Michał Wiśniewski i Ich Troje

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 27 mar 2019, 22:57

Karol pisze:
27 mar 2019, 22:35
Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytania ani nie przyznałeś, że w temacie małżeństwa MW zrobiłeś
siebie pseudofana bez pojęcia, aniżeli znawcę jego osoby. Wolisz się zajmować mną, niż tematem - to już podchodzi po stalking albo zboczenie. Brawo 333 🙂
Tak się zastanawiam czy kolega Karol słyszał kiedykolwiek o czymś takim jak sarkazm, ironia. Najwidoczniej nie. Niczego innego się nie można było spodziewać.A teraz jeszcze biedactwo uznaje mnie za debila :lol:

Poza marnymi prowokacjami nic innego nie potrafisz. Nie potrafisz się nawet rzeczowo odnieść do sprawy. Pikio.pl jako encyklopedia wiedzy czeka na ciebie.

Jak kiedyś kolega nauczy się szacunku i z szacunkiem zapyta się o moje zdanie na ten temat to chętnie odpowiem na to pytanie które tak kolegę nurtuje. A jeżeli nie, to żegnam. Do prowokacji się więcej odnosił nie będę. Pora porzucić piaskownicę, kolego @karol. Ja wiem, ze babki się fajnie lepi, ale dorosłemu człowiekowi to już nie przystoi.
A jeżeli kolega @karol nie wie co to sacunek to prosze powiedzieć. Chętnie pomogę. Póki co na razie obraziłeś mnie i oczekujesz na to że ci odpowiem na pytanie, ze się odniose do sprawy. Tak to kolego nie działa. Jak usłysze przepraszam , to chętnie odniose się do całej sytuacji. A jeżeli nie to nie.
Abbott pisze:
27 mar 2019, 22:37
dawid333 pisze:
27 mar 2019, 16:36
Po czwarte to kolega jeszcze nie wie, że Tajner pobił Wiśniewskiego i ten leży w ciężkim stanie w szpitalu? Rokowania są złe. Może nie przeżyć następnej doby.
Serio czy zmyślasz?
No przecież jeden z portali plotkarskich napisał że rzekomo doszło do bójki pomiędzy Apoloniuszem a Michałem. Ale ja się na portalach plotkarskich za bardzo nie znam. Specjalistą od portali plotkarskich jest @karol, więc o szczegóły zapytaj jego. Jeżeli na pikio.pl o tym napisali, to musi być to prawda.(irony off)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, 23:35 przez dawid333, łącznie zmieniany 2 razy.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 28 mar 2019, 4:59

Niezależnie od trybu w jakim to zrobiłeś, sam oceniłeś się jako debil :) Ja tylko przyklaskuję, bo z racji tego, że znasz się najlepiej, nie będę Cię z błędu wyprowadzać :) Nie wiem czemu tak uczepiłeś się tego Pikio. Podałem Ci pierwszy lepszy link, a akurat padło na tamten portal :) Podam inne:
https://niezalezna.pl/263295-michal-wis ... ra-na-meza
https://www.wprost.pl/prime-time/gwiazd ... -meza.html
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... Id,2888927
Czy to portale plotkarskie? :)

Niczym dziecko w przedszkolu czujesz się obrażany, chociaż sam sobie już wypisałeś świadectwo wcześniej :) Teraz edytujesz posty, żeby się wybielić.

Dalej czekam na odpowiedź. Miesiącami zgrywałeś znawcę prywatnego życia Michała Wiśniewskiego, zrobiłeś z siebie głupka stawiając jego małżeństwo na piedestale, instruowałeś wszystkich jak bardzo się mylą, gdy ilość żon MW chcieliśmy zmienić w zwykłą statystykę :) A teraz teraz cały czas Karol, Karol, Karol.... Nie wiem, zakochałeś się?
1 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 35
x 154
Kontakt:

Post autor: Tomek » 28 mar 2019, 8:07

@Karol , @dawid333 :P

A co do Wiśniewskiego to chyba spadł z deszczu pod rynnę:
https://www.pudelek.pl/artykul/144115/n ... cza_agnes/

W sumie nigdy nie zrozumiem, po co facetowi była potrzeba tylu bab w jednym życiu :rolleyes:.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 84
x 561

Post autor: Abbott » 28 mar 2019, 8:19

Potrzebę rozumiem, ale po co się tyle chajtać?😂

Poza tym wiecie o tym Panowie, że się spieracie o życiowego nieudacznika, który nawet nie potrafi śpiewać?😉
1 x
Tylko Polak potrafi nienawidzić Polaka
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 42
x 101

Post autor: Pawel » 28 mar 2019, 8:47

Mimo wszystko, jak na kogoś kto nie potrafi śpiewać, zrobił całkiem niezłą karierę swego czasu. Jakby tylko nie przepierdzielił kasy na głupoty...
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 84
x 561

Post autor: Abbott » 28 mar 2019, 9:16

Oczywiście tego mu nikt nie neguje, ale wielu artystów przed nim jak i po nim nie potrafiło utrzymać się na szczycie.
0 x
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 28 mar 2019, 15:29

Karol pisze:
28 mar 2019, 4:59
Niezależnie od trybu w jakim to zrobiłeś, sam oceniłeś się jako debil :) Ja tylko przyklaskuję, bo z racji tego, że znasz się najlepiej, nie będę Cię z błędu wyprowadzać :) Nie wiem czemu tak uczepiłeś się tego Pikio. Podałem Ci pierwszy lepszy link, a akurat padło na tamten portal :) Podam inne:
https://niezalezna.pl/263295-michal-wis ... ra-na-meza
https://www.wprost.pl/prime-time/gwiazd ... -meza.html
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... Id,2888927
Czy to portale plotkarskie? :)

Niczym dziecko w przedszkolu czujesz się obrażany, chociaż sam sobie już wypisałeś świadectwo wcześniej :) Teraz edytujesz posty, żeby się wybielić.

Dalej czekam na odpowiedź. Miesiącami zgrywałeś znawcę prywatnego życia Michała Wiśniewskiego, zrobiłeś z siebie głupka stawiając jego małżeństwo na piedestale, instruowałeś wszystkich jak bardzo się mylą, gdy ilość żon MW chcieliśmy zmienić w zwykłą statystykę :) A teraz teraz cały czas Karol, Karol, Karol.... Nie wiem, zakochałeś się?
Powtórzę jeszcze raz twoje zachowanie.Wchodzisz tutaj na forum celem prowokowania, szydzenia, upokorzenia mnie i nabijania się ze mnie i jeszcze obrazasz uznając za debila, a następnie domagasz się żebym grzecznie odpowiadał na twoje pytania, bo masz takie widzi mi się. Absolutnie nie mam takiego obowiązku. Ewentualna odpowiedź na twoje wpisy może być wyrazem dobrej woli i chęci odniesienia się.
Tylko dlaczego mam miecć ochotę i przyjemność odpowiadania osobie, któremu nie zależy na dyskusji ze mną jedynie na sprowokowaniu i ośmieszaniu mnie? Jeżeli ktoś nie odnosi się do mnie z szacunkiem tylko celem poniżenia i ośmieszenia mnie, to nie bedę odpowiadał. I napisałem ci to już na początku, ale najwidoczniej nie zrozumiałeś jeszcze i dalej nie rozumiesz.

Powtarzam po raz ostatni. Jak usłyszę słowo przepraszam, a następnie zadasz normalnie pytanie to ci odpowiem na wszystko co bedziesz chciał i chętnie się odniosę do tej sprawy. A jeżeli nie to nie zawracaj mi czterech liter. Prosta piłka.

Na koniec jeszcze celem utwierdzenia, żeby było wszystko jasne, odpowiedz, czy masz mnie za debila? a)TAK b)NIE
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 35
x 154
Kontakt:

Post autor: Tomek » 28 mar 2019, 19:34

Abbott pisze:
28 mar 2019, 8:19
Potrzebę rozumiem, ale po co się tyle chajtać?😂
No właśnie o to mi chodziło - gość skacze z kwiatka na kwiatek niczym Brooke Forrester z Mody na Sukces ;).
spieracie o życiowego nieudacznika, który nawet nie potrafi śpiewać?😉
Z tym, że jest nieudacznikem tak bardzo nie zapędzałbym - w swoim czasie odnosił jakieś sukcesy., może teraz jest w depresji, ale co przeżył to jego.

I nie powiedziałbym, aby nie potrafił śpiewać. Odbiór jego wokalu czy piosenek to kwestia gustu, ale obiektywnie jego głos jest taki sam na płycie nagrywanej studyjnie i na żywo. Nie fałszuje swoich buńczucznych, ale wpadających w ucho utworów, czego nie można było powiedzieć o jednej z jego ex ;).
0 x
HENSHIN!
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 29 mar 2019, 16:01

Abbott pisze:
28 mar 2019, 8:19
Poza tym wiecie o tym Panowie, że się spieracie o życiowego nieudacznika, który nawet nie potrafi śpiewać?😉
To, że uważasz Wiśniewskiego za nieudacznika, nie znaczy, że inni również tak uważają. Nie znaczy to również, że nieudacznikiem jest.

Czy można człowieka, który zdobył taką sławę jak chyba nikt inny w Polsce, sprzedał bodajże najwięcej płyt, zarobił kupę kasy nazwać nieudacznikiem? Już pomijając muzykę,jest też świetnym showmanem, biznesmenem. To właśnie Wiśniewski jako pierwszy sprowadził do Polski sprzet karaoke i otworzył pierwszy klub tego typu w Polsce. Jeszcze zanim powstało Ich Troje. I zarabiał na tym kokosy. Mało kto pamięta, że Wiśniewski jest również pilotem lotniczym i lata samolotami. Jest również pilotem rajdowym. Dlaczego nikt o tym dziś nie pamięta i o tym nie wspomina?
A wiecie w ogóle o tym, ze Wiśniewski zaczynał jako artysta teatralny grając w przedstawieniach? Obecnie dalej gra - jest głównym bohaterem spektaklu "Chory na sukces". Gra u boku innych znanych aktorów. Albo to, że sprawdził się bardzo dobrze w roli aktora? Zagrał główną rolę w filmie "Lawstorant". Zagrał dobrze.

No chyba że masz na myśli jego związki małżeńskie. Tylko że dla jednych może to być nieudacznictwo, a dla innych wręcz przeciwnie :D Skoro jest nieudacznikiem, to dlaczego kobiety tak na niego lecą? Wielu mu tego zazdrości.

A jeżeli o kwestie finansowe - on najpierw te pieniądze zarobił. Nieudacznicy nie są w stanie zarobić 35 mln. Poza tym nie wszystkie pieniądze stracił przepuszczając je. Ponosił straty również w inny sposób. Czy ktoś jeszcze pamięta, że jego ulubionym miejscem na wczasy była Tajlandia? Miał tam dwie wille o wartości wielu mln zł, które....na wskutek tsunami w 2004 roku zostały zmiecione z powierzchni ziemi. Albo klub "ekstravaganza", gdzie został oszukany przy zakupie na wiele mln zł.
Pawel pisze:
28 mar 2019, 8:47
Mimo wszystko, jak na kogoś kto nie potrafi śpiewać, zrobił całkiem niezłą karierę swego czasu. Jakby tylko nie przepierdzielił kasy na głupoty...

A co do wokalu to Wiśniewski potrafi śpiewać na żywo i wychodzi mu to bardzo dobrze. Jego wokal na żywo nie różni się od tego na płytach. O tym że ma jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce to chyba nie ulega wątpliwości. Ta artystyczna chrypa :D
Poza tym zapewne nie wiecie, ale Wiśniewski na koncertach często śpiewa głosem .... operowym. Tutaj macie jeden z występów
:
https://www.youtube.com/watch?v=6JV9By-r2E8

I co nie umie śpiewać? ;)

A tak na marginesie to szkoda, że zarówno media, portale jak i forumowicze piszą o Wiśniewskim tylko wtedy jak wydarzy się coś złego.
Przecież WIśniewski na codzień organizuje wszelakie akcje charytatywne. Jeździ po domach dziecka z odwiedzinami i z prezentami. Na jego profilu na fb są nawet filmiki z odwiedzin. Dlaczego żaden z portali się nie zainteresował Wiśniewskim jak na święta zachęcał do przyłączenia się do akcji rowożenia dzieciom prezentów? A pamiętacie, jak to właśnie dzięki Wiśniewskiemu udało się wyremontować Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie? Dzięki niemu i jego harleyowi oddanemu na akcję udało się zebrać 7 mln zł. Przed placówką powinien stać dzisiaj pomnik Wiśniewskiego. Nie stoi. I nikt tego już nie pamięta. Bo po co pamiętać dobre uczynki...

Obecnie Wiśniewski planuje założyć fundację i nawet to ogłosił na swoim fb. Ciekawe dlaczego żadne portale o tym nie trąbią? Hmm? :)
0 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 84
x 561

Post autor: Abbott » 29 mar 2019, 16:18

Dobra z tym nieudacznikiem może przesadziłem, ale upadłą gwiazdą jest bez wątpienia.
0 x
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 30 mar 2019, 13:46

Abbott pisze:
29 mar 2019, 16:18
Dobra z tym nieudacznikiem może przesadziłem, ale upadłą gwiazdą jest bez wątpienia.
No ale w sumie dlaczego uważasz, że jest upadłą gwiazdą? O ile jeszcze parę lat temu można było tak uważać bo koncertów prawie wogóle nie grał, o tyle od 2015 r.(od jubileuszu 20-lecia zespołu) gra ich coraz więcej. W tym roku ma zagrac największą ilość koncertów (ok 60) bodajże od 2004 roku czyli od lat świetności. Nawet obecni na radiowych topach gwiazdy często tyle nie grają. No i oczywiście nowe piosenki niektóre lepsze niektóre gorsze, ale nagrywa. We wrześniu świętował swój jubilleusz 30-lecia w Opolu w amfiteatrze i widownia była pełna, pomimo dość wysokich cen biletów. W mediach też się często pojawia. Często są z nim wywiady, zapraszany jest do różnych programów.

Jego szczyt popularności jest już zanim, ale u Wiśniewskiego doły są tam, gdzie u innych, dzisiejszych gwiazd szyty.

No ale masz jak najbardziej prawo do takiej opinii. Nie odbieraj mojego wpisu jako próbę narzucania racji. Po prostu pisze to, co widzę :)

Nie jestem taki, za jakiego uznał mnie kolega @Karol (który jakoś zamilknął po tym, jak zażądałem przeprosin) i część forumowej świty. A szkoda, bo o ciemnych stronach Wiśniewskiego i o tej sprawie z rozwodem też chętnie bym opowiedział, ale w związku z zaistniałą sytuacją nie mogę, dopóki nie usłyszę tego magicznego słowa. :)
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 30 mar 2019, 14:28

Niestety, nie zmusisz mnie, żebym przytaknął Twojej samoocenie, bo potem ktoś uzna, że Cię wyzywam 😏 Także nie przeczytasz magicznego "tak" 🤐
2 x
Awatar użytkownika
Abbott
Junior
x 84
x 561

Post autor: Abbott » 30 mar 2019, 16:43

A czasami brak odpowiedzi też jest odpowiedzią😈
0 x
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 31 mar 2019, 12:43

Karol pisze:
30 mar 2019, 14:28
Niestety, nie zmusisz mnie, żebym przytaknął Twojej samoocenie, bo potem ktoś uzna, że Cię wyzywam 😏 Także nie przeczytasz magicznego "tak" 🤐
Widzę że kolega zjawił się przeprosić za swoje zachowanie :lol: (uwaga! - To była ironia!) Z inteligencją również raczej średnio bym powiedział ;) Żadnej samooceny nie dokonywałem, a jedynie ironizowałem. :lol: Proponuję zapoznać się z definicją, bo inaczej kolega się tylko ośmiesza Kolega przyznaje mi "tak" w czymś czego nie dokonałem :lol: I na tej podstawie mnie obraża nazywając debilem. Proponuję się koledze cofnąć kilka postów wstecz, jeżeli zapomniał.

A jak tam poranne doniesienia z portali plotkarskich? Co tam piszą? Tylko nie pisz proszę, że Wiśniewski się przyznał do romansu z wokalistką Agatą, bo tak sugerują w mediach. A tymczasem WIśnia wrzucił na swój profil zdjęcie swojego syna wspólnie razem z Agatą i podpisem "No tak, teraz to by się zgadzało..." :D To była po prostu ironia ze strony WIśni. Tak mówię z wyprzedzeniem żeby kolega karol znowu sie nie ośmieszył ;)

W dalszym ciągu czekam na przeprosiny za "debila", ponieważ w związku z zaistniałą sytuacją kolega mnie obraził i nazwał debilem. O wcześniejszych wybrykach już nawet nie wpomnę.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”