Roksana Węgiel

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Roksana Węgiel

Post autor: Trzeciak » 26 lip 2019, 13:25

Tomek pisze:
26 lip 2019, 13:01
Trzeciak pisze:
26 lip 2019, 12:45

Jednak moment zwycięstwa Węgiel jeszcze tego samego wieczoru pokazała TVP1, a skrót z JESC następnego dnia w TVP2. Sam Mateusz Szymkowiak przyznał, że nawet w Mińsku mało osób spodziewało się tego, że Węgiel wygra JESC.

Nie zapominajmy też, że podczas Konkursu odbywały się również skoki narciarskie, które są szalenie popularne w Polsce.
Czyli wszystko co napisałem w swoim poście zgadza się:
Dodajmy, że ówczesna Junior Eurowizja była emitowana na TVP ABC, co pokazuje jak bardzo prestiżowy był ten konkurs przed zwycięstwem panny Węgiel.
Konkurs w 2016 roku z Olivią Wieczorek jednak obejrzało ponad 2 miliony widzów. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 50
x 242
Kontakt:

Roksana Węgiel

Post autor: Tomek » 26 lip 2019, 13:56

Bo były emitowane na TVP1 w niedzielę o czasie, w którym nic ciekawego nie leciało. Jak przyszło do skoków, emitowanych notabene jednocześnie na trzech stacjach, to zaraz poszły w odstawkę.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Roksana Węgiel

Post autor: Trzeciak » 26 lip 2019, 21:01

Karol pisze:
26 lip 2019, 12:35
To jest twoje zdanie 🙂 Bo dla mnie to ciężko odebrać coś, czego nie ma.
Wybacz @Karol, ale w pełni podpisuje się pod tym co napisał @havanew. :) Wiem, że w naszym showbiznesie, są osoby, które wybiły się dzięki wtykom i poniekąd szczęściu (jak np. Wieniawa, czy Królikowski), ale Węgiel nie można odmówić talentu oraz tego, że na swoje sukcesy ciężko zapracowała i nadal pracuje. Trudno uznać za przypadek to, że w jednym roku wygrywa "The Voice Kids" (gdzie tu naprawdę liczy się talent) i Eurowizję Junior, a to, że komplementy prawili jej i Edyta Górniak ("Beyonce mogłaby się od niej uczyć"), czy Konrad Smuga ("Ona po 15 minutach zrozumiała to, co niektórym dorosłym gwiazdom tłumaczę latami") i się w niczym nie pomylili, świadczą o tym z jak utalentowaną wokalistką mamy do czynienia. Rozumiem, że możesz nie oglądać "The Voice Kids" i "Eurowizji", ale i tu czasami z dystansem podejść do własnych upodobań i rozdzielić kwestie obiektywne od subiektywnych. ;)

Zresztą przed chwilą w Zielonej Górze brawurowo wykonała "Tańczące Eurydyki" na którym nie jedna dorosła osoba się położyła (w tym Joanna Moro w 2013 roku na 50 KFPP w Opolu). Tyle w temacie. :)
1 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 630
x 1926

Roksana Węgiel

Post autor: pulkownik » 26 lip 2019, 21:16

Moro śpiewała w Opolu "Człowieczy los" :)
1 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Roksana Węgiel

Post autor: Trzeciak » 26 lip 2019, 21:28

Racja. :) Dla mnie póki co obok Uniatowskiego w pełni właściwa osoba ma właściwym miejscu. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 148
Kontakt:

Roksana Węgiel

Post autor: Poland » 26 lip 2019, 23:03

Q&A z Roksaną na kanale Junior Eurowizji:
Szacun za to że z piosenek eurowizyjnych lubi "1944" Jamali - zwycięski utwór z 2016 roku.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Roksana Węgiel

Post autor: Trzeciak » 26 lip 2019, 23:12

Wywiad został nagrany w Tel Awiwie podczas 64 Konkursu Piosenki Eurowizji. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
retis432
Użytkownik
x 2

Roksana Węgiel

Post autor: retis432 » 27 lip 2019, 8:46

bustram pisze:
25 lip 2019, 17:54
Roksana Węgiel to dla mnie w ogóle czarna magia - nie wiem skąd ona się wzięła, ale dobrze sobie radzi dziewczyna. Aparycję ma idealną, talent widocznie też - będzie osiągać sukcesy, a zresztą już to robi.
Śledzę jej karierę od kwietnia 2018 roku, ale oczywiście z jej powodu obejrzałem również I sezon The Voice Kids i to kim była wcześniej.
Ona nie wzięła się nagle, ale była cały czas i jej pierwszym sukcesem nie było żadne wygranie The Voice Kids.
Jednak oczywiście wygranie programu telewizyjnego przynosi zawsze największe korzyści.
O Eurowizji nawet nie wspominając, gdzie zasięgi są dużo większe.
bustram pisze:
25 lip 2019, 17:54
Pewnie powiatowego aż skręca, żeby wziąć ją do programu na kanapę, ale póki co nie może tego zrobić, bo za młoda :P Dziadzio Kubuś ma pecha tym razem :)
To jest dziwne. W USA jeśli jesteś sławną osobą (aktorka, piosenkarka), to zawsze możesz wystąpić w takim programie i pogadać z prowadzącym. Nie wiem dlaczego niby w programie Kuby Wojewódzkiego muszą być dorosłe osoby.
Karol pisze:
25 lip 2019, 23:27
A jak dla mnie Węgiel nie przejawia żadnego talentu. Głos typowej, dojrzewającej nastolatki, który za rok, czy dwa już będzie inny 🙂
Akurat talent ma bez żadnych wątpliwości, a głos inny niż 80 procent koleżanek w jej wieku. Wystarczy posłuchać jak śpiewa i mówi żeby to zauważyć. Ma dojrzałą barwę głosu.
Jordi pisze:
26 lip 2019, 12:07
Wygrana w kilkunastokrotnie mniej ważnym konkursie mnie tak nie podnieca...
Co ty napisałeś? Eurowizja Junior to DRUGI najważniejszy konkurs muzyczny na świecie po dorosłej Eurowizji.
To najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs muzyczny dla Juniorów.
Jordi pisze:
26 lip 2019, 12:07
Też nie kumam zachwytów nad nią, bo płyta jest tragicznie mdła i wrzucono tam odpadki z 5-6 gatunków muzycznych, że zdziwiłbym się, gdyby komuś wszystkie piosenki się spodobały...
Płyta jest urozmaicona i każdy kto lubi POP znajdzie piosenkę, która mu się spodoba.
Dobre jest to że ta płyta nie jest skierowana do dzieci. Doroślejsza niż płyta 4Dreamers. Są tam piosenki różnego rodzaju i te kontrowersyjne, dwuznaczne teksty nie są przypadkowe. Gdyby twórcy chcieli ją skierować tylko do młodszej widowni to nie byłoby takich dorosłych tekstów. I nie tylko Lay Low mam na myśli.
havanew pisze:
26 lip 2019, 12:26
Z jej "artystycznych dokonań" wpadło mi w ucho wyłącznie "Dobrze jest, jak jest"
To dobry masz gust, bo ta piosenka również bardzo mi się podoba. W połączeniu z teledyskiem jest podobnie dobre jak Lay Low, a może nawet lepsze.
havanew pisze:
26 lip 2019, 12:26
eurowizyjny singiel wywołuje raczej ironiczny uśmiech
Akurat sama Roksana wstydzi się tej piosenki, ale nie ma wyjścia i musi ją śpiewać.
Ta piosenka jest dosyć dziecinna (szczególnie daram daram). Zszokowanie widzów i wypuszczenie Lay Low było celowe, żeby pokazać że nie chce śpiewać dziecinnych piosenek i robić takich teledysków.
Trzeciak pisze:
26 lip 2019, 12:45
Sam Mateusz Szymkowiak przyznał, że nawet w Mińsku mało osób spodziewało się tego, że Węgiel wygra JESC.
Z tym że wtedy TVP naprawdę zależało na jakimś sukcesie Eurowizyjnym. Wybrali najpopularniejszą nastoletnią piosenkarkę w Polsce (zwyciężczynię The Voice Kids), a do tego otrzymała bardzo dobry utwór.
A teraz? TVP chyba celowo nie chce osiągnąć dobrego wyniku, czyli jakby chcieli dać szansę innym państwom.
Sama organizacja im wystarczy.
Pawel pisze:
26 lip 2019, 13:11
Przede wszystkim trzeba poczekać te kilka lat. Taki "fejm" w wieku 13-14 lat może jednak trochę powywracać w głowie. Żeby się nie skończyło jak np. z Janczykiem jeśli chodzi o piłkę.
Najbardziej mnie wnerwia ta pseudo skromność Roksany i jej odpychająca religijność, o której ględzi w wywiadach (że niby osiągnęła to wszystko dzięki siłom nadprzyrodzonym :D)
Najlepiej żeby media ujawniły o niej to, co ona sama nie chce ujawnić.
Ostatnio skończył się jej pseudo związek z 15 latkiem z Białorusi.
Trzeciak pisze:
26 lip 2019, 21:01
Wiem, że w naszym showbiznesie, są osoby, które wybiły się dzięki wtykom i poniekąd szczęściu (jak np. Wieniawa)
Wieniawa wybiła się dzięki Rodzince.pl
Jak ktoś jest długo w telewizji i występuje w popularnym serialu w jednej z głównych ról, to często staje się gwiazdą. Szczególnie gdy to młoda osoba, aspirująca na celebrytkę.
Oczywiście jest więcej przyczyn sukcesu Wieniawy.
0 x
wislok
Obserwator
x 22
x 99

Roksana Węgiel

Post autor: wislok » 27 lip 2019, 12:17

Nie porównujmy Wieniawy do Węgiel. Węgiel nie wybiła się dzięki internetom. Mnie martwi to parcie na karierę kosztem nauki.
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 148
Kontakt:

Roksana Węgiel

Post autor: Poland » 27 lip 2019, 13:16

Niech realizuje swoje marzenia i pasje a że to jest kosztem nauki to i nawet dobrze bo ta zazwyczaj w życiu się nie przydaje, no chyba że Roksana ma w planach iść do jakiejś szkoły lub na studia związane z muzyką. Wtedy to zmieniałoby postać rzeczy.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
retis432
Użytkownik
x 2

Roksana Węgiel

Post autor: retis432 » 27 lip 2019, 13:37

wislok pisze:
27 lip 2019, 12:17
Mnie martwi to parcie na karierę kosztem nauki.
Poland pisze:
27 lip 2019, 13:16
Niech realizuje swoje marzenia i pasje a że to jest kosztem nauki to i nawet dobrze bo ta zazwyczaj w życiu się nie przydaje, no chyba że Roksana ma w planach iść do jakiejś szkoły lub na studia związane z muzyką.
Gdy była w tej 8 klasie to problemy miała, bo musiała uczęszczać do szkoły.
Od września będzie miała indywidualne nauczanie, wiec wszyscy dostosują się całkowicie do niej i uczyć się będzie już tylko wtedy gdy będzie miała czas i chęci.
Coś tam mówiła o jakimś sportowym liceum w Jaśle.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Roksana Węgiel

Post autor: Trzeciak » 28 lip 2019, 12:12

retis432 pisze:
27 lip 2019, 8:46
Ta piosenka jest dosyć dziecinna (szczególnie daram daram).
Bo to piosenka na Junior Eurowizję. Przypomnę, że 40 proc. głosów jury (i zarazem 20 proc. całości) stanowią jurorzy dziecięcy.
retis432 pisze:
Najlepiej żeby media ujawniły o niej to, co ona sama nie chce ujawnić.
To już nie jest jakaś dziwna obsesja?
retis432 pisze:
Wieniawa wybiła się dzięki Rodzince.pl
Jak ktoś jest długo w telewizji i występuje w popularnym serialu w jednej z głównych ról, to często staje się gwiazdą. Szczególnie gdy to młoda osoba, aspirująca na celebrytkę.
Oczywiście jest więcej przyczyn sukcesu Wieniawy.
Jakoś Adam Sikora, czy Jan Raubo grają w serialu w podobnym okresie czasu, co Julia Wieniawa, a nie są aż tak głośnymi postaciami medialnymi. Wieniawa przede wszystkim wybiła się dzięki "gorącym" związkom miłosnym ze starszymi od niej partnerami, bo jej talent aktorski jest - mówiąc delikatnie - na przynajmniej dyskusyjnym poziomie.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”