Strona 1 z 14

My3

: 28 paź 2017, 11:41
autor: Poland
Ten temat powstaje jako takie uzupełnienie tematu programu "My3" który na antenie Polsatu pojawi się od 11 listopada. Skupimy się tu jednak na samej grupie i dziewczynach wchodzących w jego skład. Jak wiecie trio "My3" w 100 procentach bazowane jest na swoim oryginalnym odpowiedniku K3 z Belgii i Holandii. Autorem grupy jest Tako Media we współpracy z Studio 100 czyli producentem oryginału. Pierwszym singlem zapowiadającym debiutancką płytę formacji jest utwór "Mammaje" który można posłuchac tutaj: https://youtu.be/CXcZC39ZNj4
Łącznie na płycie ma być 12 piosenek. A wszystkie po kolei mają mieć swoje premiery w programie tria na antenie Telewizji Polsat. Trio aktywne jest na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram i Snapchat. Mają też własną stronę: www.my3.pl
Jak myślicie czy takie trio jak My3 ma szanse na powodzenie w Polsce? Moim zdaniem tak gdyż od czasów dziewczyn z Blog27 nie było adresowanej do dzieci i młodzieży popularnej fornacji muzycznej.

My3

: 28 paź 2017, 12:03
autor: Direct
Tak sztucznie stworzone zespoły długo nie grają. Kwestia kilkunastu miesięcy i nie będzie po nich śladu. Sam singiel i klip tkwią w latach 90. kiedy zaproponowana tutaj forma jeszcze przechodziła (starsi użytkownicy na pewno pamiętają Just 5), ale dziś taki zespolik to raczej obciach.

My3

: 28 paź 2017, 12:45
autor: Poland
Czyja wiem. Pod względem kolorystyki piosenka przypomina pewien, dobrze znany klip Meghan Trainor a sama piosenka mogłaby być dobrym zamiennikiem dla Polski na dorosłej Eurowizji za ballady które tam wysyłamy od 3 lat. Ja póki co daje dziewczynom szanse i czekam na ich kolejne utwory których to premiera ma mieć miejsce w programie "My3" na Polsacie.

My3

: 28 paź 2017, 14:35
autor: Frontowiec
Jakoś nie wróże temu zespołowi muzycznemu sukcesu, poza tym wspomniany już Blog 27 też był krótko popularny - wystąpili nawet w pierwszym sezonie serialu ''39 i pół'' (jako B-27) i na tym się skończyło.

My3

: 28 paź 2017, 15:17
autor: mateusz_71
Ktoś zwrócił uwagę na to, kto jest odpowiedzialny za ten projekt? Igor Nurczyński- były dyrektor Eska TV. Troszkę z tego powodu przypomniał mi się inny sztucznie stworzony zespół- 4Love (polski boysband, odpowiedź na One Direction). Pomysł był podobny: znaleźć 4 chłopaków, stworzyć z nich zespół, nagrać kilka piosenek, dużo zapłacić za promocję. Swego czasu w Eska TV (zarządzanej przez Nurczyńskiego) mocno promowano ten boysband. Ktoś o nich ostatnio słyszał?

Wróżę podobny "sukces" zespołowi "My3". Chyba, że za nimi stoi ktoś większy niż Tako Media (ktoś, kto ma siłę wytworzenia popytu na dany utwór ;) ). Dowiemy się niebawem.

My3

: 28 paź 2017, 15:23
autor: Poland
My3 ma o tyle szczęścia że za nimi stoi nie tylko Tako Media ale i producent oryginału czyli Studio 100 czy Telewizja Polsat :)

My3

: 28 paź 2017, 15:33
autor: mateusz_71
Raczej Telewizja Polsat nie jest współodpowiedzialna za ten zespół. ;) Śmiem przypuszczać, że Tako za bardzo niską kwotę (jeśli nie za darmo) sprzedało ten program "słonecznej stacji".
Z pewnością usłyszymy, czy ktoś za nimi stoi. Wtedy kiedy stacje radiowe typu RMF i Zet będą emitowały utwory "My3" co 2 godziny. ;)

My3

: 28 paź 2017, 18:43
autor: Poland
Ja się nie zdziwię jak ze względu na promocje programu i samych siebie dziewczyny z My3 wystąpią na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" czy nawet gali jubileuszowej Polsatu.

My3

: 11 lis 2017, 10:36
autor: Poland
Już jutro premiera nowego singla My3 pt. "Szkolna Sympatia" zaś dzisiaj w ramach programu na Polsacie telewizyjną premierę miał utwór do "Mammaje" wraz z teledyskiem oraz fragment piosenki "Wszyscy jesteśmy jak My3" która to pełni formę utworu do czołówki polsatowskiego programu dziewczyn.
Gdyby ktoś chciał szerzej poznać My3 to podaje linki:
- Strona internetowa: www.my3.pl
- Facebook: https://www.facebook.com/my3oficjalnie
- Instagram: https://www.instagram.com/my3oficjalnie/
- Twitter: https://www.twitter.com/my3oficjalnie
- Snapchat: my3oficjalnie
- Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCJ0VJV ... x33FXVonA/ https://www.youtube.com/channel/UCs_cBO ... rDVDgLKOGw
Na pierwszym profilu na Youtubie będą wrzucane treści Vlogowe a na drugim teledyski.

My3

: 12 lis 2017, 16:14
autor: Poland
Dziewczyny z My3 wydały dzisiaj drugi singiel który nosi tytuł "Szkolna sympatia" i tym razem jest utrzymany w konwencji szkolnej:
Premiera miała miejsce minionego niedzielnego poranka w programie "My3" na antenie Polsatu. Swoją drogą dziewczyny udzieliły Polsatowi ciekawego wywiadu na podstawie którego moźemy poznać je bliżej: http://www.polsat.pl/news/2017-11-10/po ... yny-z-my3/
W wywiadzie możemy poczytać o marzeniach dziewczyn czy o wrażeniach z kręcenia programu dla słonecznej telewizji.

My3

: 15 lis 2017, 19:12
autor: Poland
Jutro dziewczyny z My3 usłyszymy w Polskim Radiu. Początek programu z nimi od 09:00 w Polskim Radiu Dzieciom.

My3

: 19 lis 2017, 9:35
autor: Poland
W ramach "wejścia" dziewczyn z My3 na antenie Polskiego Radia Dzieciom mogliśmy w środę usłyszeć ich zapowiedź piosenki "Kolorów świat" która to przedpremierowo została wyemitowana. Dzisiaj premierę ma klip do piosenki który to możecie zobaczyć tutaj:
Teledysk został nagrany na terenie Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze.
U mnie ta piosenka jest na razie na drugim miejscu zaraz po piosence "Mammaje" którą to posłuchać możecie tutaj:
Ogólnie mówiąc fajnie nawet dziewczynom te utwory wychodzą - zwłaszcza że nad ich wykonaniem czuwa m.in Igor Nurczyński - były prezenter i dyrektor programowy Eski TV którego znać wcześniej możemy jako reportera Radia Eska w polsatowskim Barze.

My3

: 19 lis 2017, 12:21
autor: Frontowiec
@Poland przecież @mateusz_71 wspominał już o tym, że Nurczyński odpowiada za te całe My3.

My3

: 19 lis 2017, 12:33
autor: Poland
Wiem o tym tylko chciałem to podkreślić. Moim zdaniem mile byłoby gdyby pan Nurczyński uruchomił swoje znajomości w Esce i tak zagwarantował dziewczynom szerszą promocje, gdyż szczerze mówiąc niektóre piosenki My3 mogłyby trafić do stacji radiowych.

My3

: 19 lis 2017, 13:07
autor: Frontowiec
Jakoś nie wyobrażam sobie My3 w RMF FM czy Radiu ZET - raczej w audycjach dziecięcych Polskiego Radia typu ''Radio Dzieciom'' czy ''Zagadkowa niedziela'' to by chętnie je zagrali. Poza tym @Poland ile masz lat, że tak się podniecasz tym dziewczęcym zespołem muzycznym?