Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, boks, itd.
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Obserwator
Posty: 425
Rejestracja: 24 gru 2016, 22:48
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
x 149
x 42

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PLTelewizja2016 »

I byłby chociaż remis. A tak, niestety...
Obrazek
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Największą winę ponoszą WSZYSCY. Występowanie Lewandowskiego czy innego piłkarza w reklamie "Żylette" nie idzie w parze z ich piłkarską
grą. A słowa o Wojtku uznaję za kuriozum. Każdy bramkarz chce dobrze, i widać było smutek w wywiadzie. Jakbyśmy wygrali 3:0 i Wojtek obroniłby karnego, byłby bohaterem narodowym. Pamiętne jechanie na Llorisa po finale Euro. Tak jak napisał moderator @Tomek " To nie wina Szczęsnego"
Dodajmy, Egipt przegrywa z Rosją 3:0! :rolleyes:
Karny dla Egiptu, wykorzystany, 3:1
Alek1224
Thinker
Posty: 5530
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 516

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Rosja wygrała 3-1.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I tym samym Egipt może już zacząć pakować walizki, a Rosja szykować się do ostatniego meczu fazy grupowej i 1/8 finału, bo w jutrzejszą wygraną Arabii Saudyjskiej z Urugwajem nie wierzę. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Ktoś na konkurencyjnym forum napisał, że "mecz z Kolumbią może być meczem o wszystko" Niestety dzielimy los naszych zachodnich sąsiadów, mistrzów świata :O
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czy tylko mnie forma Rosji mocno zastanawia? Towarzyskie mecze w tym roku wypadały słabo i nagle "siup" megaforma na MŚ u siebie... Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w kilka tygodni z piekła do nieba - naprawdę to dla mnie dość ciężkie do uwierzenia.

Nie chcę krakać, ale pamiętamy co Rosja zrobiła na IO2014... Już im masę medali odebrali za wiadomo co...

Swoją drogą grupa A z nimi zdaniem wielu, w tym mnie, jest ewidentnie najsłabszą grupą. Słabiutka Arabia, przeciętny Egipt i Rosja i dobrzy, ale do bólu chimeryczni Urugwajczycy.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Pewna drużyna na Euro 2012 jako gospodarz miała równie równą i teoretycznie najłatwiejszą grupę i wiemy jak się skończyło. Po prostu pokazują, że można trochę pobiegać, dołożyć nieco ambicji i jakoś idzie. Rosja Czerczesowa to niemal kopia tego co robił w Legii, i mega mi ta konsekwencja imponuje.

Co do naszych, balon pękł, i moim zdaniem na amen. Przecież jeżeli nas taktycznie rozgryzł Senegal, a my sami pakujemy sobie 2 razy piłkę do siatki, to o czym my mówimy. Przecież każdy nas analizuje i nikt się na murawę nie połozy. Dodatkowo gramy cały okres przygotowawczy w 3-5-2, 3-4-3, nazywajmy jak chcemy, a trener nagle dziś stawia na 4, i to w bardzo ofensywnym ustawieniu. No albo przekombinował, albo sam już nie wie, co podziałać. Wierzę w walkę o awans, ale obawiam się, że ta porażka może nas tego awansu pozbawić.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Zagraliśmy najsłabszy mecz, chyba podobny jak w meczu z Danią. Wszyscy zagrali tragicznie, nawet nie ma gdzie szukać pozytywów. Najbardziej zawiedziony jestem Nawałką, jak zobaczyłem Cionka w wyjściowym składzie, to takie oj będzie źle. No i jest...

Oj, czarno widzę tą naszą przygodę dalszą. Średnio widzę ten mecz z Kolumbią. Szkoda...
Pawel

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

No i balonik pękł, tak jak pisałem, mimo że niektórzy tutaj zakłamywali rzeczywistość.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

W kuluarach mówi się, że Nawałken jest wściekły na Milika i Krychowiaka. Do tego stopnia, że ten pierwszy może już w ogóle nie zagrać na turnieju, a pozycja drugiego jest mocno zachwiana. Dodatkowo została odwołana konferencja prasowa kadry. Kolumbia jest do ogrania, w defensywie są jeszcze gorsi od nas, ale atmosfera zaczyna robić się zła i to nas pogrąży. No i trzęsienie ziemi musi być. Milik z Lewandowskim wymienili że sobą JEDNO(!) podanie na cały mecz. Lewy wygrał 4 pojedynki na 22. A najlepsze noty zebrał najbardziej krytykowany Cionek, który w mojej opinii jako jeden z niewielu oprócz Pazdana, pokazywał cokolwiek na boisku na miarę gry w mistrzostwach. Jest źle, ale nie tragicznie, jest jednak zaskoczeniem, że mecz z Kolumbia, teoretycznie o awans, dla obu drużyn zrobił się meczem o wyjscie z grupy. Remis praktycznie eliminuje obie drużyny z turnieju. A na pewno jedna z nich w końcowym rozrachunku, więc stawka ogromna.
Pawel

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

To właśnie pokazuje jakie wielkie nic zagrała ta drużna z Senegalem. W meczu w którym stracili dwie bramki najlepszymi graczami jest dwójka środkowych obrońców, z których jeden strzelił samobója.
A Lewandowski to jak rozumiem już myśli jak to będzie grał w Realu, w FIFIE na Playu :D.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

No jeżeli pierwszy gol pada po prostu na fuksie, a drugi po zagraniu stulecia środkowego pomocnika to cóż. Mi jest Cionka po prostu szkoda. Bo jednak mimo, że naprawdę za nim nie przepadam to stał się kozlem ofiarnym, mimo, że w sumie zawinił najmniej z Pazdanem. Aktualizacja : o 12:30 będzie konferencja, ale prezesa PZPN, Zbigniewa Bonka, trening początkowo zaplanowany na 12:30 zacznie się pół godziny wcześniej.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1444
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 166

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

1:0 dla Portugalii w 5 minucie!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

I więcej goli nie było. Oznacza to, że Portugalia ma 4 punkty, a Maroko jest drugim po Egipcie zespołem, który może już zacząć pakować walizki, bo na pewno ten zespół odpadnie po fazie grupowej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Alek1224
Thinker
Posty: 5530
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 516

Mistrzostwa Świata FIFA - Rosja 2018

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Po golu Luisa Suareza z 22 minuty Urugwaj prowadzi z Arabią Saudyjską 1-0.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości