Michał Wiśniewski i Ich Troje

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 27 mar 2019, 22:57

Karol pisze:
27 mar 2019, 22:35
Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytania ani nie przyznałeś, że w temacie małżeństwa MW zrobiłeś
siebie pseudofana bez pojęcia, aniżeli znawcę jego osoby. Wolisz się zajmować mną, niż tematem - to już podchodzi po stalking albo zboczenie. Brawo 333 🙂
Tak się zastanawiam czy kolega Karol słyszał kiedykolwiek o czymś takim jak sarkazm, ironia. Najwidoczniej nie. Niczego innego się nie można było spodziewać.A teraz jeszcze biedactwo uznaje mnie za debila :lol:

Poza marnymi prowokacjami nic innego nie potrafisz. Nie potrafisz się nawet rzeczowo odnieść do sprawy. Pikio.pl jako encyklopedia wiedzy czeka na ciebie.

Jak kiedyś kolega nauczy się szacunku i z szacunkiem zapyta się o moje zdanie na ten temat to chętnie odpowiem na to pytanie które tak kolegę nurtuje. A jeżeli nie, to żegnam. Do prowokacji się więcej odnosił nie będę. Pora porzucić piaskownicę, kolego @karol. Ja wiem, ze babki się fajnie lepi, ale dorosłemu człowiekowi to już nie przystoi.
A jeżeli kolega @karol nie wie co to sacunek to prosze powiedzieć. Chętnie pomogę. Póki co na razie obraziłeś mnie i oczekujesz na to że ci odpowiem na pytanie, ze się odniose do sprawy. Tak to kolego nie działa. Jak usłysze przepraszam , to chętnie odniose się do całej sytuacji. A jeżeli nie to nie.
Abbott pisze:
27 mar 2019, 22:37
dawid333 pisze:
27 mar 2019, 16:36
Po czwarte to kolega jeszcze nie wie, że Tajner pobił Wiśniewskiego i ten leży w ciężkim stanie w szpitalu? Rokowania są złe. Może nie przeżyć następnej doby.
Serio czy zmyślasz?
No przecież jeden z portali plotkarskich napisał że rzekomo doszło do bójki pomiędzy Apoloniuszem a Michałem. Ale ja się na portalach plotkarskich za bardzo nie znam. Specjalistą od portali plotkarskich jest @karol, więc o szczegóły zapytaj jego. Jeżeli na pikio.pl o tym napisali, to musi być to prawda.(irony off)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, 23:35 przez dawid333, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 28 mar 2019, 4:59

Niezależnie od trybu w jakim to zrobiłeś, sam oceniłeś się jako debil :) Ja tylko przyklaskuję, bo z racji tego, że znasz się najlepiej, nie będę Cię z błędu wyprowadzać :) Nie wiem czemu tak uczepiłeś się tego Pikio. Podałem Ci pierwszy lepszy link, a akurat padło na tamten portal :) Podam inne:
https://niezalezna.pl/263295-michal-wis ... ra-na-meza
https://www.wprost.pl/prime-time/gwiazd ... -meza.html
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... Id,2888927
Czy to portale plotkarskie? :)

Niczym dziecko w przedszkolu czujesz się obrażany, chociaż sam sobie już wypisałeś świadectwo wcześniej :) Teraz edytujesz posty, żeby się wybielić.

Dalej czekam na odpowiedź. Miesiącami zgrywałeś znawcę prywatnego życia Michała Wiśniewskiego, zrobiłeś z siebie głupka stawiając jego małżeństwo na piedestale, instruowałeś wszystkich jak bardzo się mylą, gdy ilość żon MW chcieliśmy zmienić w zwykłą statystykę :) A teraz teraz cały czas Karol, Karol, Karol.... Nie wiem, zakochałeś się?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 28 mar 2019, 8:07

@Karol , @dawid333 :P

A co do Wiśniewskiego to chyba spadł z deszczu pod rynnę:
https://www.pudelek.pl/artykul/144115/n ... cza_agnes/

W sumie nigdy nie zrozumiem, po co facetowi była potrzeba tylu bab w jednym życiu :rolleyes:.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Post autor: Abbott » 28 mar 2019, 8:19

Potrzebę rozumiem, ale po co się tyle chajtać?😂

Poza tym wiecie o tym Panowie, że się spieracie o życiowego nieudacznika, który nawet nie potrafi śpiewać?😉
Pawel

Post autor: Pawel » 28 mar 2019, 8:47

Mimo wszystko, jak na kogoś kto nie potrafi śpiewać, zrobił całkiem niezłą karierę swego czasu. Jakby tylko nie przepierdzielił kasy na głupoty...
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Post autor: Abbott » 28 mar 2019, 9:16

Oczywiście tego mu nikt nie neguje, ale wielu artystów przed nim jak i po nim nie potrafiło utrzymać się na szczycie.
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 28 mar 2019, 15:29

Karol pisze:
28 mar 2019, 4:59
Niezależnie od trybu w jakim to zrobiłeś, sam oceniłeś się jako debil :) Ja tylko przyklaskuję, bo z racji tego, że znasz się najlepiej, nie będę Cię z błędu wyprowadzać :) Nie wiem czemu tak uczepiłeś się tego Pikio. Podałem Ci pierwszy lepszy link, a akurat padło na tamten portal :) Podam inne:
https://niezalezna.pl/263295-michal-wis ... ra-na-meza
https://www.wprost.pl/prime-time/gwiazd ... -meza.html
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... Id,2888927
Czy to portale plotkarskie? :)

Niczym dziecko w przedszkolu czujesz się obrażany, chociaż sam sobie już wypisałeś świadectwo wcześniej :) Teraz edytujesz posty, żeby się wybielić.

Dalej czekam na odpowiedź. Miesiącami zgrywałeś znawcę prywatnego życia Michała Wiśniewskiego, zrobiłeś z siebie głupka stawiając jego małżeństwo na piedestale, instruowałeś wszystkich jak bardzo się mylą, gdy ilość żon MW chcieliśmy zmienić w zwykłą statystykę :) A teraz teraz cały czas Karol, Karol, Karol.... Nie wiem, zakochałeś się?
Powtórzę jeszcze raz twoje zachowanie.Wchodzisz tutaj na forum celem prowokowania, szydzenia, upokorzenia mnie i nabijania się ze mnie i jeszcze obrazasz uznając za debila, a następnie domagasz się żebym grzecznie odpowiadał na twoje pytania, bo masz takie widzi mi się. Absolutnie nie mam takiego obowiązku. Ewentualna odpowiedź na twoje wpisy może być wyrazem dobrej woli i chęci odniesienia się.
Tylko dlaczego mam miecć ochotę i przyjemność odpowiadania osobie, któremu nie zależy na dyskusji ze mną jedynie na sprowokowaniu i ośmieszaniu mnie? Jeżeli ktoś nie odnosi się do mnie z szacunkiem tylko celem poniżenia i ośmieszenia mnie, to nie bedę odpowiadał. I napisałem ci to już na początku, ale najwidoczniej nie zrozumiałeś jeszcze i dalej nie rozumiesz.

Powtarzam po raz ostatni. Jak usłyszę słowo przepraszam, a następnie zadasz normalnie pytanie to ci odpowiem na wszystko co bedziesz chciał i chętnie się odniosę do tej sprawy. A jeżeli nie to nie zawracaj mi czterech liter. Prosta piłka.

Na koniec jeszcze celem utwierdzenia, żeby było wszystko jasne, odpowiedz, czy masz mnie za debila? a)TAK b)NIE
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 28 mar 2019, 19:34

Abbott pisze:
28 mar 2019, 8:19
Potrzebę rozumiem, ale po co się tyle chajtać?😂
No właśnie o to mi chodziło - gość skacze z kwiatka na kwiatek niczym Brooke Forrester z Mody na Sukces ;).
spieracie o życiowego nieudacznika, który nawet nie potrafi śpiewać?😉
Z tym, że jest nieudacznikem tak bardzo nie zapędzałbym - w swoim czasie odnosił jakieś sukcesy., może teraz jest w depresji, ale co przeżył to jego.

I nie powiedziałbym, aby nie potrafił śpiewać. Odbiór jego wokalu czy piosenek to kwestia gustu, ale obiektywnie jego głos jest taki sam na płycie nagrywanej studyjnie i na żywo. Nie fałszuje swoich buńczucznych, ale wpadających w ucho utworów, czego nie można było powiedzieć o jednej z jego ex ;).
HENSHIN!
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 29 mar 2019, 16:01

Abbott pisze:
28 mar 2019, 8:19
Poza tym wiecie o tym Panowie, że się spieracie o życiowego nieudacznika, który nawet nie potrafi śpiewać?😉
To, że uważasz Wiśniewskiego za nieudacznika, nie znaczy, że inni również tak uważają. Nie znaczy to również, że nieudacznikiem jest.

Czy można człowieka, który zdobył taką sławę jak chyba nikt inny w Polsce, sprzedał bodajże najwięcej płyt, zarobił kupę kasy nazwać nieudacznikiem? Już pomijając muzykę,jest też świetnym showmanem, biznesmenem. To właśnie Wiśniewski jako pierwszy sprowadził do Polski sprzet karaoke i otworzył pierwszy klub tego typu w Polsce. Jeszcze zanim powstało Ich Troje. I zarabiał na tym kokosy. Mało kto pamięta, że Wiśniewski jest również pilotem lotniczym i lata samolotami. Jest również pilotem rajdowym. Dlaczego nikt o tym dziś nie pamięta i o tym nie wspomina?
A wiecie w ogóle o tym, ze Wiśniewski zaczynał jako artysta teatralny grając w przedstawieniach? Obecnie dalej gra - jest głównym bohaterem spektaklu "Chory na sukces". Gra u boku innych znanych aktorów. Albo to, że sprawdził się bardzo dobrze w roli aktora? Zagrał główną rolę w filmie "Lawstorant". Zagrał dobrze.

No chyba że masz na myśli jego związki małżeńskie. Tylko że dla jednych może to być nieudacznictwo, a dla innych wręcz przeciwnie :D Skoro jest nieudacznikiem, to dlaczego kobiety tak na niego lecą? Wielu mu tego zazdrości.

A jeżeli o kwestie finansowe - on najpierw te pieniądze zarobił. Nieudacznicy nie są w stanie zarobić 35 mln. Poza tym nie wszystkie pieniądze stracił przepuszczając je. Ponosił straty również w inny sposób. Czy ktoś jeszcze pamięta, że jego ulubionym miejscem na wczasy była Tajlandia? Miał tam dwie wille o wartości wielu mln zł, które....na wskutek tsunami w 2004 roku zostały zmiecione z powierzchni ziemi. Albo klub "ekstravaganza", gdzie został oszukany przy zakupie na wiele mln zł.
Pawel pisze:
28 mar 2019, 8:47
Mimo wszystko, jak na kogoś kto nie potrafi śpiewać, zrobił całkiem niezłą karierę swego czasu. Jakby tylko nie przepierdzielił kasy na głupoty...

A co do wokalu to Wiśniewski potrafi śpiewać na żywo i wychodzi mu to bardzo dobrze. Jego wokal na żywo nie różni się od tego na płytach. O tym że ma jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce to chyba nie ulega wątpliwości. Ta artystyczna chrypa :D
Poza tym zapewne nie wiecie, ale Wiśniewski na koncertach często śpiewa głosem .... operowym. Tutaj macie jeden z występów
:
https://www.youtube.com/watch?v=6JV9By-r2E8

I co nie umie śpiewać? ;)

A tak na marginesie to szkoda, że zarówno media, portale jak i forumowicze piszą o Wiśniewskim tylko wtedy jak wydarzy się coś złego.
Przecież WIśniewski na codzień organizuje wszelakie akcje charytatywne. Jeździ po domach dziecka z odwiedzinami i z prezentami. Na jego profilu na fb są nawet filmiki z odwiedzin. Dlaczego żaden z portali się nie zainteresował Wiśniewskim jak na święta zachęcał do przyłączenia się do akcji rowożenia dzieciom prezentów? A pamiętacie, jak to właśnie dzięki Wiśniewskiemu udało się wyremontować Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie? Dzięki niemu i jego harleyowi oddanemu na akcję udało się zebrać 7 mln zł. Przed placówką powinien stać dzisiaj pomnik Wiśniewskiego. Nie stoi. I nikt tego już nie pamięta. Bo po co pamiętać dobre uczynki...

Obecnie Wiśniewski planuje założyć fundację i nawet to ogłosił na swoim fb. Ciekawe dlaczego żadne portale o tym nie trąbią? Hmm? :)
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Post autor: Abbott » 29 mar 2019, 16:18

Dobra z tym nieudacznikiem może przesadziłem, ale upadłą gwiazdą jest bez wątpienia.
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 30 mar 2019, 13:46

Abbott pisze:
29 mar 2019, 16:18
Dobra z tym nieudacznikiem może przesadziłem, ale upadłą gwiazdą jest bez wątpienia.
No ale w sumie dlaczego uważasz, że jest upadłą gwiazdą? O ile jeszcze parę lat temu można było tak uważać bo koncertów prawie wogóle nie grał, o tyle od 2015 r.(od jubileuszu 20-lecia zespołu) gra ich coraz więcej. W tym roku ma zagrac największą ilość koncertów (ok 60) bodajże od 2004 roku czyli od lat świetności. Nawet obecni na radiowych topach gwiazdy często tyle nie grają. No i oczywiście nowe piosenki niektóre lepsze niektóre gorsze, ale nagrywa. We wrześniu świętował swój jubilleusz 30-lecia w Opolu w amfiteatrze i widownia była pełna, pomimo dość wysokich cen biletów. W mediach też się często pojawia. Często są z nim wywiady, zapraszany jest do różnych programów.

Jego szczyt popularności jest już zanim, ale u Wiśniewskiego doły są tam, gdzie u innych, dzisiejszych gwiazd szyty.

No ale masz jak najbardziej prawo do takiej opinii. Nie odbieraj mojego wpisu jako próbę narzucania racji. Po prostu pisze to, co widzę :)

Nie jestem taki, za jakiego uznał mnie kolega @Karol (który jakoś zamilknął po tym, jak zażądałem przeprosin) i część forumowej świty. A szkoda, bo o ciemnych stronach Wiśniewskiego i o tej sprawie z rozwodem też chętnie bym opowiedział, ale w związku z zaistniałą sytuacją nie mogę, dopóki nie usłyszę tego magicznego słowa. :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 30 mar 2019, 14:28

Niestety, nie zmusisz mnie, żebym przytaknął Twojej samoocenie, bo potem ktoś uzna, że Cię wyzywam 😏 Także nie przeczytasz magicznego "tak" 🤐
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

Post autor: Abbott » 30 mar 2019, 16:43

A czasami brak odpowiedzi też jest odpowiedzią😈
dawid333
Użytkownik

Post autor: dawid333 » 31 mar 2019, 12:43

Karol pisze:
30 mar 2019, 14:28
Niestety, nie zmusisz mnie, żebym przytaknął Twojej samoocenie, bo potem ktoś uzna, że Cię wyzywam 😏 Także nie przeczytasz magicznego "tak" 🤐
Widzę że kolega zjawił się przeprosić za swoje zachowanie :lol: (uwaga! - To była ironia!) Z inteligencją również raczej średnio bym powiedział ;) Żadnej samooceny nie dokonywałem, a jedynie ironizowałem. :lol: Proponuję zapoznać się z definicją, bo inaczej kolega się tylko ośmiesza Kolega przyznaje mi "tak" w czymś czego nie dokonałem :lol: I na tej podstawie mnie obraża nazywając debilem. Proponuję się koledze cofnąć kilka postów wstecz, jeżeli zapomniał.

A jak tam poranne doniesienia z portali plotkarskich? Co tam piszą? Tylko nie pisz proszę, że Wiśniewski się przyznał do romansu z wokalistką Agatą, bo tak sugerują w mediach. A tymczasem WIśnia wrzucił na swój profil zdjęcie swojego syna wspólnie razem z Agatą i podpisem "No tak, teraz to by się zgadzało..." :D To była po prostu ironia ze strony WIśni. Tak mówię z wyprzedzeniem żeby kolega karol znowu sie nie ośmieszył ;)

W dalszym ciągu czekam na przeprosiny za "debila", ponieważ w związku z zaistniałą sytuacją kolega mnie obraził i nazwał debilem. O wcześniejszych wybrykach już nawet nie wpomnę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”