Michał Wiśniewski i Ich Troje

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Przy okazji w linku mamy tracklistę. Mówi się że będzie poślizg z wydaniem pełnej płyty - pojawić się ma ona dopiero 8 grudnia czyli ponad tydzień później niż planowano.
Poland - Aktywnie najlepszy!
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Oficjalny odsłuch fragmentów wszystkich utworów z nowej płyty, która ukaże się 8 grudnia:

https://www.youtube.com/watch?v=FZAvAm3QO68

Jak oceniacie? Czyżby powrót do klimatów z których Ich Troje było popularne? Szczególnie pierwszy utwór "Anioły" to stare dobre Ich Troje! :)
Pawel

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Wywiad z Michałem Wiśniewskim zamieszczony na weszlo.com:

http://weszlo.com/2017/12/30/wypilem-zy ... wylatywac/
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

dawid333 pisze:Oficjalny odsłuch fragmentów wszystkich utworów z nowej płyty, która ukaże się 8 grudnia:

https://www.youtube.com/watch?v=FZAvAm3QO68

Jak oceniacie? Czyżby powrót do klimatów z których Ich Troje było popularne? Szczególnie pierwszy utwór "Anioły" to stare dobre Ich Troje! :)
Jeżeli masz klimaty począwszy od płhty "3" to muszę się z tobą zgodzić choć Ich Troje kojarzyć będzie mi się z misz-maszem muzycznym.
Poland - Aktywnie najlepszy!
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Już w najbliższą sobotę (31.03) premiera teledysku do utworu "Anioły"! - najnowszego singla promującego najnowszą płytę :)
A tutaj można zobaczyć zajawkę:
Zapowiada się ciekawy powrót :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Warto odkopać i odnieść się do postu pewnego znawcy Michała Wiśniewskiego 🤣🤣
dawid333 pisze: 04 wrz 2018, 21:04
Abbott pisze:Faktycznie, nie mam żadnych podstaw by to stwierdzać 8) ;D
W związku Michała i Dominiki dzieje się coś niepokojącego? Coś, co może wkrótce doprowadzić do rozwodu?

Jest to związek zgoła inny od jego poprzednich związków i to pod każdym możliwym względem. Nawet laicy w tym temacie potrafią to zauważyć. Michał też się zmienił przez ten czas i już nie szokuje tak swoim zachowaniem. Duża w tym zasługa właśnie jego obecnej żony, która znalazła sposób na Michała. Stąd też się wzięło moje pytanie na jakiej podstawie. Bo opieranie na podstawie co było kiedyś nie ma najmniejszego sensu i nie ma nic wspólnego ze stanem obecnym. :)

https://pikio.pl/michal-wisniewski-rozwod-1203192/

Także Dawidzie czekam na kolejny popis wiedzy na temat czerwonowłosego. Może podasz nazwisko jego kolejnej, piątej żony? 😂😂😂
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Karol pisze: 13 mar 2019, 8:34 Warto odkopać i odnieść się do postu pewnego znawcy Michała Wiśniewskiego 🤣🤣
dawid333 pisze: 04 wrz 2018, 21:04
Abbott pisze:Faktycznie, nie mam żadnych podstaw by to stwierdzać 8) ;D
W związku Michała i Dominiki dzieje się coś niepokojącego? Coś, co może wkrótce doprowadzić do rozwodu?

Jest to związek zgoła inny od jego poprzednich związków i to pod każdym możliwym względem. Nawet laicy w tym temacie potrafią to zauważyć. Michał też się zmienił przez ten czas i już nie szokuje tak swoim zachowaniem. Duża w tym zasługa właśnie jego obecnej żony, która znalazła sposób na Michała. Stąd też się wzięło moje pytanie na jakiej podstawie. Bo opieranie na podstawie co było kiedyś nie ma najmniejszego sensu i nie ma nic wspólnego ze stanem obecnym. :)

https://pikio.pl/michal-wisniewski-rozwod-1203192/

Także Dawidzie czekam na kolejny popis wiedzy na temat czerwonowłosego. Może podasz nazwisko jego kolejnej, piątej żony? 😂😂😂
To jest niesamowite ale po wielu dniach nieobecności na forum postanowiłem się zalogować i patrzę mam dwa powiadomienia: Powiadomienie nowsze - właśnie dostałem lajka za post w ksiedze skarg gdzie parę miesięcy temu skarzyłem się na skandaliczne zachowanie niejakiego admina @karol który wielokrotnie dokonywał personalnego ataku na mnie.

No dobra fajnie....ale skąd się wziął ten lajk po tak długim czasie? Wchodze na wiadomość drugą (starszą) no i proszę. Okazuje się, że niejaki @karol odpowiedział na mój wpis w wątku o zespole Ich Troje. Zaglądam w treść a tam nic innego jak niejaki @karol swoim marnym prowo po raz kolejny udowadnia swoją małość. Jeżeli kolega @karol ma odrobinę rozumu, to w momencie czytania tego komentarza zrozumiał jakim jest człowiekiem. A jeżeli nie - wyrazy współczucia dla rodziny.

Swoją drogą tak na marginesie to nie wiedziałem że niejaki pan @karol lubuje sie w czytaniu serwisu pikio.pl który został uznany za najbardziej kłamliwy i manipulujący, a do tego najbardziej pajający nienawiścią szmatławiec w Polsce. No ale cóż jak to mówią - człowieka najlepiej rozpoznać po tym na jakie portale wchodzi i .... o zgorozo jeszcze wierzy w to co tam jest napisane. Upadek.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Panie 333 :) Pikio jest jaki jest, żyje z clickbaitów, ale najczęściej polega on na informacjach innych portali - a większość, nawet tych mniej plotkarskich rozpisuje się na temat wcale nie domniemanego rozwoju Michała Wiśniewskiego. Generalnie prezentuje poziom proporcjonalny do poziomu osób, o których pisze. Niestety usiłując udowodnić moją "małość" zapomniałeś odnieść się do sprawy swojego idola, bo to jego, a nie mnie obejmuje tematyka tego wątku :) Uznam, że to poziom endorfiny w organiźmie Ci skoczył i dlatego znów majaczysz nie na temat :D Poczekam aż spadnie Ci ciśnienie po tym lajku od @Abbotta, wtedy będziesz mógł konstruktywnie odpowiedzieć zamiast próbować mi dokopać. Ja w tym czasie przejrzę sobie polubienia moich postów.... xD
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Nie do końca nawet pamiętam ten polubiony post. Czasami lajkuję je jak ktoś trafi w 1 konkretny punkt. To nie znaczy, że przyznaję tej osobie racje w całej dyskusji.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Karol pisze: 27 mar 2019, 4:49 Panie 333 :) Pikio jest jaki jest, żyje z clickbaitów, ale najczęściej polega on na informacjach innych portali - a większość, nawet tych mniej plotkarskich rozpisuje się na temat wcale nie domniemanego rozwoju Michała Wiśniewskiego.
Panie @karol widzę że jest pan bardzo dobrze zorientowany w tym co gdzie i jaki portal plotkarski pisze. Pudelka, kozaczka czy pomponika również pan śledzi? Bardzo to ..... męskie. Natomiast jeżeli interesuje się pan tak bardzo Michałem Wiśniewskim i jego rozwojem to dlaczego nie wyśle do niego maila, go zapyta? A nuż odpisze.
Karol pisze: 27 mar 2019, 4:49 Generalnie prezentuje poziom proporcjonalny do poziomu osób, o których pisze.
Ze niby kto reprezentuje poziom proporcjonalny do kogo? Ja być debil i nie zrozumieć.
Karol pisze: 27 mar 2019, 4:49 Niestety usiłując udowodnić moją "małość" zapomniałeś odnieść się do sprawy swojego idola, bo to jego, a nie mnie obejmuje tematyka tego wątku :)
Po pierwsze to ja niczego nie udowadniałem tylko kolega sam pokazał swoją małość odgrzebując stare rzeczy, usiłując ośmieszyć mnie i sprowokować do reakcji. Tak się właśnie zachowują mali ludzie. To nie ja kolego @karol, to pan sam.

Po drugie to nie będę się do tego odnosił bo nie mam na to ochoty, a poza tym nie ma się do czego odnosić. Jeżeli kolega sobie myśli że będę się odosił do tego co napisał pikio.pl i jemu podobne tylko dlatego że kolega ma takie widzi mi się, to nic z tego. Tym bardziej jeżeli kolega pisze to w celach prowokacyjnych i chęci szydzenia ze mnie. Taka jest prawda kolego @karol na twój temat. Aż mi kolegi żal trochę. Tak nisko upaść....

Po trzecie kolego moderatorze jest to wątek o zespole Ich Troje, a nie o Wiśniewskim. Kolega pisząc o Wiśniewskim zrobił OT usiłuje zmusić mnie, zebym również zrobił OT. Kolega mod - warto zaznaczyć.

Po czwarte to kolega jeszcze nie wie, że Tajner pobił Wiśniewskiego i ten leży w ciężkim stanie w szpitalu? Rokowania są złe. Może nie przeżyć następnej doby. I jak to się ma o tej piątej żonie którą podobno ma mieć? Nie napisali tego jeszcze tam na tych kolegi portalach plotkarskich? Tych, które tak kolega uważa za świętość i prawdomównych?
Karol pisze: 27 mar 2019, 4:49 Uznam, że to poziom endorfiny w organiźmie Ci skoczył i dlatego znów majaczysz nie na temat :D
A można wiedzieć dlaczego kolega mod mnie obraża? Nie dość że pisze nie na temat, nie dość że prowokuje, to jeszcze teraz to. Do tego wymyśla sobie rzeczy które nie mają miejsca pisząc o jakichś endorfinach. Czy to nie jest objaw właśnie majactwa? Tylko które z nas majacze? Bo na pewno nie ja.
Karol pisze: 27 mar 2019, 4:49 Poczekam aż spadnie Ci ciśnienie po tym lajku od @Abbotta,
O proszę. Kolejny objaw majactwa. Wyimaginowałeś sobie w umyśle że mam wysokie ciśnienie, uznałeś to za fakt i teraz o tym piszesz. Aż szkoda, że nie podpiąłem tego do powyższego cytatu.
Karol pisze: 27 mar 2019, 4:49 wtedy będziesz mógł konstruktywnie odpowiedzieć zamiast próbować mi dokopać. Ja w tym czasie przejrzę sobie polubienia moich postów....
Mam się odnieść konstruktywnie do artykułu z pikio.pl czy do twojej prowokacji? Ciężkie zadanie. To nie na moją głowę, Jestem zbyt głupi. Mam tylko takie pytanie. Co ma wątek o Ich Troje do rzekomego podobno rozwodu Wiśniewskiego? Bo też nie rozumiem. Może pogadamy o jakości koncertów, nowych piosenkach? Bo o tym jest wątek.

I na koniec creme de la creme. Przyszedł sobie niejaki kolega @karol , odkopał dawno zapomniany wątek o Ich Troje, (zjawił się tylko dlatego bo przeczytał, ze Wiśniewski się rozwodzi, dyskusja na temat związany z zespołem Ich Troje go nie interesuje), wykopuje skąś cytat i go upublicznia po to aby sprowokować mnie i sobie ze mnie poszydzić. A na koniec kiedy zdecydowałem się powiedzieć prawdę na temat kolegi zachowania, to nagle się okazuje, ze koledze dokuczam :D No i co jeszcze? Może to ja sprowokowałem tę dyskusję Karolu, co?
Gdyby kolega potrafił się normalnie zachować w stosunku do mnie, czyli z szacunkiem, to pomimo, że nie na temat to może bym się jakoś starał do tego odnieść. No ale najwidoczniej nie potrafisz się zachowywać jak człowiek. Więc moje reakcje będą takie jak ta.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Aha i jeszcze jedno. Stwierdzenia typu "twój idol" do rozmówcy, a w zasadzie forma, ton i celowość tych sformułowań również świadczą nienajlepiej o autorze wypowiadanych słów. A już na pewno o autorze próbującym podobno nawiązać dialog z rozmówcą. Są to typowe określenia człowieka który odcina się, nie zależy mu na rozmowie tylko na prowokacji. Tak więc mamy do czynienia z błędem logicznym. Error 404 wyskoczył. Osoba chcąca nawiązak kontakt z rozmówcą w ten sposób się nie zachowuje. Tym bardziej że nie dałem nikomu autoryzacji na mówienie o Wśniewskim jako o moim idolu. Nigdy też nigdzie nie napisałem że jest moim idolem. To że się iteresuję jego życiem (wielu ludzi się interesuje) nie czyni go jeszcze moim idolem. A to czy faktycznie nim jest czy też nie, to już jest inna sprawa i przede wszystkim jest to moja sprawa. I nikomu nic do tego. Fakty są takie że nikt nie ma prawa tak mnie mianować. No chyba że pozwolę. Bo jeżeli to nie jest prawda, to takie zachowanie śmiało można podpiąć pod zniesławienie.

A tak na marginesie to przypominam sobie, ze jeszcze niedawno to podobno Natalia Szroeder była moją idolką. No to w końcu kto jest tym moim idolem? A może Zenek Martyniuk?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36 Panie @karol widzę że jest pan bardzo dobrze zorientowany w tym co gdzie i jaki portal plotkarski pisze. Pudelka, kozaczka czy pomponika również pan śledzi? Bardzo to ..... męskie. Natomiast jeżeli interesuje się pan tak bardzo Michałem Wiśniewskim i jego rozwojem to dlaczego nie wyśle do niego maila, go zapyta? A nuż odpisze.

Nie powołałem się na żaden z tych serwisów. 😳
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36 Ja być debil i nie zrozumieć.

Fakt 🙂
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36
Po drugie to nie będę się do tego odnosił bo nie mam na to ochoty, a poza tym nie ma się do czego odnosić. Jeżeli kolega sobie myśli że będę się odosił do tego co napisał pikio.pl i jemu podobne tylko dlatego że kolega ma takie widzi mi się, to nic z tego. Tym bardziej jeżeli kolega pisze to w celach prowokacyjnych i chęci szydzenia ze mnie. Taka jest prawda kolego @karol na twój temat. Aż mi kolegi żal trochę. Tak nisko upaść....

Upaść i to w sensie dosłownym mógł pewien czerwonowłosy gwiazdor, który nawet nie ma czego przyszłej byłej żonie oddać w ramach podziału majątku 😂 Człowiek bankrut.
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36 Po trzecie kolego moderatorze jest to wątek o zespole Ich Troje, a nie o Wiśniewskim. Kolega pisząc o Wiśniewskim zrobił OT usiłuje zmusić mnie, zebym również zrobił OT. Kolega mod - warto zaznaczyć.

Michal jest twórcą i twarzą Ich Troje. Jako jego część składową identyfikuje go z całą grupą 🙂 Poza tym nie jestem moderatorem. 😳
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36Po czwarte to kolega jeszcze nie wie, że Tajner pobił Wiśniewskiego i ten leży w ciężkim stanie w szpitalu? Rokowania są złe. Może nie przeżyć następnej doby.

Ech, życie.
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36 A można wiedzieć dlaczego kolega mod mnie obraża? Nie dość że pisze nie na temat, nie dość że prowokuje, to jeszcze teraz to. Do tego wymyśla sobie rzeczy które nie mają miejsca pisząc o jakichś endorfinach. Czy to nie jest objaw właśnie majactwa? Tylko które z nas majacze? Bo na pewno nie ja.

Ktoś tu zaraz eksploduje 😜
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36 Mam się odnieść konstruktywnie do artykułu z pikio.pl czy do twojej prowokacji? Ciężkie zadanie. To nie na moją głowę, Jestem zbyt głupi.

Kolejny fakt!
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36Mam tylko takie pytanie. Co ma wątek o Ich Troje do rzekomego podobno rozwodu Wiśniewskiego? Bo też nie rozumiem. Może pogadamy o jakości koncertów, nowych piosenkach? Bo o tym jest wątek.

Na to już odpowiedziałem 🙂
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36 na koniec creme de la creme. Przyszedł sobie niejaki kolega @karol , odkopał dawno zapomniany wątek o Ich Troje, (zjawił się tylko dlatego bo przeczytał, ze Wiśniewski się rozwodzi, dyskusja na temat związany z zespołem Ich Troje go nie interesuje), wykopuje skąś cytat i go upublicznia po to aby sprowokować mnie i sobie ze mnie poszydzić. A na koniec kiedy zdecydowałem się powiedzieć prawdę na temat kolegi zachowania, to nagle się okazuje, ze koledze dokuczam :D No i co jeszcze? Może to ja sprowokowałem tę dyskusję Karolu, co?
Gdyby kolega potrafił się normalnie zachować w stosunku do mnie, czyli z szacunkiem, to pomimo, że nie na temat to może bym się jakoś starał do tego odnieść. No ale najwidoczniej nie potrafisz się zachowywać jak człowiek. Więc moje reakcje będą takie jak ta.
Odpowiem cytatem:
dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36 Ja być debil i nie zrozumieć.

Fakt 🙂
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Michał Wiśniewski i Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

del
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, 22:56 przez dawid333, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Michał Wiśniewski i Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytania ani nie przyznałeś, że w temacie małżeństwa MW zrobiłeś
siebie pseudofana bez pojęcia, aniżeli znawcę jego osoby. Wolisz się zajmować mną, niż tematem - to już podchodzi po stalking albo zboczenie. Brawo 333 🙂
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

dawid333 pisze: 27 mar 2019, 16:36Po czwarte to kolega jeszcze nie wie, że Tajner pobił Wiśniewskiego i ten leży w ciężkim stanie w szpitalu? Rokowania są złe. Może nie przeżyć następnej doby.
Serio czy zmyślasz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości