Kamerzysta

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Możecie ten temat usunąć, chce zapomnieć o tym idolu, Roksana przynajmniej nie wyzywa dzieci.
Ja nie mogę usunąć
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Wiesz co, myślałem że mimo wieku 14 lat jesteś mądrzejszy.

SKORO GO NIE LUBISZ, PO KIJ SIĘ UDZIELASZ I GO SŁUCHASZ?

EDIT: Roksana sama jest dziechuchem takim jak Ty, bo nie jest pełnoletnia, więc nie ma prawa wyzywać dzieci. Tylko że ona dorosła do swojego wieku.
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Podobnie z zespołem My3, ten zespół jest bardzo miły, dla dzieci i dorosłych. I nie bije się z nikim tak jak Kamerzysta z Maciosem
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Tak, My3 i Roksana najlepsze. Poza tym kto powiedział że oni się biją XD
Jeśli ci on nie pasuje nie oglądaj go i skończ kompromitować forum.
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Ja już skończyłem z Kamerzystą
ale Titanic jest fajny
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Kamerzysta kilka dni temu wrzucił patologiczny film w którym wykorzystywał osoby niepełnosprawne "JAK DALEKO POSUNIE SIĘ ZA PIENIĄDZE", dzisiaj ten film dostał bana za naruszenie zasad dręczenia i nękania. Uważam że YouTube bardzo dobrze zrobił banując ten film. Dużo osób go zgłaszało, to może dzięki temu.

Jeszcze podam ciekawostki o nim:
- okradł firmę GBS na kilkanaście tysięcy i nie oddal im pieniędzy
- wykorzystywał nieletnie dziewczyny
- osacmował tysiące ludzi na platformie ask.fm wraz z taką osobistością jaką jest Kaszubski który do dzisiaj siedzi w zakładzie karnym
- w czasie kryzysu ośmieszyl restauracje Fenicja
- nie zaplacił Kubańczykowi za zrobienie jego płyty
- wykorzystał Kruszwila
- ma zakaz pokazywania twarzy w internecie dlatego ciągle nosi maskę

Nie oglądam go od ponad pół roku i uważam że cały jego kanał powinien dostać bana.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Film nie dostał bana, tylko został usunięty. Bana to może dostać użytkownik, tak jak ty kilka miesięcy na tym forum. ;)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W duecie z Kruszwilem do pewnego momentu robili fajne filmy, gdzieś tak do okolic września 2019. Potem coś zaczęło się psuć i wracając do filmów z tamtego okresu jest to dość wyraźnie widoczne. Z czasem wszystko padło, a Marek odszedł na swoje i bardzo dobrze zrobił.
Obecnie Kamerzysta tworzy mega komercyjny kontent nagrywany w 90% w domu w kilkadziesiąt minut bez większego pomysłu dla dzieciarni, która stanowi bardzo silny fanbase, jeden z najsilniejszych, jakie widziałem. Co by Kamerzysta złego nie zrobił, a były już bardzo poważne zarzuty, dzieciarnia go broni i nadal względnie tłumnie ogląda. Aczkolwiek wyświetlenia topnieją z miesiąca na miesiąc. Dziś jest to 1/3 tego, co jeszcze rok temu.

Lepiej zerknąć na poczynania Kruszwila, jeśli ktoś jest ciekawy. Robi aktualnie o wiele pozytywniejsze rzeczy na YT. Od początku roku codzienne transmisje na żywo bez grama patalogii. Wydaje się spoko gość. Nie mówię, żeby oglądać od deski do deski, bo nie sposób, ale choćby sprawdzić, jak to wygląda.
2009-2021
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

O 19:14 mówili o Kamerzyście w "Wydarzeniach"
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W tej chwili kanał Kamuś w zasadzie nie istnieje, coraz trudniej go wyszukać, ma zmienioną nazwę i pousuwane grafiki. Wygląda jakby Łukasz ustawił wszystkie filmy jako prywatne w nadziei, że pomoże to ocalić kanał przed skasowaniem przez YT. No ciekawe jak to wszystko dalej się potoczy, burza rozpętała się solidna.
2009-2021
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Zatrzymano trzy osoby w związku z ostatnim skandalicznym nagraniem:

https://wiadomosci.onet.pl/szczecin/szc ... cs&utm_v=2
2008-2023
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7 ... e-sie.html

Szczeciński sąd rejonowy aresztował Kamusia tymczasowo na miesiąc.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

No to ładnie się doigrał. W tłumaczenia Kamerzysty, że to reżyserka jestem skłonny uwierzyć, bo choć od dawna go nie oglądam, to w czasach duetu z Kruszwilem widziałem każdy z kilkuset filmów, które razem nagrali i reżyserki nigdy tam nie brakowało, o czym po rozejściu Kruszwil otwarcie mówił. Pytanie jak spojrzy na to sąd. Dla większości widzów (prócz najmłodszych rzecz jasna) oczywistym jest, że to scenariusz, ale materiały nagrane i zmontowane są w taki sposób, że postronna osoba przy pierwszym kontakcie z tymi treściami może odnieść wrażenie, że sytuacje dzieją się naprawdę. Na niekorzyść działa tu fakt, że Kamerzysta posiada - tu mogę się mylić - na swoim koncie wyroki w zawieszeniu, m.in. za jazdę pod wpływem niedozwolonych środków i być może inne również. To na pewno nie przechyla szali w stronę mniejszego wyroku za najnowsze wyczyny.
2009-2021
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Mam nadzieję, że w końcu odpowie za swoje czyny. Niech to będzie przykład I przestroga dla innych. To co zrobił jest karygodne. Według mnie kara jest tym bardziej potrzebna patrząc jakie są reakcje jego widzów, zwłaszcza tych młodszych. To jest wręcz nie do uwierzenia. Zastanawiam się gdzie są rodzice tych dzieciaków.
2008-2023
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Kamerzysta

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

A to nie tak że mogą go jeszcze przyskrzynic za aferkę z SMSami premium? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości