Fenomen Tokio hotel!!!

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Jania
Użytkownik
Kontakt:

Fenomen Tokio hotel!!!

Post autor: Jania » 16 lip 2006, 16:39

Maluja oczy robia sobie kolczyki na calej twarzy i mysla ze sa wielcy... Tiaaa moze i sa ale jedynie dla znudzonych 13-sto latek ktore nie maja co robic. Tandeta to malo powiedziane. I tak nie dlugo nikt ich nie bedzie sluchal i daj boze slad po nich zaginie:D:D
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Fenomen Tokio hotel!!!

Post autor: Witu » 16 lip 2006, 20:02

Z tego o słyszałem na jakiejś liście przebojów w tv, to ten chłopaczek maluję sobie oczka, bo kiedyś na jakiejś imprezie przebierał się za dziewczynę i tak mu się to spodobało, że maluję się cały czas.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
m.m.324
Użytkownik

Fenomen Tokio hotel!!!

Post autor: m.m.324 » 03 paź 2006, 10:59

TOKIO HOTEL-''GóWNIANE POłąCZENIE PUNKA Z GLAM ROCKIEM.AMERYKI NIE ODKRYLI!!!!!!!
Stoner

Fenomen Tokio hotel!!!

Post autor: Stoner » 23 paź 2006, 13:37

następna mega tandeta. Kiedyś myslałem ze bardziej kiczowatego podejscia niz miała nirvana nie da sie juz wymyslic, zeby oczywiscie młodzież to łykła. To jest dowód na to że ludzie są coraz głupsi.
Awatar użytkownika
boroszek13
Użytkownik

Fenomen Tokio hotel!!!

Post autor: boroszek13 » 08 lut 2007, 12:20

Zgadzam sie, tokio hotel po prostu za wszelka cene chce zaistniec. muzyka to tandeta, staraja sie to nadrobic wygladem bo nastolatki i tak nie sluchaja na koncertach muzyki tylko patrza sie na nich. Szczerze to powiem ze nie wiem co dziewczyny moga widziec w chlopaku ktory przebiera sie za dziewczyne, BA! gdy pierwszy raz obejrzalem teledysk "durch den monsun" (totalna tandeta) to myslalem ze to jest dziewczyna (pomalowane paznokcie, tusz na oczach, szminka na ustach). Dopiero dowiedzialem sie ze nazywa sie bill to zaczailem ze to chlopak.
nati

Fenomen Tokio hotel!!!

Post autor: nati » 21 lut 2007, 14:16

no siema i pozdross dla wszystkich fanow i antyfanow th. ja sie musze przyznac ze nie lubie muzy th bo kocham hh tylko lubie toma i troszke billa. a co do ich muzy nic nie mam tylko poprostu nie przepadam za takim gatunkiem i tyle. aha i co do tego ze bill jest gejem to sie zgadzam jak on wyglada?! hehale coz kazdy ma swoj styl nara pozdro dla wszystkich
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”