Akcent

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2866

Akcent

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Czy słusznie zespół Akcent (znany z takich piosenek jak "Kylie") kojarzy mi się z zespołem discopolo, który przed laty nagrał takie piosenki jak "Pszczółka Maja"?
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
x 1

Akcent

Post autor: IZA »

Ponoć ten "Akcent" to zupełnie co innego.
Ale tak czy siak tandetą zajeżdża potwornie :)
Obrazek
ARTUR B.

Akcent

Post autor: ARTUR B. »

przecież Akcent to zespół z Rumuni i ich hit Jokero podbija listy przebojów w całej Europie. Startowali też z tym utworem w rumuńskich preselekcjach do Eurowizji 2006 w Atenach. Niestety zajęli drugie miejsce i zobaczylismy gorszy utwór
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2866

Akcent

Rzeczywiście, przypadkiem weszedłem na jedną z rumuńskich stron (w poszukiwaniu klipu Activ - "Visez") i zauważyłem, że ten zespół to ich ziomkowie. W każdym razie wstyd mi, że Polacy nie potrafią wybić się tak jak np. Rumuni. A ich kraj był i często jest uważany za zacofany, bo sprzedają u nas ciuchy i różne gadżeciki (podróbki pegazusów, itd.) na targowiskach.
ARTUR B.

Akcent

pegazus dobra rzecz, najlepsza gra z dzieciństwa, lepsza od komputera, bo przynajmniej nigdy się nie zawiesił, hehe :D
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Akcent

Post autor: RaPi »

Dla mnie ten zespół to zagraniczne Disco Polo totalny kicz :lol:
ARTUR B.

Akcent

dla mnie kiczem byl dzisiejszy wystep Blue Cafe i Blog 27
sebol
Użytkownik
x 1

Akcent

Post autor: sebol »

Bzyku, ale to jest temat o rumuńskiej {jak to zabrzmiało :P} grupie Akcent, a nie o festiwalu jedynki!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2866

Akcent

Swoją drogą - nawet go nie włączałem. Bo wiedziałem, że to będzie kicha. Czekam na Sopot Festival 2006 :)
ARTUR B.

Akcent

I po Hitach na czasie, chyba wlasnie najwieksza furole na żeńskiej czesci publicznosci zrobil wlasnie przez nas nielubiany zespł Akcent. Eh te piski zagłuszaly caly koncert :)
asiawojewódzka
Użytkownik

Akcent

Post autor: asiawojewódzka »

Zespół Akcent tworzy Adrian Sana ,Marius Nedelcu,Mihai i Sorin. Oni pochodzą z prawdziwej Rumuni z Europy .
Adrian Sana jest muzykiem zespołu Akcent ,a Marius Nedelcu jest instruktorem fittnes ma wlasną siłownię ,a Mihai jest byłym modelem i chodził po wybiegu ,a Sorin też był modelem a teraz śpiewają razem fajne piosenki takie jak "Kylie i Jokero i French Kiss i inne fajne piosenki bo oni teraz robią muzykę dance i chciałabym żeby oni jeszcze u nas kiedyś bedą! Skład zespołu Akcent jest taki Adrian Sana ,Marius Nedelcu, Michai i Sorin to jest boysband rumuński! Kariere zaczeli może wcześniej a ja o tym nic nie wiem bo ja nie jestem żadnym muzykiem nie chodziłam do żadnej szkoły muzycznej w siedlcach bo to jest moje miasto z mojego miasta pochodzi Rafał Mroczek i Marcin Mroczek i noi oczywiście Artur Boruc i tam wielu innych siedlczan znanych z telewizji ! Mam czym się pochwalić albo nawijam tylko o muzyce albo o show biznesie hehe czasami to mi palma odbija dobra koniec tych informacji na ten temat pisałabym i pisała koniec Wielkie Joł !

Romunię trzeba koniecznie promować i Mołdawię bo tam same fajne zespoły są boysbandy i girsbandy !

Kuba Wojewódzki musi wszystko wiedzieć o tych zespołach ten z idola przecież kiedyś miał program "Sluchowisko"

Edytuj posty a nie pisz trzy pod rząd
Loca

Akcent

Post autor: Loca »

z Rumunii oprocz Akcent-u tez pochodzi O-Zone-oni byli bardziej popularni od akcent-u
gosia

Akcent

Post autor: gosia »

Dwóch z zespołu o-zone jest właśnie w zespole akcent
ppppp

Akcent

Post autor: ppppp »

gosia pisze:Dwóch z zespołu o-zone jest właśnie w zespole akcent
buahahahaaaa taa a jasne a pozostałych 2 z kelly family :) co za idiotyzmy tu wypisujecie !
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2866

Akcent

No, Rumunia i Mołdawia to nie to samo. A Akcent i O-Zone są kolejno z wymienionych przeze mnie krajów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”