Nowości muzyczne i płytowe

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 50
x 241
Kontakt:

Post autor: Tomek » 24 wrz 2019, 20:36

34 minuty na żywo z Michaelem Oakley i jego latami 80 - impreza Outland Toronto 2019 dla fanów Synthwave (Retrowave) :)

Tutaj jego ostatni "wielki hit" - Left Behind :D
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 50
x 241
Kontakt:

Post autor: Tomek » 28 wrz 2019, 1:20

Rather Be - Clean Bandit (Odyssey Eurobeat Cover ft. Pinkaboo)

Eurobeatowy cover tej popularnej piosenki:
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 50
x 241
Kontakt:

Post autor: Tomek » 30 wrz 2019, 19:54

“Hajimemashite No Kimochi Wo" - nowy teledysk i utwór śpiewany przez piosenkarkę DAOKO.
Piosenka wykorzystany w filmie kinowym na podstawie mangi "Kaguya-sama: Love is War" (tutaj temat o wersji anime, gdzie też dawałem zwiastuny z adaptacji aktorskiej). Animacja wmixowana w klip nie ma jednak nic z nią wspólnego.

22-letnia dzisiaj piosenkarka zaczęła swoją amatorską karierę od rapu na serwisie Nico Nico Douga (japoński odpowiednik youtube'a) w 2012 roku, ale szybko przeszła na profesjonalne tory.

Najbardziej znana jest z utworu "Uchiage Hanabi" śpiewanego w duecie z Kenshimu Yonezu - dla filmu anime "Uchiage Hanabi, Shita kara Miru ka? Yoko kara Miru ka?". Track okazał się hitem - ma dzisiaj ponad 312 milionów wyświetleń i co ważniejsze - 1,3 mln łapek w górę.
Nawet sobie kupiłem singiel z tą piosenką na CD. Może kiedyś zwyczajowo pochwalę się :D

Nie można też zapomnieć o muzycznych krótkometrażówkach anime od studio Kara - "MEMEME" i "Girl" :lol:. Jeśli nie boicie się oglądać i MACIE SKOŃCZONE 18 LAT (treści dla osób pełnoletnich) to zapraszam poniżej od 1:20...
[ Spoiler ]
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 50
x 241
Kontakt:

Post autor: Tomek » 08 paź 2019, 16:00

Trochę przyjemnej, nowej muzyki "z lat 80" 8)

Futurecop! - Breakfast Cereal
Jakby ktoś chciałby zakupić w formie cyfrowej ;)
https://kiezbeats.bandcamp.com/track/breakfast-cereal

Roxi Drive - Dangerous (feat. Juno Dreams)
Najlepsze, że za pierwszym razem, jak słuchałem ten utwór to słyszałem Madonnę, a za drugim - Sandrę. Dzisiaj patrzę na komentarze pod filmikiem i widzę, że nie jestem odosobniony w tych odczuciach. :lol:

Tutaj więcej piosenek z tą wykonawczynią:
https://junodreams.bandcamp.com/
0 x
HENSHIN!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”