Filmy - wątek ogólny

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Niewykluczone, że powstanie druga część "Zenka", szczególnie, że akcja filmu kończy się na 2004 roku: https://film.interia.pl/wiadomosci/news ... Id,4292470
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Ama18 pisze: 24 sty 2020, 22:51 "Zenek" na obecną chwilę zapowiada się... lepiej od "365 dni". Wydaje się to być relatywnie nieszkodliwy film, przynajmniej nie relatywizuje gwałtu ;)
Na "365 dni" się nie wybieram, chyba by mnie znudził, chociaż facetów rozumiem ;) "Zenek" niby obśmiewany, niby obciach, ale obejrzę, bo tak jak pisałam wcześniej podoba mi się obsada idealnie wg mnie dobrana do czasów i klimatu lat 70-80, Berus, Cyrwus, Obuchowicz, Iwanicki, Frycz, jak patrzę na grę aktorów to przypominają mi się kultowe komedie Barei, a patrząc na zajawkę nie dostrzegam tam jakiejś wielkiej żenady, chociaż oczywiście ten "pomnik" może niektórych śmieszyć. Poza tym wydaje mi się, że film jest bliższy discopolowej prawdy niż komiksowe "Disco Polo" z Dawidem Ogrodnikiem.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

W przyszłym roku premiera filmu biograficznego ,,Bo we mnie jest seks" o Kalinie Jędrusik z Marią Dębską w roli głównej.

https://[link zakazany]/m/artykul/f ... k-piosenka


Za to film DC ,,Ptaki nocy" o Harley Quinn ma dobre recenzje, ale prawdopodobnie będzie klapą finansową, box-office nie powala i zapowiada się znacznie gorszy wynik od ,,Suicide Squad". ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Ogromne wyzwanie dla aktorki zagrać gwiazdę, która była jednym wielkim sex appealem, zmysłowa twarz i głos, ciało, gra tego ciała, pamiętam jej świetny, kipiący sexem, epizod z "Ziemi obiecanej" i scenę z Olbrychskim ocenzurowaną, czyli usuniętą z filmu, zresztą ;) Nazywana była polską Marylin Monroe, a tej tak na prawdę żadna aktorka nie potrafiła przekonująco odtworzyć na ekranie, to były tylko jakieś marne podróbki, dlatego ciekawa jestem jak poradzi sobie tak młoda aktorka, mam nadzieję, że chociaż materiały z produkcji filmu pojawią się znacznie wcześniej :)
Ostatnio zmieniony 20 lut 2020, 15:13 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19323
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13431

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Lubię M. Dębską i czekam na ten film, ale wydaje mi się, że w roli Kaliny Jędrusik mogłaby się świetnie sprawdzić Joanna Kulig. :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Kulig jest o 10 lat starsza, więc faktycznie chyba byłaby lepsza do tej roli, trochę nie ten typ urody, ale jak wiemy charakteryzacja potrafi niemal wszystko, szczególnie ta z TTBZ :) Do tego Kulig ma też nietypowy głos, nie mówiąc o innych atutach z których słynęła Jędrusik. Nawet się zastanawiałam czy Dębska dla roli nie podrasuje sobie tych atutów w jednej z rozreklamowanych przez telewizję wiadomych klinik ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Premiera filmu o przygodach agenta Jamesa Bonda pt. ,,Nie czas umierać" została przesunięta (swoją drogą już po raz kolejny) z kwietnia na listopad 2020 w związku z koronawirusem.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Ludzie mówią, że "Sala samobójców. Hejter" to całkiem dobry film. Chyba się wybiorę. Pierwsza "Sala..." o ile w swoim przekazie daje radę nawet dziś, to forma była zbyt wyegzaltowana. Z daremnym niby-światem gry komputerowej. Komasa w "Hejterze" podobno dużo lepiej wyważył całość i zachował moc przekazu.
aleksiej
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2020, 9:16

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aleksiej »

Dla mnie, Jan Komasa = Dobry film. Udowodnił to niejednokrotnie, że jak zaczyna się za coś brać to wykonuje swoją robotę perfekcyjnie i tak też było tym razem. Sala samobójców. Hejter to film z realnym przesłaniem.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Premiera filmu ,,Szybcy i wściekli 9" przesunięta z maja na 2 kwietnia 2021 roku z powodu koronawirusa.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Koronawirus wpłynął też na premiery kolejnych filmowych produkcji - opóźnione też m.in.: ,,Mulan", ,,Czarna wdowa", ,,Wonder Woman 1984", ,,Poroże", ,,Ciche miejsce 2", ,,Nowi mutanci", ,,Scoob!". Disney+ udostępnił wcześniej niż planowano ,,Krainę lodu 2", Universal z kolei ,,Niewidzialnego człowieka", ,,Polowanie", ,,Emmę". Na VOD także wcześniej trafił film superbohaterski Warnera Brosa ,,Ptaki nocy".
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Opóźniony jest też Marvelowski "Morbius" od Sony - na marzec 2021 - a Multikino jeszcze w weekend reklamowało się nim na facebooku hasłem "premiera w 2020" ;)
dość
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Przesunięta jest także premiera nowej wersji ,,Batmana" od stajni Warnera Brosa, (wstrzymano prace produkcyjne nad nim). Zmiana daty z 25 czerwca na 1 października 2021 r.

Co do polskich filmów, to na razie najbliższa duża premiera, to ten film o Tomaszu Komendzie, "25 lat niewinności" - zaplanowana póki co na 18 września :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19323
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13431

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Patryk Vega wypuścił zwiastun nowego filmu "Pętla" o aferze podkarpackiej, zagrają m.in. Królikowski, Stramowski, Warnke i Dagmara z "Królowych życia":
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Premiery Kinowe!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Niektórych pewnie ucieszy fakt, że trailer zawiera polskie napisy xD
dość
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości