Aparaty fotograficzne cyfrowe, analogowe, i nie tylko.

Wszystko o multimediach, rodzajach słuchanej muzyki, robieniu zdjęć oraz tworzeniu filmów.
walkabout
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: walkabout »

dzięki bardzo za radę, co dwie guovy to nie jedna, nie mówiąc o lampach ;) zamówiłam te tańsze i do tego softboxy 60x60 i 30x120 też Quantuum. Z niecierpliwością czekam na przesyłkę.
walkabout
Użytkownik

Post autor: walkabout »

dzieki bardzo, ostatecznie sprowadziłam quantuum 400 WS. cudne, rozpłynęłam się niczym kałuża ze szczęścia!!! mam swoje studioo....... f końcu.... słowa uznania też dla foto-tip. świetna obsługa. siemka.
subways
Użytkownik

Post autor: subways »

ja swój aparat kupiłem tutaj

http://www.electro.pl/produkt-ZESTAW_Ze ... 9,228.html

Jestem bardzo zadowolony mam go już jakiś czas - spisuje się rewelacyjnie :)
co sądzicie ?
UserFriendly
Użytkownik

Post autor: UserFriendly »

a co myślicie o tym?
http://www.electro.pl/produkt-PANASONIC ... 5,229.html

nie znam się na aparatach, ale z tego co widzę że w sklepach internetowych mają duży wybór marki Lumix i w bardzo przyzwoitych cenach, macie jakieś doświadczenia z tą marką? napiszę chyba za chwilę do sprzedawcy, może on coś wiecej powie...
de su
Użytkownik

Post autor: de su »

Pora odświeżyć wątek, bo coś wszyscy zamilkli, a era cyfrówek przecież jeszcze nie minęła ;)
Od dwóch lat pracuję na Canonie 30D, ale nie jest to aparat na wypady ze znajomymi za miasto czy urodziny u cioci. Jasne, świetne zdjęcia robi, ale jest za ciężki, dlatego szukam jakiegoś poręcznego kompaku...
Co możecie mi polecić? Przeglądam Winamar i powershoty wydają mi się optymalne, ale zdam się na wasze dobre rady :)

PS. bartheq , gdzie te twoje artystyczne zdjęcia? :)
dżeni
Użytkownik

Post autor: dżeni »

Mój tata ma co prawda lustrzankę Pentax K20D i aparat cyfrowy Sony Cybershot (niestety nie pamiętam w tej chwili dokładnie jaki model), ale ja chciałabym mieć w końcu coś całkowicie własnego w tej kwestii. On jest wielkim pasjonatem fotografii i wysoko mierzy jeśli chodzi o jakoś zdjęć, funkcję aparatu, wygodę i możliwości. Ja jednak nie jestem takim znawcą w tej dziedzinie i zamierzam kupić sobie cyfrówkę:). Jestem szczególnie pozytywnie nastawiona do tego modelu: SONY DSC-W275B http://www.torres.pl/produkt-sony-dsc-w275b-33739.html. Skłaniam się właśnie do kupna w torres.pl. To mój zaufany sklep, ale nie śpieszę się z kupnem. Jeśli chodzi o sprzęt RTV decyzję trzeba jednak dokładnie przemyśleć, byle nie myśleć nie za wiele;P
de su
Użytkownik

Post autor: de su »

Nienie, nie sony, jednak padło na canona: http://www.winmar.pl/p4693,Canon_PowerS ... 0_IS.html.
Jednak co przywiązanie do marki to przywiązanie :)
Ale dzięki za pomoc, doceniam :)
świstak
Użytkownik

Post autor: świstak »

A co byście powiedzieli o tym aparacie http://winmar.pl/p5809,CANON_EOS_7D_BODY.html ? Wstępnie jestem nim zainteresowany. W sklepie też powiedzieli, że dobry model, a im akurat ufam, bo z tego co wiem, to ludzie ci znają się na rzeczy. Wiadomo, że taki zakup, to już inwestycja na ładnych kilka lat, więc chce kupić najlepszy za tę kasę.
Marcela
Użytkownik

Post autor: Marcela »

walkabout pisze:dzieki bardzo, ostatecznie sprowadziłam quantuum 400 WS. cudne, rozpłynęłam się niczym kałuża ze szczęścia!!! mam swoje studioo....... f końcu.... słowa uznania też dla foto-tip. świetna obsługa. siemka.
Posiadanie własnego studia fotograficznego to chyba największy krok ku rozpoczęcia swojego biznesu.
josef28
Użytkownik

Post autor: josef28 »

Gdzie lepiej kupić aparat jestem amatorem nie mam wymagań wystarczy taki z marketu rtv czy uderzyć do specjalistów?
Marcela
Użytkownik

Post autor: Marcela »

josef28 pisze:Gdzie lepiej kupić aparat jestem amatorem nie mam wymagań wystarczy taki z marketu rtv czy uderzyć do specjalistów?
Nie wiem czy będzie Ci akurat to przydatne, ale ostatnio w rozmawiałem ze znajomym o firmie Camrent, która wypożycza sprzęt ale z tego co wiem to tylko dla profesjonalistów. Mówił, że jest niedrogo, choć jak dla mnie w fotografii cena to kwestia gustu. Chyba największa zaleta wypożyczalni jest taka, że możesz popróbować z nowym sprzętem.

Jeśli jednak jesteś amatorem to sam musisz ocenić co będzie dla Ciebie najlepsze: czy chcesz od początku iść w jakość (specjaliści) czy póki co szlifować swoje umiejętności (market).
Awatar użytkownika
jovika
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: jovika »

Po wielu naradach i pomocy znajomego (fotograf, grafik) kupiłam canon 5d mark ii. Aparat ma przede wszystkim robić dobre zdjęcia jaki i kręcić dobre filmy.
A do kupna przekonał mnie film nakręcony tym aparatem.
http://vimeo.com/18467488
Body można już kupić za 6 tys. na Allegro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i multimedia”