DODA & Virgin

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
ARTUR B.

DODA & Virgin

Post autor: ARTUR B. » 16 lip 2006, 16:31

teledysk moze dobry, ale niektore teksty w piosence, to wiocha na maxa np. "...stara szmata zamiast drzwi". Do czego ona próbuje się odwołać? Do biedy? I z tego powodu ludzie nie mają się martwić, tylko usmiechnąć. Ona juz się wszystkim przejadła. Zobaczycie, ze jak ktoś wygra kolejna edycje Sopot Festivalu (mam nadzieje, że The Jet Set), to wielki fenomen już minie. Tacy artysci jak Doda są na jeden sezon.
Jania
Użytkownik
Kontakt:

DODA & Virgin

Post autor: Jania » 16 lip 2006, 16:35

hehe napewno ona nie wygra. A wiesz dlaczego?? Bo powiedziała w TVP1 ze nie bedzie brala udzialu. Ona ma juz jedna nagrode i chce odstapic ja innym Pfff arogancka... Wiesz, ona ma pieniadze wiec smieje sie non stop, niewie co to znaczy NIE MIEC CO ZJESC albo NIE MIEC CO NA SIEBIE WLOZYC. Ja wiem, bo pochodze z takiej rodziny, ale tu sie licza uczucia a nie jakosc posilkow.
[email protected]

DODA & Virgin

Post autor: [email protected] » 19 lip 2006, 12:18

chrisj pisze:Ciekawi mnie Wasza opinia na temat wokalistki jak i samego zespolu !?
Doda jest super jak jej cały zespuł oglądałam jej nowy teledysk do piosenki SZANSA i jest poprostu zarąbisty kul .
Mam nadzieje że NAS JESZCZE ZASKOCZY trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
chrisj
Użytkownik

DODA & Virgin

Post autor: chrisj » 19 lip 2006, 17:23

Pewnie zaskoczy ! Coś czuje, ze to dopiero początek dOdOmanii, "Szansa" video i piosenka jest git!
???
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

DODA & Virgin

Post autor: stevie » 19 lip 2006, 17:32

Wcześniej piosenki Dody i Jej zespołu nie podobały mi się,ale teraz ta ich nowa piosenka ,,Szansa" jest nawet całkiem fajna.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

DODA & Virgin

Post autor: Karol » 19 lip 2006, 23:35

Piosenki są fajne bo wpadają w ucho, teledyski ciekawe, bo robione są w dość nowoczesny i popularny sposób. Jeśli jednak chodzi o ich sens.... tego tam nie dostrzegłem. Większość piosenek mimo, że - tak jak wspomniałem - wpada w ucho, nie ma żadnego przesłania - gdzie w nich sens? Przez większość utworów powtarzany jest refren.

A teledyski? Te z kolei fajnie są tworzone, ale za to nie kleją się - np. klip do piosenki "Szansa" przedstawia Dodę tańczącą z murzynami i plażowiczami. Po chwili wokalistka pojawia się na sali operacyjnej - jaki to ma związek? No i jeszcze jedno - podczas teledysku Rabczewska wstaje i wychodzi ze szpitala. Na koniec pokazana jest jak wybudza się z narkozy.... znów są jakieś nieścisłości.

Nie wspomnę już o tym, że słowa, które śpiewa nijak się mają do tego, co pokazywane jest w klipach - i to w zdecydowanej większości przypadków.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

DODA & Virgin

Post autor: RaPi » 20 lip 2006, 0:28

Teledysk jest głupi ale aż taki do końca bezsensowny nie jest... Wydaje mi się Karol że go do końca nie zrozumiałeś obejrzyj go dokładniej jeszcze raz...
Awatar użytkownika
chrisj
Użytkownik

DODA & Virgin

Post autor: chrisj » 04 sie 2006, 9:54

W zeszlym roku TVN'owski Sopot, tym razem Doda & Virgin zaliczą Sopot w TVP1. Ciekawe gdzie jeszcze bedzie mozna ich obejrzec hehe...moze w koncu Eurovision.
???
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

DODA & Virgin

Post autor: RaPi » 04 sie 2006, 10:31

Doda zaliczyła tez Top Trendy :)
ARTUR B.

DODA & Virgin

Post autor: ARTUR B. » 04 sie 2006, 14:08

Doda zaliczyła też galę Eska Music Awards i Telekamery. Chyba już jej tylko Eurowizja została do podbicia
m.m.324
Użytkownik

DODA & Virgin

Post autor: m.m.324 » 02 paź 2006, 13:00

Doda ma tę zaletę że fajnie się ją ogląda -przynajmniej z męskiego punktu widzenia .I niech mi ktoś nie pieprzy o męskim szowinizmie.BIOLOGII NIE PRZESKOCZYSZ. AMEN..
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

DODA & Virgin

Post autor: Axel » 02 paź 2006, 19:51

m.m.324 pisze:BIOLOGII NIE PRZESKOCZYSZ. AMEN..
Co to ma znaczyć ?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

DODA & Virgin

Post autor: Karol » 02 paź 2006, 21:11

Axel pisze:
m.m.324 pisze:BIOLOGII NIE PRZESKOCZYSZ. AMEN..
Co to ma znaczyć ?
Płcie, wygląd itd. to elementy biologii ;)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

DODA & Virgin

Post autor: Axel » 02 paź 2006, 21:34

No oczywiście Doda jest ładną kobietą ale o co chodzi z tą biologią to nadal niezbyt rozumiem.
gosc
VIP Expert

DODA & Virgin

Post autor: gosc » 02 paź 2006, 22:13

Chodzi mu zapewne o to że jako facet patrzy na Dodę jak na seksowną kobietę a nie jak na piosenkarkę - bo popędu nie przeskoczy....

Ale okulary by mu się przydały - w temacie wzroku biologię można przeskoczyć :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”