Ciekawe teledyski

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Karol pisze:Pamiętam, że pokazywało go brytyjskie MTV Hits, ale do Polski nie wiem czy dotarł. Piosenka chyba niespecjalnie odniosła sukces, chociażby z uwagi na ilość odsłon w YT - 1,7mln jak na Robbie Williamsa to marnie :)
Co prawda to nie stacja muzyczna, ale na pewno znalazł się w kilku notowaniach listy przebojów TVP 1. Czy gdzieś indziej leciał, nie pamiętam.
Awatar użytkownika
dana1993
Obserwator
Posty: 335
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:56
Lokalizacja: Poland:P
Kontakt:

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dana1993 »

https://www.youtube.com/watch?v=YUtHjOvPKT0 - Tu najciekawszy teledysk piosenkarki p!nk. Występuje jako lady delish,baby red knuckles,rocker bikergirl i hard candy
DANA TO NIE IMIĘ
DANA TO KREJZOL
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nowy klip Blink 182:


Pewnie nie wszyscy słuchają tego zespołu. Teledysk jest nową wersją starego klipu, jak również całkiem nową piosenką:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »



Najnowszy teledysk Cleo. Kolejna świetna piosenka, choć nie najlepsza w jej wykonaniu - potrafi lepiej :) Tak czy siak dziewczyna wystartowała jak torpeda kiedy skończyła duety z Donatanem :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jeśli chodzi o temat ciekawych teledysków to wrzucam dwa klipy, które uważałem za mocno niepokojące w dzieciństwie (zwłaszcza pierwszy). Gdy miałem kilka lat, nie mogłem przez nie spać w nocy, czy nawet doświadczyłem mocno schizowe koszmary typu "leżę sobie w łóżku i widzę w odbiciu lustra znajdującego się w przedpokoju twarz dziewczyny z drugiego teledysku, patrzącej mi się prosto w oczy" :lol:

Icehouse - Icehouse
[ Spoiler ]

Bon Jovi - Runaway
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1055
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 182

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

Teledysk eurodance'owej grupy Culture Beat z 1993 roku. Jeśli wierzyć widocznemu timestampowi, historia przedstawiona w klipie dzieje się właśnie dzisiaj - 17 marca 2020 roku.

Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7708
x 686

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Teledysk z 2011 roku, ale pokazuje, jak może wyglądać świat, gdy skończy się koronawirus:



Ciekawy teledysk z dawnych lat w formie gry komputerowej:



Bardziej współczesny ciekawy teledysk z łamaniem praw grawitacji:



I na deser, co mógł czuć Witek z Barw Szczęścia, gdy po raz pierwszy dostał dobry towar ;):
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Tak po prostu 😉




Kto słucha w 2020? 😛
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7708
x 686

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Marnik ma ciekawe teledyski, w stylu gry Cuphead. Oto ich kompilacja:




Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Nie wiem czy ciekawy, ale ryje banię nieźle :) Mój niegdyś ulubiony teledysk z TVS :P

Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Perełka opublikowana dzisiaj przez pana od PTK/PTK2 - pewien dziwaczny, zabawny teledysk z Wałęsą i Kwaśniewskim z połowy lat 90. ;D

I&I - Chcę zawsze być przy tobie


Muzyczny klip, który chyba nigdy wcześniej nie był wrzucany do internetu. Piosenkę dość dobrze kojarzę, ale samego nagranie nie widziałem chyba przez ponad 20 lat.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dla kogoś może to być dziadostwo, tandeta, ale dla mnie to część dzieciństwa. Zespół Amadeo z niezawodną Aldoną Dąbrowską 😍😍😍



Uwielbiam ten klip i Aldonę. Generalnie Amadeo traktuje się z góry jako zespół disco polo, a nie do końca tak było. Zrobił co prawda kilka sławniejszych piosenek z reprezentantami muzyki chodnikowej, np. "Świat Ci podaruję", ale trzeba przyznać, że ta piosenka trochę przewyższa wieśniacki styl Bayer Fullu.



Jak na 1995 rok jak na teledysk tamtych lat, to całkiem sprawnie zrealizowany. Inne zespoły królujące w disco polo często nagrywały klipy w studiu "Disco Relax" 🙂

Bywało też gorzej, jeśli chodzi o klipy.



Jednak wracając do wokalistki, nie zapominajmy o symbolu polskiej muzyki lat 90 - Bohdanie Smoleniu, który z Aldoną nagrał kilka klipów.






Trzeba jej przyznać, że przeponę ma pojemną 🙂
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Zainspirowany obsesją Krzyśka na punkcie 'czechosłowackiego' rynku podrzucam dość fajnie zrobiony klip zespołu Hrdza do piosenki "Stefan". Ale i sama piosenka wpada w ucho.
[


Myślę, że w wielu aspektach ten słowacki folk lepszy jest od naszych polskich zamuleńców typu bracia Golce czy Brathanki. Kto nie zna tego zespołu, może poczytać o nim w Wikipedii

Najbardziej podniecający zapis:
Zespół był jednym z czołowych kandydatów do wygrania krajowych (słowackich) eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2010 roku. Został wycofany z eliminacji, ponieważ utwór pt. „Taká sa mi páči”, który wykonywali podczas trwania eliminacji, został publicznie przedstawiony przed dniem 1 października 2009 roku, co zostało uznane za naruszenie podstawowych warunków uczestnictwa w konkursie.
:lol:

Inne piosenki Hrdzy też są niezłe :)
[ Spoiler ]
A na poważnie, to moje 3-letnie dziecko znalazło te piosenki, ja tylko podłapałem. Czekam na opinię eksperta :afro:
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W sumie Słowacja finalnie i tak postawiła na folk (tyle że skrzyżowany z popem) więc i tak żadnej straty nie było a utwór Hrdzy który przestawiłeś też jest fajny podobnie jak piosenka która finalnie pojechała na Eurowizję a którą to już przedstawiłem w osobnym temacie o muzyce czeskiej i słowackiej.
Ja tymczasem polecam cover "Dancing lasha tumbai" Verki Serduckhi w wykonaniu laureatów 5 miejsca na tegorocznej Eurowizji czyli zespołu Go_A z Ukrainy który to nawet z kiczowatej piosenki potrafi zrobić majstersztyk:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Ciekawe teledyski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Pojawił się najnowszy teledysk zwycięzców Eurowizji.

Klip jest wulgarny, lewacki, skandaliczny i niekonstytucyjny, a dziewczyna nie jest ugruntowana cnotami niewieścimi.

[ Spoiler ]

Dla mnie BOMBA :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości