Strona 1 z 4

Michał Wiśniewski i Ich Troje

: 27 kwie 2015, 17:54
autor: Poland
Może to wyda się dla was dziwne ale grupa Ich Troje wbrew pozorom istnieje i ma się dobrze. Zespół poza koncertowaniem przymierza się do wydania kolejnej, już dziewiątej płyty a prawdopodobnie w tym roku zespół będzie obchodzić 20 lecie istnienia. Fani grupy dodatkowo twierdzą że powinna wydać kompilacja podsumowująca 20 lat istnienia zespołu.
Porozmawiajmy zatem o dobrze prosperującym (z kilkoma przerwami) fenomenie poprzedniej dekady. Czy pamiętacie jeszcze utwory grupy Ich Troje? Ja przyznam się że po długiej przerwie wraz z moją mamą wróciliśmy do przebojów wspomnianej formacji. Sam jakby nie patrzeć wychowałem się na niej mając w domu kilka kaset zespołu które to były kupowane na odpuście parafialnym :)

Ich Troje

: 09 maja 2015, 22:47
autor: lechos
Jak stwierdził prowadzący tvn'owską Uwagę, sam Michał Wiśniewski określa się jako "od zera do bohatera... i znowu do zera". Jak będzie "mniej niż zero" to będzie temat...

Ich Troje

: 17 sie 2015, 12:14
autor: Poland
Moim zdaniem za to co Michał Wiśniewski zrobił należy się wielki szacunek. Otóż wraz z Jackiem Łągwą i kilkoma wokalistkami, w ciągu dwudziestoletniej historii stworzył jedną z największych popowych grup będących prawdziwym fenomenem przede wszystkim w czasie poprzedniej dekady.

Ich Troje

: 25 sie 2015, 16:55
autor: Poland
Dzisiaj ukazał się dwudziesty piąty odcinek internetowego programu "Gimby nie znajo" będący poświęcony grupie Ich Troje - zobaczyć go możecie tutaj: https://youtu.be/Cuk3CI5TNEM
Co prawda autor programu pominął kilka faktów ale i tak dobrze zobrazował w pigułce historię grupy.

Ich Troje

: 25 cze 2016, 23:32
autor: Poland
Najnowsza płyta Ich Troje pt. "Remixed" jest promowana nową wersją utworu "Prawo" który to jest do posłuchania pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=5OoFLoSDNlY

Ich Troje

: 09 paź 2016, 18:13
autor: dana1993
mam kasetę magnetofonową z tym zespołem z 2001 roku,ale ona chyba jest gdzieś na strychu

Ich Troje

: 12 sty 2017, 10:04
autor: Poland
Marta Milan odchodzi z grupy Ich Troje więc teraz przyjdzie pora na szukanie ósmej w kolejności wokalistki zespołu :)

Ich Troje

: 12 sty 2017, 14:11
autor: dawid333
Do Marty Milan nic nie mam ale jakoś mi nie pasowała do tego zespołu a poza tym to ona na co dzień mieszka i pracuje w Nowym Jorku co mocno ograniczało funkcjonowanie zespołu.

Wiśniewski powiedział wczoraj w relacji na swoim profilu fb że ma dwie kandydatki na wokalistkę i jedna ma wystąpić z zespołem w Łodzi a druga w Krakowie i ta, która sobie lepiej poradzi ma zostać nową wokalistką zespołu. Powiedział też, że odejście Marty paradoksalnie zmobilizowało jego i Jacka do podjęcia pracy nad nową płytą Ich Troje. Warto wspomnieć, że od wydania ostatniego krążka minęło już 8 lat.

Swoją drogą widzę, że w najbliższym czasie mają całkiem sporo koncertów. Jak w ostatnich latach grali raptem po kilka koncertów rocznie tak już teraz na ten rok mają ich ze 20 a to dopiero początek więc jeszcze sporo koncertów dojdzie. Widać ewidentne ponowny wzrost zainteresowania zespołem. Szkoda tylko że Justyna nie chce wrócić bo razem z nią mieli by szansę na drugą młodość.

Ich Troje

: 12 sty 2017, 19:06
autor: Poland
dawid333 pisze:Powiedział też, że odejście Marty paradoksalnie zmobilizowało jego i Jacka do podjęcia pracy nad nową płytą Ich Troje. Warto wspomnieć, że od wydania ostatniego krążka minęło już 8 lat.
Nie do końca bo rok temu wydali jeszcze album "Remixed" z nowymi wersjami przebojów grupy ale krążka z premierowymi piosenkami Ich Troje to dawno nie było.

Ich Troje

: 29 mar 2017, 14:30
autor: dawid333
Wywiad i występ Ich Troje z nową wokalistką podczas dzisiejszego porannego Dzień Dobry Polsko:

https://dziendobrypolsko.tvp.pl/2970674 ... bry-polsko

Ich Troje

: 29 mar 2017, 14:34
autor: pulkownik
Wegetacja jak u innych "ikon" z początków XXI wieku - Brathanków i Łez, coraz to nowe wokalistki, coraz to nowe piosenki, a efekt marny i na powrót na szczyt się nie zanosi. ;)

Ich Troje

: 29 mar 2017, 15:59
autor: dawid333
Kolego pułkownik widzę że małe masz pojęcie o zespole. Jakie nowe piosenki? Przecież Ich Troje ostatnią piosenkę nagrał 9 lat temu...

Ale przecież Michał Wiśniewski nie raz w wywiadach podkreślał że nie ma czegoś takiego jak powrót na szczyt ponieważ szczyt jest tylko jeden i 5 minut trwa tylko 5 minut i taka jest prawda.

Nie znaczy to jednak że zespół nie wróci do łask ponieważ wraca bo jest o nim coraz głośniej. Dodatkowo w tym roku mają zagrać największą ilość koncertów od czasów ich świetności. Do tego właśnie rozpoczęly się prace nad nową płytą. Najbliższe 3 tygodnie mają spędzić w studio na nagraniach tak więc wygląda na to że po raz pierwszy od 9 lat będzie nowy repertuar.

Poza tym Wiśniewski zatrudnił niedawno nowego perkusistę i na próbach podobno wygląda to zarąbiście. Na tyle zarąbiście że dodatkowo postanowił zatrudnić dwóch gitarzystów do zespołu chociaż nie planował.

Ich troje ma w dalszym ciągu ogromną rzeszę fanów o czym świadczy ich jubileuszowy koncert, który został pokazany na polsacie. Pomimo późnej pory retransmisji ze względu na przeciągający się mecz, (koncert został pokazany dopiero o pólnocy a mimo to oglądało go prawie 2 miliony osób. Gdyby to było o normalnej porze to byłoby pewnie ponad 3 mln. Tak więc jeżeli pojawią się nowe piosenki to na pewno będą się cieszyć dużą popularnością.

A Agata jako nowa wokalistka jak widać bardzo dobrze sobie radzi. Na pewno lepiej niż ostatnia wokalistka Marta.

Ich Troje

: 02 kwie 2017, 22:29
autor: Poland
Marta w sumie też dobrze śpiewała - zwładzcza w albumie Remixed. Agatę natomiast bardzo chciałbym zobaczyć w akcji w postaci nowej piosenki Ich Troje :)

Ich Troje

: 29 maja 2017, 12:42
autor: dawid333
To prawda. O Michale Wiśniewskim i o zespole Ich Troje ponownie robi się coraz głośniej i grają coraz więcej koncertów. Przez ostatnie lata grywali ich może zaledwie 5-10 rocznie, a w tym roku tylko do końca maja zagrali ich już chyba ze 20 jak nie więcej (już nawet ciężko policzyć) a to dopiero początek sezonu. Do końca roku podobno mają zagrać jeszcze kolejnych 20-30. Tak więc za cały rok się uzbiera ze 40-50, a to jest chyba największa liczba od 2003 roku, czyli od lat ich świetności. Co ciekawe taka liczba koncertów nie zdarza się nawet gwiazdom będącym obecnie na topie.

Dodatkowo Wiśniewski wspomniał też niedawno, że trwają prace nad nową płytą zespołu "Pierwiastek z dziewięciu". Podobno już kilka utworów na płytę mają nagranych. Warto wspomnieć, że ich ostatni krążek "Ósmy obcy pasażer" ukazał się.......w 2008 roku.

Myślę, że warto będzie kupić tę płytę chociażby z samej ciekawości co oni tam nawymyślali ;D
Nie ukrywam że jestem ciekaw jak dalej losy tego zespołu będą się toczyć. :)

Ich Troje

: 01 cze 2017, 0:04
autor: bustram
Myślę, że gwiazdom discopolo zdarza się większa liczba koncertów. Znacznie większa :P Sam Zenek przyznał ostatnio, że gra 2 koncerty dziennie i musi odmawiać, bo gdyby chciał brać wszystko to miałby 5 koncertów dziennie :) Wiśniewski co już miał zrobić to zrobił a co miał zarobić to zarobił - teraz może już tylko rozliczać się z przeszłością i odcinać od niej kupony grając koncerty lub udzielając się w inny sposób.