Wasi ulubieni wykonawcy?

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Awatar użytkownika
FankaTTBZ
Obserwator

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: FankaTTBZ » 11 sty 2015, 14:39

Polska: Ewa Farna, Irena Santor, Enej, Lady Pank, Artur Chamski, Pectus, Edyta Górniak (jej piosenki z młodości), Kiedyś lubiłam Ewelinę Lisowską (a teraz już nie. z wiadomych powodów), Feel, Maryla Rodowicz, Margaret, Andrzej Piaseczny, Halina Mlynkowa, Irena Kwiatkowska (tylko lubię piosenkę ,,Nogi roztańczone"), Jerzy Połomski, Natalia Szroeder, Liber, Mrozu, Urszula Dudziak, Kombii, Bracia, Piersi, Volver, Lemon, Rafał Brzozowski, Ich Troje, Ryszard Rynkowski, Piersi, Sylwia Grzeszczak

Za granicą: Helena Vondrackowa AC/DC, Celine Dion, Freddie Mercury, Christina Aguilera, Justin Bieber, Amy Winehouse, Shakira, Lady Gaga, Britney Spears, Justin Timberlake, Cindy Lauper, George Michael, Iggy Pop, Loona, Whitney Houston, ABBA, Rihanna, Backstreet Boys, Miley Cyrus, Katy Perry, Enrique Iglesias, Michael Jackson, James Arthur, Sia, Pitbull, Ke$ha, Sam Smith, O-zone, USA for Africa (jedyna piosenka ,,We are the world"), Selena Gomez, Indila,

Nie wymieniłam wszystkich wokalistów, bo nie pamiętam aż tyle wokalistow na chwilę obecną. Oprócz wymienionych lubię jeszcze przynajmniej 50 wokalistów polskich oraz przynajmniej jeszcze 100 wokalistow zagranicznych.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: Poland » 05 gru 2015, 22:55

Jeżeli chodzi o polskich wykonawców to od roku jedną z moich ulubionych piosenkarek jest Jesika która specjalizuje się w muzyce tanecznej. Aktualnie mam już dwie jej płyty a teraz oczekuje na przysłanie trzeciej.
Poza tym jak już kiedyś wspomniałem bardzo lubię artystów eurowizyjnych i popowych.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Inuk
Użytkownik
Kontakt:

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: Inuk » 18 lut 2016, 16:49

Podsiadło i Kortez
Justyna3
Użytkownik
Kontakt:

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: Justyna3 » 22 lip 2016, 14:33

trochę ich jest ;) Z polskich to Podsiadło, Hyży, Halina Mlynkova. Po za tym Adele, Enrique iglesias, rihanna i długo by jeszcze wymieniać.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: kacper3100 » 13 gru 2016, 21:41

Moim ulubionym wykonawcą jest m.in. Tiesto, Darude, Wet Fingers.
Wiki o teleturnieju Chwila prawdy: https://chwilaprawdy.fandom.com/pl/wiki ... rawdy_Wiki
W RYTMIE TVN-U
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: kacper130700 » 13 gru 2016, 22:07

Też ich lubię. Widzę, że mamy taki sam gust muzyczny :) Ale POP też lubię.

Ale i tak ja najbardziej lubię Agnieszkę Chylińską.

Ale, że lubię ELECTRONIC DANCE MUSIC to oprócz tych co wymieniłeś i Agnieszki Chylińskiej, którą to ja wymieniłem to lubię jeszcze m.in. takich wykonawców - producentów muzycznych, DJ-ów, gwiazd muzyki EDM: Avicii, Calvin Harris, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, R3HAB, Deorro, Martin Solveig, Martin Garrix, C-BooL, Gromee, Steve Aoki, Hardwell, DVBBS, Tujamo, Blasterjaxx, Diplo, Sigma, Kungs, Robin Schulz, Chris Lake, Parra for Cuva, Scooter i wielu innych.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: kacper3100 » 16 gru 2016, 18:11

Też słucham Calvina Harrisa, Deorro, ale oprócz tego jeszcze Paula van Dyka.
Wiki o teleturnieju Chwila prawdy: https://chwilaprawdy.fandom.com/pl/wiki ... rawdy_Wiki
W RYTMIE TVN-U
Awatar użytkownika
marana
Użytkownik

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: marana » 12 lut 2020, 9:26

Oj sporo tego jest:
Fletwood Mac
Depeche Mode
Radiohead
Coldplay
Snow Patrol
Bon Jovi
Muse
Kodaline
Sting
Celine Dion
Myslovitz
IRA
Wilki
Kortez
Edyta Bartosiewicz
Kasia Nosowska

Chciałabym w tym roku równiez wybrać się na Opener bo zbieram się od wielu lat i zebrać sie nie mogę.... Ogólnie w tym roku w Polsce szykuje się kilka ciekawych wydarzeń
https://www.ticketmaster.pl/festiwale/w ... 101/events

Czy bilety na Openera trzeba kupować z wyprzedzeniem?
bustram
Activist

Wasi ulubieni wykonawcy?

Post autor: bustram » 12 lut 2020, 11:17

Nikt nie wymienił Zenka, tylko ciekawe skąd te miliony odtworzeń na YT się biorą :)

Z polskich: dużo zespołów discopolo, piosenki Zenka też ale te starsze raczej.
Z zagranicznych: np. Savage, OMD - ogólnie piosenki puszczane w Radio Plus przypadają mi do gustu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”