MŚ NIEMCY 2006

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, boks, itd.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: mad85 » 07 lip 2006, 13:42

Pawel pisze:
mad85 pisze:To akurat jak trener araguje zalezy od jego charakteru. Nasladowanie pajaca Mourinho
Jeśli dla ciebie to co robi Murinho jest pajacowaniem to może lepiej już nic nie pisz. Akurat ten człowiek to dla mnie jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) trenerów na świecie.
Ja nie pisze o jego zdolnosciach trenrskich tylko o jego zachowaniu przedewszytkim na konferencjach prasowych ale takze podczas meczu. To jest pajac poprostu i Petrescu go nasladuje.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: gosc » 07 lip 2006, 14:09

Ojej, po prostu jaki klub taki trener. Liczy się show, póki co jeszcze mają sukcesy w przeciwieństwie do Realu gdzie zostal już tylko show. Prawie.
Pawel

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: Pawel » 07 lip 2006, 14:39

mad85 pisze:Ja nie pisze o jego zdolnosciach trenrskich tylko o jego zachowaniu przedewszytkim na konferencjach prasowych ale takze podczas meczu. To jest pajac poprostu i Petrescu go nasladuje.
Widocznie nie zauważasz że to co on robi na konferencjach jest tak samo ważne jak jego zdolności trenerskie...
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: mad85 » 07 lip 2006, 14:50

W skrocie mowiac Mourinho ma dziennikarzy za kretynów nie raz to podkreslał i mowi im to co chca usłyszec po to aby znalesc sie na pierwszych strronach gazet tak samo jak to robi u nas Tomaszewski. 3/4 jego wypowiedzi jest nie na temat.

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: Pawel » 07 lip 2006, 15:53

mad85 pisze:W skrocie mowiac Mourinho ma dziennikarzy za kretynów nie raz to podkreslał i mowi im to co chca usłyszec po to aby znalesc sie na pierwszych strronach gazet tak samo jak to robi u nas Tomaszewski. 3/4 jego wypowiedzi jest nie na temat.
Chyba faktycznie nie mamy o czym rozmawiać :lol: .
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: mad85 » 07 lip 2006, 15:58

Jak dla ciebie najwazniejsza jest konferencja prasowa.

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: Pawel » 07 lip 2006, 17:36

mad85 pisze:Jak dla ciebie najwazniejsza jest konferencja prasowa.
:lol: Jeśli takie wnioski wyciągasz to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać. Także darujmy sobie te rozmowę, zresztą nie na temat :lol: .
gosc
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: gosc » 07 lip 2006, 18:01

Pawel pisze:zresztą nie na temat :lol: .
No właśnie, wymieniać argumenty lub nie pisać by trzeba...
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: mad85 » 07 lip 2006, 19:29

Pawel pisze:
mad85 pisze:Ja nie pisze o jego zdolnosciach trenrskich tylko o jego zachowaniu przedewszytkim na konferencjach prasowych ale takze podczas meczu. To jest pajac poprostu i Petrescu go nasladuje.
Widocznie nie zauważasz że to co on robi na konferencjach jest tak samo ważne jak jego zdolności trenerskie...
Jasno tu jest napisane.

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: Pawel » 08 lip 2006, 9:41

mad85 pisze:
Pawel pisze:
Jasno tu jest napisane.
I nigdzie tutaj nie pisze że dla mnie najważniejsza jest konferencja prasowa :lol: . Ale dobra już dla mnie EOT.

Co to mistrzostw świata i jako że rozmawiamy tutaj głównie o reprezentacji Polski to ciekawi mnie czy faktycznie Janas olał sobie ten raport. Jeśli tak to akurat w tym aspekcie w 100% go popieram ;).
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: mad85 » 08 lip 2006, 10:59

Npisałes, ze sa tak samo wazne jak umiejtnosci trenerski. A to sie mija z prawda. A co do tego raportu to z gory było wiadomo, że nie przyniesienie on nic ciekawego i nic nie wyjasnie. Tak naprawde PZPN powinien kierowac sie ejdynie dokumentacja badan zawodników przed zgrupowaniem , w trakcie i po. I na wszystkie pytania poznalibysmy odpowiedz.

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: Pawel » 08 lip 2006, 12:34

mad85 pisze:Npisałes, ze sa tak samo wazne jak umiejtnosci trenerski. A to sie mija z prawda.
Napisałem że jego zachowanie czy to na konferencjach czy w wywiadach jest tak często tak samo ważne jak jego umiejętności trenerskie i jest to w 100% prawdą. I m.in. też za to mam wielki szacunek do Murinho.
neniu
Użytkownik

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: neniu » 08 lip 2006, 15:05

czym się martwicie Listkiewicz jest w Szwajcari i przywiezie nam w teczce trenera a którego to zależy i dlatego nie w Polsce
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: mad85 » 08 lip 2006, 15:16

Ten trener przyczyni sie do upadku polskiej piłki.

MŚ NIEMCY 2006

Post autor: wojtek1956 » 08 lip 2006, 15:24

Niemcy zaszli tak daleko tylko dzięki sędziom,ponieważ Klose w meczu z Argentyną powinien dostać czerwoną kartkę za faul na bramkarzu,a wcześniej żółtą za uszczypnięcie piłkarza Argentyny.Jeżeli sędziowie nam sprzyjali by podobnie to też gralibyśmy w półfinale.A swoją drogą to Klose takiej chamskiej gry nauczył się w Niemczech,bo tam ogólnie ludziom brak kultury.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”