Film o Violetcie Villas

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 423
x 1024

[TVP1] Serial o Violetcie Villas

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jak widać portale plotkarskie lubią tworzyć swoje obsady, zwłaszcza w sezonie ogórkowym ;)
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym"

POZDRAWIAM, Medyk24
lukison
Użytkownik

Post autor: lukison »

Nowy news na temat serialu jak powiedział reżyser Paweł Chmielewski cytat : "Mam nadzieję, że zrealizuję ten projekt. Jeśli nie serial, to film fabularny", mówi SHOW reżyser Paweł Chmielewski, który zamierza przenieść na ekran biografię największej polskiej diwy. Niestety, nie jest to takie proste. "Wciąż dyskutujemy z panem Krzysztofem Gospodarkiem, synem artystki, które fragmenty jej życia powinny się znaleźć w nowej produkcji", dodaje reżyser.

Całość artykułu tutaj : http://kobieta.interia.pl/show/news-vio ... Id,2143206
Wieczna Miłość - TVP 1 [16:05]
lukison
Użytkownik

Violettę Villas ma zagrać prawdopodobnie aż 4 aktorki jedna wcieli się w mała Violettę, a w dorosłym życiu Pan reżyser Paweł Chmielewski bierze pod uwagę Margaret, Magdę Wójcik i Katarzynę Figurę zdradził gazecie SHOW .

W tym zestawieniu nie podoba mi się tylko Magda Wójcik, ona nie jest do artystki wcale podobna, a aktorsko to się akurat nie wypowiem bo nie widziałem jej żadnej roli .
lukison
Użytkownik

TVP wycofało się z pomysłu );

A miał się do tego przyczynić, serial '' Bodo'' - konkretnie jego słabe wyniki oglądalności

http://aleseriale.pl/gid,17738,img,4561 ... temat.html

Moim zdanie wielka szkoda że wycofano się z pomysłu, mam jednak nadzieje że może pomysł na serial przejmie inna stacja .

Jej kariera w Stanach Zjednoczonych to naprawdę ciekawię momenty życia artystki, zresztą w młodości tez dużo się u niej działo .
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

Re: [TVP1] Serial o Violetcie Villas

Post autor: wiatriwoda »

Co ciekawe był juz casting wygrała bezapelacyjnie Figura ,zrobiono dokumentację i napisano scenariusz czterech odcinków,fajnie by było jakby tego nie wyrzucono do śmieci.
lukison
Użytkownik

Re: [TVP1] Serial o Violetcie Villas

wiatriwoda pisze:Co ciekawe był juz casting wygrała bezapelacyjnie Figura ,zrobiono dokumentację i napisano scenariusz czterech odcinków,fajnie by było jakby tego nie wyrzucono do śmieci.
Jeżeli o role starszej Villas walczyła też Ewa Kaspszyk - To chyba jednak nic dziwnego że wybrano Katarzynę Figurę, przynajmniej dla mnie osobiście jest ona lepszą aktorką .

Jeżeli to prawda że był gotowy scenariusz już do 4 odcinków to tym bardziej szkoda że pomysł nie wypalił .

Ale kto wie może za jakiś czas w inne stacji, tylko nie wiem kto oprócz TVP1 mógłby być takim tematem zainteresowany ::)
Szymi1111
Użytkownik

Post autor: Szymi1111 »

Ja bym za to pomyślał nad Katarzyną Skrzynecką w roli starszej Villas. Dziwne że nikt z producentów nie wpadł do tej pory na taki pomysł.
[ Spoiler ]
Parowka09
VIP Expert
x 449
x 38

Post autor: Parowka09 »

Jest napisane,że serialu ma NIE być.
milka89
Obserwator
x 17
x 7

Post autor: milka89 »

Szymi1111 pisze:Emisja wiosną 2017 oznacza że najprawdopodobniej w najbliższym czasie (a może i w ogóle) nie zobaczymy już Dziewczyn ze Lwowa. A szkoda. Cóż, Dobra zmiana :(
No dokładnie, serialu ma nie być także... spoko ;) Ale co do DzL - cisza wszędzie, nikt nic nie mówi. Ciekawe na jakim etapie jest ten przygotowywany 2 sezon...
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 423
x 1024

Post autor: Medyk24 »

Co prawda nie ten wątek, ale skoro już tutaj została podjęta ta dyskusja to mam nadzieję, że "Dziewczyny ze Lwowa" pojawią się jeszcze jesienią w soboty o 20:25 w miejsce "komisarza Alexa", o którego zakończeniu była już mowa w zeszłym roku. To byłaby jedyna szansa aby Jedynka w weekendowym prime - time odbiła się od dna, które osiągnęła tej wiosny - DzL w soboty, a "Ranczo" i "Rolnik..." w niedziele ;)
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym"

POZDRAWIAM, Medyk24
lukison
Użytkownik

Jak się okazuje temat produkcji o Violetcie Villas nie umarł, nie powstanie jednak serial a film za jego realizacje odpowiada Karolina Bielawska (autorka nagradzanego dokumentu "Mów mi Marianna")

News : http://film.interia.pl/wiadomosci/news- ... Id,2230801
kolejny : http://www.sfp.org.pl/wydarzenia,5,2344 ... illas.html
lukison
Użytkownik

A co Myślice gdyby Villas zagrała Izabella Miko ?

Odpowiedni wzrost z twarzy też całkiem podobna, zwłaszcza mały zadarty nosek i oczy .

Wystarczyłyby trochę charakteryzacji i myślę że moglibyśmy się pozytywnie zdziwić .

Co do jej gry aktorskiej wybitną aktorką nie jest, ale uważam że całkiem niezłą już tak .
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

Post autor: Tradycja »

Ja to widze bardziej jakas masywniejsza kobite ;) Joanne Liszowska np. a nie ot kruszyne Ize Miko, to tak na moje pierwsze wrazenie.
Fakt ze czesto sie mozna jednak milo zaskoczyc doborem innego aktora albo i ostro rozczarowac tym na kogo sie stawialo.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 180
x 282

Post autor: Nina »

W roli starszej Villas zdecydowanie widzę Figurę, wydaje mi się, że ma w sobie podobny rodzaj seksapilu, pretensjonalności i kokieterii. W kwestii młodej Villas to Margaret wydaje się być dość bliska oryginału i ta kandydatura jest bardzo kusząca, ale nie wiadomo czy poradzi sobie aktorsko, a Miko, gdyby była młodsza o jakieś 10 lat, to można by się było zastanowić :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Bartosz Makowski
Użytkownik

Post autor: Bartosz Makowski »

Ciekawe, czy będzie to wyciskacz łez, telenowela, czy serial z prawdziwego zdarzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”