przez innych "małym krzykatym dupkiem". Film dokumentalny The Future Is Unwritten w reżyserii Juliana Temple jest poruszającą historią życia tego wielkiego artysty, który stał się ikoną punk rocka. I portretem wspaniałego, nietuzinkowego człowieka, który wciąż żyje w muzyce i pamięci swoich przyjaciół i wielbicieli.
walkabout
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: walkabout »

Uwielbiam Petra Zelenkę. Na ekranach kin jego "Bracia Karamazow". Film utrzymany w innej poetyce niż jego wcześniejsze ("Guzikowcy", "Rok diabła"). Momentami przypomina "Dogville" von Triera. Jeśli ktoś lubi ambitne kino, polecam ! akcja rozgrywa się w Nowej Hucie...
xsite
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: xsite »

elo ... dzis premiera nowego filmu harry brown z michaelem cainem www.harrybrown.pl ktos sie wybiera do kina ? co sadzicie warto ? sie zastanawiam czy nie isc
KarmazynowyMściciel
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: KarmazynowyMściciel »

Coś ten wątek przymiera...Ja czekam z niecierpliwością na 5 marca. Wtedy nastąpi premiera nowego filmu Tima Burtona "Alicja w krainie czarów" z Johnnym Deppem w roli kapelusznika. W dodatku w 3D. Widziałam zwiastun i po prostu nie mogę się doczekać. Świetny prezent na dzień kobiet;)
zamulek
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: zamulek »

ja czekam na 2010-05-14 premiera Robin Hood'a z Russellem Crowe, wydaje mi się że będzie to ekranizacja na miarę tej z Costnerem
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: shipus »

Oj nie, kolejna wersja Robina... już mnie mdli na samą myśl. Czekam na Alicję w krainie czarów. Dochodzą ploty, że Depp zdominował cały film, ale wolę sprawdzić samemu.
nylon
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: nylon »

Alicja moze byc najciekawszym filmem roku, połączenie Burton+Deep zawsze dawalo super efekty( np Edward Nozycoreki). Burton chyba dawno nic nie zrobil wiec ma szanse znow zablysnac, mam nadzieje tylko ze muzyke znow zrobiDanny Elfman:)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 24

Premiery Kinowe!

Post autor: Kamil »

Alicja jest produkcją Disneya - bałbym się.
Może wyjść cukierkowo i mdle.
Jak to zwykle bywa w Disneyu.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: shipus »

Nie kracz mi tu źle. :) Nie będzie żadnych cukierków - ewentualnie przed seansem. Ktoś się wybiera w najbliższym czasie?
Wolę, by nie był filmem roku - bo rok się dopiero zaczął i mam nadzieję, że będziemy mieć na co wybrać się do kina.
finwe
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: finwe »

25 grudnia 2010 jest premiera 3 części "Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do świtu"
Zwiastun tutaj: http://www.filmweb.pl/video/trailer/%23 ... i%29-23069
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

Premiery Kinowe!

Post autor: Mocny FULL »

Och Karol 2
Widziałem zwiastun w kinie, nawet fajny w stylu Och Karol 1985r.
Premiera: słyszałem, że styczeń 2011r.(nie jestem pewien).
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Premiery Kinowe!

Post autor: piciu »

Jeszcze będą dwie części "Harrego Pottera i insygnie śmierci". Premiera tej pierwszej już pod koniec listopada!
Obrazek
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

Premiery Kinowe!

Post autor: Mocny FULL »

Nie długo w kinie również pojwi się "Toy Story 3".
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
mariuszek
Użytkownik

Premiery Kinowe!

Post autor: mariuszek »

chyba jest już na DVD ta bajka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”