Piosenki godne uwagi

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
Kamillos
Użytkownik

Piosenki godne uwagi

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamillos »

Zanuce:
Tarata ta tata tata,tarata taratataratarata.Jakoś tak.to jest bardziej taka muzyka gdzie nikt nieśpiewa, tylko taki gościu co jakiś czas coś tam nuci do tej piosenki i ta piosenka jest spokojna,cały czas puszczają ją w RMF FM i Radio ZET i może w Esce.Jak usłysze ją jeszcze raz na jekiejś stacji to się wsłucham i powiem wam więcej szczegółów.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Piosenki godne uwagi

Post autor: Witu »

No to chyba raczej to jest ta piosenka z filmy miami vice bo na rmf ja bardzo czesto graja ale kurcze nie znam tytułu ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Kamillos
Użytkownik

Piosenki godne uwagi

No a tą co chce pioenke tylko przez jakiś czas,ostatnio rzadko.Ta piosenka zaczyna się jakimś pościgiem policjinym,stąd te radiowozy.A jak chce ściągnąc tą piosenke z Miami Vice to mi wyskakuje sporo tych piosenek z Miami Vice w programie do ściagania i coś troche znam tą nazwe tej piosenki:"Caly" i tyle.
ARTUR B.

Piosenki godne uwagi

Post autor: ARTUR B. »

Polecam ostatni utwór Nightwish "Eva" z nową wokalistką. Warto posłuchać chociażby po to by poznać możliwości wokalne zastępczyni Tarji Turunen.
Kamillos
Użytkownik

Piosenki godne uwagi

Witu,tak to właśnie ta muzyka z miami Vice zrobiona przez Vangelis & Jean Michel Jarre,tylko że to jest normalna ,a tamta została zrobiona w jakimś remixie.
Grzegorzek
Użytkownik

Piosenki godne uwagi

Post autor: Grzegorzek »

Piosenki godne posłuchania:
(Piosenki zagraniczne)
Uniting Nations - Ai no Corrida
Mike Oldfield - Moonlight shadow
Shaggy - Clothes Drop
Toni Braxton - Unbreak my heart
(Piosenki polskie)
Kombii - Nasze randewu
Virgin - 2 bajki
Piotr Rubik - Niech mówią, że to nie jest miłość
Mandaryna - Winda do nieba
Maryla Rodowicz - Łatwopalni
Bajm - Józek nie daruje ci tej nocy
Czesław Niemen - Pod papugami
i inne
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2824

Piosenki godne uwagi

Post autor: Karol »

Matt.

Piosenki godne uwagi

Post autor: Matt. »

Słysząc określenie : " godne polecenia " mam na nadzieję że chodzi o ambitne piosenki , których raczej na ESCE czy Vivie nie usłyszycie, więc darujcie sobie wszystkie zespoły typu jakieś United Nations czy coś ...

Moje propozycje :

Twórczość Bjork :
- Płyta Debut , która jak na owe czasy ( rok 1993 ) była prawdziwym szokiem kulturowym. Szczególnie polecam piosenkę Play Dead )
- Płyta z Soundtrackiem do filmu Dancer in the dark - Salma songs. Obowiązkowa pozcja dla wielbicieli filmu. Moja ukochana piosenka - I've seen it all
- Płyta Medulla - Bardzo awangardowa , w całości nagrana a capella. Polecane piosenki : Who is it ? , Where is the line , Oceania , Vokuró
- Najnowsza Płyta - Volta Piosenki : Declare Independance - bardzo inna piosenka, zahaczająca o punk , Earth intruders - z plemiennym podkładem , Innocence - słucham na okrągło :)

Nelly Furtado , owszem , ale jedynie płyta Folklore, szczególnie piosenka The grass is green

Gorillaz - Mistrzostwo . Kto nie pamięta hitów takich jak 19-2000 , czy Clint Estwood ( oba z płyty Gorillaz ). Najlepsza ich płyta to G-sides, niestety żaden z singli nie znalazł się w Polsce a szkoda . Z niej polecam w szczególności : Faust , rock the house i Ghost Train. Płyta Laika Come Home. Mało kto o niej słyszał , a jest coś w niej fajnego. Szczególnie fajne piosenki to Lil Dub Chefin i monkey rocket.,
A ich ostatnia płyta - Daemon Days i hity takie jak Feel Good INC , DARE , El Manana ? Ich najlepszą piosenką z Daemon Days jest - IMHO - Kids with guns i Don't get lost in HAven. Szkoda że zakończyli działalność, choć nowy projekt The Good , The bad and the queen też jest niezły :)

Inne polecane zespoły to :
- Blur
- Lamb
- Royksopp

Z polskich zespołów polecam :
- HEY
- Formacja Nieżywych Schabuff

A teraz kilka waszych propozycji które muszę wyśmiać :D :

Uniting Nations - Ai no Corrida
Mandaryna - Winda do nieba - jak mogłeś tak poniżyć 2 plus 1 ????
Mika - Relax, Take It Easy ;D
Ciara-Promise - artyska
Grupa Operacyjna-Nie będzie niczego.
Holly Dolly - Dolly Song
Crazy Frog - Last Christmas - kolejna " zrąbana " piosenka , którą kiedyś wszyscy uwielbiali
green day- jesus of su ( widzę , że nawet nie wiesz co pewnie znaczy suburbia że nie dokończyłeś ?? :P
Akcent-Kylie
Verba-Słuchaj skarbie,mogliśmy
Ewa sonet-I R n B.

Rzeczywiście, co jedna to uwagi godniejsza - nie ubliżając oczywiście 2plus1 i Georgowi michaelowi ;]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2824

Piosenki godne uwagi

Post autor: Karol »

No ale nie musisz odrazu wyśmieszać czyjegoś gustu. Ktoś lubi takie piosenki, a nie inne. Zresztą, nie Ty założyłeś ten temat i nie Ty mówisz co w nim ma być.
Matt

Piosenki godne uwagi

Post autor: Matt »

Karol pisze:No ale nie musisz odrazu wyśmieszać czyjegoś gustu. Ktoś lubi takie piosenki, a nie inne. Zresztą, nie Ty założyłeś ten temat i nie Ty mówisz co w nim ma być.
To oczywiście nie znaczy, że nie mogę wyrazić tutaj swojej opinii , a skoro o niektórych piosenkach mam takie a nie inne zdanie, to cóż .. Live is Brutal. Oczywiście każdy z nas ma inne zdanie , inny styl , gust i niekiedy musimy się godzić na krytykę. Napisałem co myślę , nie wyśmiałem nikogo po imieniu , a tylko niektóre propozycje , więc nie niem , skąd ten gniew .. :P
forum-polsat
Użytkownik
x 1

Piosenki godne uwagi

Post autor: forum-polsat »

A czy ktoś wie jaki tytuł ma ten utwór? - http://www.wrzuta.pl/audio/xhs4TIBz2o/ Ostatnio bardzo często ta piosenka leci w TOK FM...
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

Piosenki godne uwagi

Post autor: Poland »

Ja na stan obecny polecam :
Ich Troje - Zastrzel mnie
Ich Troje - Cztery piweczka :)