Last.fm

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Last.fm

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Przeglądaliście kiedyś tagi wykonawców na last.fm? Ja ostatnio zgłębiłem temat - obrywa się wszystkim :P
Trochę przykładów:

Feel - brutal hardcore pagan death metal, crimes against humanity, great polish music, hardcore, karkowka wolowa bez kosci, mialczenie do kotleta, metal, muzyka dla dzieci nie kochanych przez rodzicow, praslowian metal, smutne pipczenie dla czternastolatek, torture for ears, twoja stara slucha tego

Piotr Rubik - please god give me a gun, polska przeprasza za blog 27, popowe disco-polo, rarities of twoja stara, rzeznia, twoja stara klaszcze uszami, wielce powazany tworca muzyki do wiadomosci

Blog 27 - cant sing, denaturat, dzieci w gumofilcach, easy listening, gangsta rap, pier...nie kotka za pomoca mlotka, podobny gust jesli chodzi o ubrania, satanic music, uwielbiam dzieci ale to nie dla mnie

Stachursky - and the nike goes to, brutal black metal, i tak wszyscy pojdziemy do piekla, prawie robi wielka roznice, techno, wyprzedaz w biedronce, zima zaskoczyla drogowcow

Arka Noego - brutal hardcore pagan death metal, hejwi metal, if this is artist, i am prince harry, my favourite, stado dzieci mhroqu

lub też: http://img178.imageshack.us/img178/6061/imgo.jpg

A wy znaleźliście kiedyś coś "ciekawego" na tej stronie? :P
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Last.fm

Post autor: Ice »

Pozwól Artu, że zmienię temat na bardziej ogólny. ;)

Na laście nie zwracam uwagi na tagi. Generalnie - ciekawe. :) W sumie to dość fajny portal, bo można pokazać czego się słucha, wymieniać się opiniami, poznać plan najbliższych koncertów czy też przejrzeć nowości płytowe. Jednak zdenerwowała mnie informacja o wprowadzeniu opłaty za radio w Last.fm (dotknie to niestety naszego kraju). Niestety. Chociaż rzadko słuchałem radia lastowego to takie zagranie jest trochę nie fair... takie dzielenie na 'lepszych' i 'gorszych'. I tak używam najcześciej tylko scroobler'a.

Ma ktoś z Was tam konto? ;)
Awatar użytkownika
kelo
Użytkownik

Last.fm

Post autor: kelo »

Opłata tyczy się oczywiście utworów odsłuchiwanych w całości. Mi to nie wadzi, ponieważ słucham tego co mam na CD lub jako mp3...
Odnośnie tych tagów, to widzę, że dużo osób ma z tego powodu niezła ''pompę'', ale mnie to nie bawi...jeżeli już taguje, to jak najbardziej poprawnie
Awatar użytkownika
Al_Bundy
Użytkownik

Last.fm

Post autor: Al_Bundy »

Obrazek
Creedence Clearwater Revival
kasskass
Użytkownik

Last.fm

Post autor: kasskass »

mam konto na last.fm i też mnie złości konieczność opłaty. Lubiłam słuchać radia, zwłaszcza w kategorii "podobne do" moich ulubionych wykonawców. Mogłam posłuchać zespołów, których wcześniej nie znałam. Nie zamierzam płacić za brak reklam, jedynie radia mi trochę brakuje, ale się uparłam i jakoś to zniosę ;) teraz tylko raz na jakiś czas tam zaglądam obejrzeć statystyki ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”