Lekkoatletyka - temat ogólny
Lekkoatletyka - temat ogólny
Po alkohol gate w polskiej kadrze, wychodzą na jaw różne ciekawe rzeczy na temat Anity Włodarczyk https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4693218728 i jeszcze http://www.przegladsportowy.pl/lekkoatl ... 1,287.html
Wyłania się nieciekawy obraz Anity Włodarczyk oraz tego co dzieje się w kadrze.
Wyłania się nieciekawy obraz Anity Włodarczyk oraz tego co dzieje się w kadrze.
Lekkoatletyka - temat ogólny
MŚ w Nassau: Polki tuż za podium w finale sztafety 4×800 metrów. Najlepsze były Amerykanki, drugie miejsce zajęły Białorusinki, trzecie Australijki. Trochę szkoda czwartego miejsca, ale cóż, tak bywa. - http://polski-sport.pl/ms-nassau-polki- ... 00-metrow/
Z kolei męskie sztafety 4x100 metrów oraz 4x400 metrów spisały się beznadziejnie w eliminacjach i już nie powalczą o medale.
Z kolei męskie sztafety 4x100 metrów oraz 4x400 metrów spisały się beznadziejnie w eliminacjach i już nie powalczą o medale.
Lekkoatletyka - temat ogólny
MŚ w Nassau: Srebro na Mistrzostwach dla naszych dziewczyn w sztafecie 4x400 metrów. - http://polski-sport.pl/ms-nassau-srebrn ... dziewczyn/
Również panowie zdobyli brązowy medal w sztafecie 4x800 metrów. - http://forum.media2.pl/posting.php?mode ... 1&p=370495
Również panowie zdobyli brązowy medal w sztafecie 4x800 metrów. - http://forum.media2.pl/posting.php?mode ... 1&p=370495
Lekkoatletyka - temat ogólny
Już jutro wieczorem początek MŚ w Londynie 2017. Oto co nas jutro czeka:
20:00 - Bieg na 100 m mężczyzn - eliminacje
20:20 - Rzut dyskiem mężczyzn - eliminacje - 1 grupa (Piotr MAŁACHOWSKI, Robert URBANEK)
20:30 - Skok w dal mężczyzn - eliminacje (Tomasz JASZCZUK)
20:35 - Bieg na 1500 m kobiet - 1.runda (Sofia ENNAOUI)
20:45 - Skok o tyczce kobiet - eliminacje
21:20 - Bieg na 100 m mężczyzn - 1.runda
21:45 - Rzut dyskiem mężczyzn - eliminacje - 2 grupa (Piotr MAŁACHOWSKI, Robert URBANEK)
22:20 - Bieg na 10 000 m mężczyzn - FINAŁ
20:00 - Bieg na 100 m mężczyzn - eliminacje
20:20 - Rzut dyskiem mężczyzn - eliminacje - 1 grupa (Piotr MAŁACHOWSKI, Robert URBANEK)
20:30 - Skok w dal mężczyzn - eliminacje (Tomasz JASZCZUK)
20:35 - Bieg na 1500 m kobiet - 1.runda (Sofia ENNAOUI)
20:45 - Skok o tyczce kobiet - eliminacje
21:20 - Bieg na 100 m mężczyzn - 1.runda
21:45 - Rzut dyskiem mężczyzn - eliminacje - 2 grupa (Piotr MAŁACHOWSKI, Robert URBANEK)
22:20 - Bieg na 10 000 m mężczyzn - FINAŁ
Lekkoatletyka - temat ogólny
No i ceremonią otwarcia rozpoczynają się MŚ w Londynie 2017. Za chwilę eliminacje biegu na 100 m
EDIT z 20:24: Rozpoczyna się grupa A eliminacji rzutu dyskiem z Piotrem Małachowskim.
EDIT z 20:34: Małachowski rzutem na 65,13 m zakwalifikowal się do jutrzejszego finału. Rozpoczynają się eliminacje skoku w dal z Tomaszem Jaszczukiem iem oraz 1.runda biegu na 1500 m kobiet z Sofią Ennaoui oraz Angeliką Cichocką.
EDIT z 20:43: Angelika Cichocką zajmuje 4 miejsce i awansuje do półfinału biegu na 1500 m
EDIT z 21:11: Sofia Ennaoui zajeła 3 miejsce i awansowała do półfinału biegu na 1500 m.
EDIT z 20:24: Rozpoczyna się grupa A eliminacji rzutu dyskiem z Piotrem Małachowskim.
EDIT z 20:34: Małachowski rzutem na 65,13 m zakwalifikowal się do jutrzejszego finału. Rozpoczynają się eliminacje skoku w dal z Tomaszem Jaszczukiem iem oraz 1.runda biegu na 1500 m kobiet z Sofią Ennaoui oraz Angeliką Cichocką.
EDIT z 20:43: Angelika Cichocką zajmuje 4 miejsce i awansuje do półfinału biegu na 1500 m
EDIT z 21:11: Sofia Ennaoui zajeła 3 miejsce i awansowała do półfinału biegu na 1500 m.
Lekkoatletyka - temat ogólny
Mistrzem świata w biegu na 10 000 m został Mo Farah z Wielkiej Brytanii.
Podsumowując starty Polaków wczoraj.
Rzut dyskiem:
Piotr MAŁACHOWSKI - 4 w eliminacjach, awans do finału
Robert URBANEK - 8 w eliminacjach, awans do finału
Bieg na 1500 m:
Angelika CICHOCKA - 6 w eliminacjach, awans do półfinału
Sofia ENNAOUI - 8 w eliminacjach, awans do półfinału
Skok w dal:
Tomasz JASZCZUK - 12 w eliminacjach, brak awansu do finału
A już o 11:00 początek sesji porannej 2 dnia. Oto plan:
11:00 - Pchnięcie kulą mężczyzn - eliminacje (Konrad BUKOWIECKI, Michał HARATYK, Jakub SZYSZKOWSKI)
11:05 - Siedmiobój: bieg na 100 m przez płotki
11:35 - Rzut młotem kobiet - eliminacje - Grupa A (ew. Anita WŁODARCZYK, Joanna FIODOROW, Malwina KOPRON)
11:45 - Bieg na 400 m mężczyzn - 1.runda (Rafał OMELKO)
12:00 - Trójskok kobiet - eliminacje (Anna JAGACIAK-MICHALSKA)
12:30 - Siedmiobój: skok w dal
12:45 - Bieg na 100 m kobiet - eliminacje (Ewa SWOBODA)
13:05 - Rzut młotem kobiet - eliminacje - Grupa B (ew. Anita WŁODARCZYK, Joanna FIODOROW, Malwina KOPRON)
13:45 - Bieg na 800 m mężczyzn - 1.runda (Adam KSZCZOT, Marcin LEWANDOWSKI, Michał ROZMYS)
Podsumowując starty Polaków wczoraj.
Rzut dyskiem:
Piotr MAŁACHOWSKI - 4 w eliminacjach, awans do finału
Robert URBANEK - 8 w eliminacjach, awans do finału
Bieg na 1500 m:
Angelika CICHOCKA - 6 w eliminacjach, awans do półfinału
Sofia ENNAOUI - 8 w eliminacjach, awans do półfinału
Skok w dal:
Tomasz JASZCZUK - 12 w eliminacjach, brak awansu do finału
A już o 11:00 początek sesji porannej 2 dnia. Oto plan:
11:00 - Pchnięcie kulą mężczyzn - eliminacje (Konrad BUKOWIECKI, Michał HARATYK, Jakub SZYSZKOWSKI)
11:05 - Siedmiobój: bieg na 100 m przez płotki
11:35 - Rzut młotem kobiet - eliminacje - Grupa A (ew. Anita WŁODARCZYK, Joanna FIODOROW, Malwina KOPRON)
11:45 - Bieg na 400 m mężczyzn - 1.runda (Rafał OMELKO)
12:00 - Trójskok kobiet - eliminacje (Anna JAGACIAK-MICHALSKA)
12:30 - Siedmiobój: skok w dal
12:45 - Bieg na 100 m kobiet - eliminacje (Ewa SWOBODA)
13:05 - Rzut młotem kobiet - eliminacje - Grupa B (ew. Anita WŁODARCZYK, Joanna FIODOROW, Malwina KOPRON)
13:45 - Bieg na 800 m mężczyzn - 1.runda (Adam KSZCZOT, Marcin LEWANDOWSKI, Michał ROZMYS)
Lekkoatletyka - temat ogólny
Oto jak poszło Polakom dziś rano.
Pchnięcie kulą:
Michał HARATYK - awans do finału
Konrad BUKOWIECKI - awans do finału
Jakub SZYSZKOWSKI - brak awansu do finału
Rzut młotem:
Anita WŁODARCZYK - awans do finału
Malwina KOPRON - awans do finału
Joanna FIODOROW - awans do finału
Bieg na 400 m:
Rafał OMELKO - awans do półfinału
Bieg na 100 m:
Ewa SWOBODA - awans do półfinału
Bieg na 800 m:
Adam KSZCZOT - awans do półfinału
Marcin LEWANDOWSKI - awans do półfinału
Michał ROZMYS - awans do półfinału.
A oto plan co nas czeka wieczorem:
20:00 - Siedmiobój: Pchnięcie kulą
20:05 - Bieg na 100 m mężczyzn - półfinał
20:25 - Rzut dyskiem mężczyzn - FINAŁ (Piotr MAŁACHOWSKI, Robert URBANEK)
20:35 - Bieg na 1500 m kobiet - półfinał (Sofia ENNAOUI, Angelika CICHOCKA)
21:05 - Skok w dal mężczyzn - FINAŁ
21:10 - Bieg na 10 000 m kobiet - FINAŁ
22:00 - Siedmiobój: Bieg na 200 m
22:45 - Bieg na 100 m mężczyzn - FINAŁ.
Pchnięcie kulą:
Michał HARATYK - awans do finału
Konrad BUKOWIECKI - awans do finału
Jakub SZYSZKOWSKI - brak awansu do finału
Rzut młotem:
Anita WŁODARCZYK - awans do finału
Malwina KOPRON - awans do finału
Joanna FIODOROW - awans do finału
Bieg na 400 m:
Rafał OMELKO - awans do półfinału
Bieg na 100 m:
Ewa SWOBODA - awans do półfinału
Bieg na 800 m:
Adam KSZCZOT - awans do półfinału
Marcin LEWANDOWSKI - awans do półfinału
Michał ROZMYS - awans do półfinału.
A oto plan co nas czeka wieczorem:
20:00 - Siedmiobój: Pchnięcie kulą
20:05 - Bieg na 100 m mężczyzn - półfinał
20:25 - Rzut dyskiem mężczyzn - FINAŁ (Piotr MAŁACHOWSKI, Robert URBANEK)
20:35 - Bieg na 1500 m kobiet - półfinał (Sofia ENNAOUI, Angelika CICHOCKA)
21:05 - Skok w dal mężczyzn - FINAŁ
21:10 - Bieg na 10 000 m kobiet - FINAŁ
22:00 - Siedmiobój: Bieg na 200 m
22:45 - Bieg na 100 m mężczyzn - FINAŁ.
Lekkoatletyka - temat ogólny
Piotr Małachowski dopiero piąty w rzucie dyskiem mężczyzn, a Robert Urbanek - siódmy. Tym samym niestety pierwsza szansa medalowa dla Polski przepadła.
Pozdrawiam, Trzeciak
-
- VIP Expert
- Posty: 2289
- Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
- x 5
- x 182
Lekkoatletyka - temat ogólny
Piotrek po różnych perturbacjach miał bardzo cieżkie zadanie, 5 pozycja akceptowalna w takich okolicznościach, nie mniej szkoda bo medal teoretycznie w zasięgu.
Szkoda mi Ennaoui, 0.05 sek. od finału, znowu jak 2 lata temu zabrakło dosłownie źdźbła trawy do awansu do "12".
Szkoda mi Ennaoui, 0.05 sek. od finału, znowu jak 2 lata temu zabrakło dosłownie źdźbła trawy do awansu do "12".
Lekkoatletyka - temat ogólny
Sensacja, Bolt trzeci, wygrywa Gatlin
Podsumowując starty Polaków dzisiaj wieczorem:
Rzut dyskiem:
Piotr MAŁACHOWSKI - 5.miejsce w finale
Robert URBANEK - 7 miejsce w finale
Bieg na 1500 m kobiet:
Angelika CICHOCKA - awans do finału
Sofia ENNAOUI - brak awansu do finału.
Plan na jutro rano:
11:00 - Siedmiobój: Skok w dal
11:05 - Bieg na 3 000 m z przeszkodami mężczyzn - 1.runda (Krystian ZALEWSKI)
11:40 - Skok o tyczce mężczyzn - eliminacje (Piotr LISEK, Paweł WOJCIECHOWSKI)
11:55 - Maraton mężczyzn - FINAŁ
12:05 - Bieg na 400 m przez płotki mężczyzn - 1.runda (Patryk DOBEK)
12:45 - Siedmiobój: rzut oszczepem - Grupa A
12:55 - Bieg na 400 m kobiet - 1.runda (Iga BAUMGART, Martyna DĄBROWSKA, Małgorzata HOŁUB, Justyna ŚWIĘTY)
14:00 - Siedmiobój: rzut oszczepem - Grupa B
15:00 - Maraton kobiet - FINAŁ (Katarzyna KOWALSKA, Izabela TRZASKALSKA)
Podsumowując starty Polaków dzisiaj wieczorem:
Rzut dyskiem:
Piotr MAŁACHOWSKI - 5.miejsce w finale
Robert URBANEK - 7 miejsce w finale
Bieg na 1500 m kobiet:
Angelika CICHOCKA - awans do finału
Sofia ENNAOUI - brak awansu do finału.
Plan na jutro rano:
11:00 - Siedmiobój: Skok w dal
11:05 - Bieg na 3 000 m z przeszkodami mężczyzn - 1.runda (Krystian ZALEWSKI)
11:40 - Skok o tyczce mężczyzn - eliminacje (Piotr LISEK, Paweł WOJCIECHOWSKI)
11:55 - Maraton mężczyzn - FINAŁ
12:05 - Bieg na 400 m przez płotki mężczyzn - 1.runda (Patryk DOBEK)
12:45 - Siedmiobój: rzut oszczepem - Grupa A
12:55 - Bieg na 400 m kobiet - 1.runda (Iga BAUMGART, Martyna DĄBROWSKA, Małgorzata HOŁUB, Justyna ŚWIĘTY)
14:00 - Siedmiobój: rzut oszczepem - Grupa B
15:00 - Maraton kobiet - FINAŁ (Katarzyna KOWALSKA, Izabela TRZASKALSKA)
Lekkoatletyka - temat ogólny
Oto wyniki Polaków z rana (nie uwzględniam maratonu kobiet, który trwa)
Bieg na 3 000 m z przeszkodami:
Krystian ZALEWSKI - brak awansu do finału
Bieg na 400 m przez płotki:
Patryk DOBEK - awans do półfinału
Bieg na 400 m:
Justyna ŚWIĘTY - brak awansu do półfinału
Małgorzata HOŁUB - brak awansu do półfinału
Iga BAUMGART - awans do półfinału
Skok o tyczce:
Piotr LISEK - awans do finału
Paweł WOJCIECHOWSKI - awans do finału
Bieg na 110 m przez płotki:
Damian CZYKIER - awans do półfinału
A o to program na wieczór:
20:00 - Skok o tyczce kobiet - FINAŁ
20:05 - Rzut oszczepem kobiet - eliminacje - Grupa A (ew. Marcelina WITEK)
20:10 - Bieg na 100 m kobiet - półfinał (Ewa SWOBODA)
20:40 - Bieg na 400 m mężczyzn - półfinał (Rafał OMELKO)
21:10 - Bieg na 110 m przez płotki mężczyzn - półfinał (Damian CZYKIER)
21:30 - Rzut oszczepem kobiet - eliminacje - Grupa B (ew. Marcelina WITEK)
21:35 - Pchnięcie kulą mężczyzn - FINAŁ (Konrad BUKOWIECKI, Michał HARATYK)
21:40 - Siedmiobój: Bieg na 800 m
22:15 - Bieg na 800 m mężczyzn - półfinał (Adam KSZCZOT, Marcin LEWANDOWSKI, Michał ROZMYS)
22:50 - Bieg na 100 m kobiet - FINAŁ (ew. Ewa SWOBODA)
Bieg na 3 000 m z przeszkodami:
Krystian ZALEWSKI - brak awansu do finału
Bieg na 400 m przez płotki:
Patryk DOBEK - awans do półfinału
Bieg na 400 m:
Justyna ŚWIĘTY - brak awansu do półfinału
Małgorzata HOŁUB - brak awansu do półfinału
Iga BAUMGART - awans do półfinału
Skok o tyczce:
Piotr LISEK - awans do finału
Paweł WOJCIECHOWSKI - awans do finału
Bieg na 110 m przez płotki:
Damian CZYKIER - awans do półfinału
A o to program na wieczór:
20:00 - Skok o tyczce kobiet - FINAŁ
20:05 - Rzut oszczepem kobiet - eliminacje - Grupa A (ew. Marcelina WITEK)
20:10 - Bieg na 100 m kobiet - półfinał (Ewa SWOBODA)
20:40 - Bieg na 400 m mężczyzn - półfinał (Rafał OMELKO)
21:10 - Bieg na 110 m przez płotki mężczyzn - półfinał (Damian CZYKIER)
21:30 - Rzut oszczepem kobiet - eliminacje - Grupa B (ew. Marcelina WITEK)
21:35 - Pchnięcie kulą mężczyzn - FINAŁ (Konrad BUKOWIECKI, Michał HARATYK)
21:40 - Siedmiobój: Bieg na 800 m
22:15 - Bieg na 800 m mężczyzn - półfinał (Adam KSZCZOT, Marcin LEWANDOWSKI, Michał ROZMYS)
22:50 - Bieg na 100 m kobiet - FINAŁ (ew. Ewa SWOBODA)
Lekkoatletyka - temat ogólny
Rozpoczyna się finał skoku o tyczce pań.
EDIT z 20:24: Niestety, Ewa Swoboda nie awansowała do finału.
EDIT z 20:52: Rafał Omelko również poza finałem na 400 m.
EDIT z 21:22: Damian Czykier również nie awansował do finału biegu na 110 m przez płotki.
EDIT z 20:24: Niestety, Ewa Swoboda nie awansowała do finału.
EDIT z 20:52: Rafał Omelko również poza finałem na 400 m.
EDIT z 21:22: Damian Czykier również nie awansował do finału biegu na 110 m przez płotki.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2017, 22:24 przez Alek1224, łącznie zmieniany 1 raz.
Lekkoatletyka - temat ogólny
Adam Kszczot za to awansował do finału biegu na 800 metrów mężczyzn wygrywając swój półfinał.
Marcin Lewandowski w swoim biegu zajął trzecie miejsce i musi czekać na rezultat 3 półfinału.
Marcin Lewandowski w swoim biegu zajął trzecie miejsce i musi czekać na rezultat 3 półfinału.
Pozdrawiam, Trzeciak
Lekkoatletyka - temat ogólny
Marcin Lewandowski 3 w swoim półfinale ale być może awansuje z czasem. To będzie zależało od wyników ostatniego biegu z Michałem Rozmysem.
Michał Rozmys odpada i Marcin Lewandowski też odpada.
W pchnięciu kulą ostatecznie Haratyk na 5 a Bukowiecki na 8 miejscu.
Michał Rozmys odpada i Marcin Lewandowski też odpada.
W pchnięciu kulą ostatecznie Haratyk na 5 a Bukowiecki na 8 miejscu.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2017, 22:42 przez Alek1224, łącznie zmieniany 1 raz.
Lekkoatletyka - temat ogólny
Podsumowując starty Polaków wczoraj wieczorem:
Pchnięcie kulą:
Michał HARATYK - 5.miejsce w finale
Konrad BUKOWIECKI - 8.miejsce w finale
Bieg na 400 m:
Rafał OMELKO - brak awansu do finału
Bieg na 100 m:
Ewa SWOBODA - brak awansu do finału
Bieg na 110 m przez płotki:
Damian CZYKIER - brak awansu do finału
Bieg na 800 m:
Adam KSZCZOT - awans do finału
Marcin LEWANDOWSKI - brak awansu do finału
Michał ROZMYS - brak awansu do finału
A oto plan na dziś:
19:30 - Bieg na 200 m mężczyzn - 1.runda
19:35 - Trójskok mężczyzn - eliminacje
20:00 - Rzut młotem kobiet - FINAŁ (Anita WŁODARCZYK, Malwina KOPRON, Joanna FIODOROW)
20:30 - Bieg na 400 m przez płotki kobiet - 1.runda (Joanna LINKIEWICZ)
21:20 - Bieg na 400 m przez płotki mężczyzn - półfinał (Patryk DOBEK)
21:25 - Trójskok kobiet - FINAŁ (Anna JAGACIAK-MICHALSKA)
21:55 - Bieg na 400 m kobiet - półfinał (Iga BAUMGART)
22:30 - Bieg Na 110 m przez płotki mężczyzn - FINAŁ
22:50 - Bieg na 1500 m kobiet - FINAŁ (Angelika CICHOCKA)
Pchnięcie kulą:
Michał HARATYK - 5.miejsce w finale
Konrad BUKOWIECKI - 8.miejsce w finale
Bieg na 400 m:
Rafał OMELKO - brak awansu do finału
Bieg na 100 m:
Ewa SWOBODA - brak awansu do finału
Bieg na 110 m przez płotki:
Damian CZYKIER - brak awansu do finału
Bieg na 800 m:
Adam KSZCZOT - awans do finału
Marcin LEWANDOWSKI - brak awansu do finału
Michał ROZMYS - brak awansu do finału
A oto plan na dziś:
19:30 - Bieg na 200 m mężczyzn - 1.runda
19:35 - Trójskok mężczyzn - eliminacje
20:00 - Rzut młotem kobiet - FINAŁ (Anita WŁODARCZYK, Malwina KOPRON, Joanna FIODOROW)
20:30 - Bieg na 400 m przez płotki kobiet - 1.runda (Joanna LINKIEWICZ)
21:20 - Bieg na 400 m przez płotki mężczyzn - półfinał (Patryk DOBEK)
21:25 - Trójskok kobiet - FINAŁ (Anna JAGACIAK-MICHALSKA)
21:55 - Bieg na 400 m kobiet - półfinał (Iga BAUMGART)
22:30 - Bieg Na 110 m przez płotki mężczyzn - FINAŁ
22:50 - Bieg na 1500 m kobiet - FINAŁ (Angelika CICHOCKA)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości